Jak vypnout zprávy Flash v iPhone

Flash zprávy, i když mohou být užitečné, jsou častěji otravnými nástroji používanými sítěmi k podsouvání reklam a dalších věcí uživatelům. A co víc, na telefonech iPhone jsou tyto zprávy velmi rušivé a mohou způsobit spoustu bolestí hlavy. Takže pokud jste právě skončili s tím, že váš operátor zaplavuje váš telefon bleskovými zprávami, nezlobte se, protože máme řešení. Zde je návod, jak vypnout bleskové zprávy v iPhone.

Zakázat zprávy Flash v iPhone (2022)

Zatímco při deaktivaci flash zpráv na Androidu se kroky mezi operátory trochu liší, kroky, které musíte provést na iPhonech, jsou podstatně jednodušší. Postupujte podle toho, jak diskutujeme o podrobném průvodci, jak deaktivovat flash zprávy na iPhone.

  Blokovat všechny stránky pomocí Hvězdných válek

Kroky k vypnutí Flash SMS (Airtel, Vodafone Idea, Jio atd.)

  • Na iPhonu přejděte do Nastavení -> Mobilní data -> Aplikace SIM.

  • Zde uvidíte možnosti jako ‚Airtel Now!‘, ‚Airtel Live!‘. V závislosti na poskytovateli sítě se může zobrazit jiná možnost, například „Flash!“. Klepněte na ‚Airtel Now!‘ nebo ‚Flash!‘ pokud je tato možnost zobrazena na vašem iPhone.

  • Klepněte na ‚Start/Stop‘ a poté klepněte na ‚Stop‘.

Následně obdržíte potvrzení, že se vám bleskové zprávy vypnuly, a můžete být v klidu.

Co dělat, když zprávy Flash stále nejsou pryč?

Ačkoli se to obvykle nestává, pokud jste dodrželi všechny naše kroky a obdrželi potvrzení a stále vám přicházejí bleskové zprávy, může to být k vzteku. Jediné, co nyní můžete udělat, je kontaktovat zákaznickou podporu vašeho operátora a požádat je, aby vám zakázali flash zprávy.

  Jak nastavit zprávu Mimo kancelář v Gmailu

Čísla zákaznické podpory:

  • Airtel: 121
  • Vodafone nápad: 198
  • Reliance Jio: 198
  • BSNL: 1800 180 1503

Snadno vypněte otravné bleskové zprávy na vašem iPhone

I když jsou bleskové zprávy a upozornění „Vaše SIM karta přehrála tón“ na iPhonu extrémně otravné a pobuřující, jedinou výhodou je, že je na iPhonu je přinejmenším snadné deaktivovat. Doufejme, že jste byli schopni provést zde uvedené kroky a již od svého operátora nedostáváte bleskové zprávy. Pokud ano, kontaktování zákaznické podpory by mělo problém vyřešit za vás. Takže jste na svém iPhone zakázali flash zprávy? A existuje nějaký jiný způsob, jak zakázat flash zprávy, které bychom měli zahrnout do našeho článku? Dejte nám vědět do komentářů.

  Usnadněte používání svého iPhone pomocí těchto skrytých funkcí usnadnění

x