Jak vytvořit video VLC Loop v systému Windows 10

VLC media player je bezplatný softwarový program pro streamování multimediálních souborů pro stolní a mobilní uživatele, jako je Android a iOS. Soubory jako DVD, CD a VCD lze bez námahy streamovat na přehrávači médií VLC, který je známý také mnoha dalšími funkcemi. Patří mezi ně VLC pro použití jako stahovač videa z YouTube, jako grafický ekvalizér, pro přehrávání internetových podcastů a nemluvě o užitečném softwaru pro smyčkování videa. Video smyčka VLC je úžasná funkce začleněná jeho vývojářem VideoLAN, v tomto přehrávači médií uživatelé přehrávají své oblíbené video bez jakékoli pauzy. Pokud hledáte tipy, jak smyčkovat více videí v systému Windows 10 pomocí přehrávače médií VLC, jste na správném místě. Přinášíme vám tohoto užitečného průvodce, který vám s tímtéž pomůže. Pojďme tedy rovnou do smyčky videa pomocí VLC.

Jak vytvořit video VLC Loop v systému Windows 10

Než se vrhneme přímo na to, jak přehrávat video ve smyčce VLC bez pauzy, je nezbytné se nejprve seznámit s funkcemi přehrávače médií VLC. Níže jsou uvedena některá použití VLC, která jsou užitečná pro uživatele Windows:

  • Video downloader pro YouTube
  • Převod souborů do libovolného formátu
  • Funkce normalizace zvuku
  • Možnost internetového rádia
  • Grafický ekvalizér pro hudbu

Přehrávač médií VLC je bezpochyby skvělou platformou pro přehrávání vašeho oblíbeného videa bez jakéhokoli rušení, ale pro některé uživatele je obtížné najít způsob, jak udělat totéž. Následující metody vám pomohou s funkcí smyčky na VLC, takže začněme první metodou:

  Jak udržet notebook zapnutý se zavřeným víkem ve Windows 10

Metoda 1: Prostřednictvím VLC Repeat Video Forever

VLC má vestavěnou funkci stejně jako jakýkoli jiný přehrávač médií, která uživatelům umožňuje mít funkci opakovaného videa VLC navždy. Můžete s ním vytvořit jednoduché smyčkové video, pokud nevíte jak, postupujte podle podrobných pokynů uvedených níže:

1. Stiskněte klávesu Windows, zadejte VLC media player a klikněte na Otevřít.

2. Klikněte na Media v levém horním rohu aplikace VLC.

3. V rozevírací nabídce klikněte na Otevřít soubor.

4. Vyberte požadovaný soubor a klepněte na Otevřít.

5. Dále klikněte na ikonu smyčky.

6. Nyní přehrajte video znovu a užijte si jeho opakované přehrávání na VLC.

Metoda 2: Vytvořte smyčku konkrétní součásti

V případě, že byste chtěli na VLC media playeru přehrát pouze určitou část videa, může vám s tím pomoci tato metoda. VLC smyčka bez pauzy z bodu A do B vám umožňuje přehrát určitou část videa, což je velmi efektivní pro uživatele, kteří hledají tuto konkrétní funkci v přehrávači médií. Podívejme se na kroky, které lze provést pro přístup k této funkci VLC:

1. Otevřete přehrávač médií VLC.

2. Dále klikněte na záložku Media v levém horním rohu obrazovky VLC.

3. Z nabídky vyberte Otevřít soubor a přidejte soubor do přehrávače médií VLC.

4. Nyní klikněte na kartu Zobrazit.

5. Vyberte Advanced Controls.

6. Dále pozastavte video, vyberte počáteční bod videa a klikněte na ikonu A až B.

  Jak změnit plán napájení ze systémové lišty v systému Windows 10

7. Nyní klikněte na koncový bod videa a znovu klikněte na ikonu A až B.

Nyní budete moci sledovat určitou část opakovaného videa VLC navždy.

Metoda 3: Vytvořte smyčku pro více videí

Nejen jedno video nebo část videa, ale VLC také umožňuje svým uživatelům upravovat více videí ve smyčce. Pokud hledáte způsob, jak ve Windows 10 smyčkovat více videí, ponořme se rovnou do kroků pro totéž:

1. Spusťte přehrávač médií VLC.

2. Spusťte přehrávač médií VLC a vyberte kartu Média.

3. Klikněte na Otevřít více souborů.

4. Na kartě Soubor klikněte na Přidat.

5. Vyberte více souborů a klikněte na Otevřít.

6. Vyberte Přehrát.

7. Jakmile je seznam stop na VLC, klikněte na ikonu Náhodné pro přehrávání videí v neuspořádaném pořadí.

8. Nyní klikněte na ikonu smyčky pro opakované přehrávání všech videí.

9. Klepněte znovu na kartu Média a vyberte Uložit seznam stop do souboru.

10. Zadejte Název souboru a klepněte na Uložit.

Nyní můžete znovu sledovat svůj oblíbený seznam videí s možností uložení souboru, kdykoli budete chtít.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Co to znamená smyčka videa?

Ans. Video ve smyčce vám jednoduše nabízí opakované streamování videa nebo více videí bez námahy, dokud se jej uživatel nerozhodne zastavit.

Q2. Jak mohu vylepšit video smyčky VLC?

Ans. VLC je pokročilý přehrávač médií, který přichází s mnoha funkcemi a video smyčka je jednou z nich. Pokud chcete své video vylepšit, můžete získat přístup k pokročilým ovládacím prvkům ve VLC. Můžete také použít funkci rozšířeného nastavení ve VLC, aby vaše video bylo vylepšené.

  Co je Rectify11 (přepracovaný systém Windows 11) a jak jej nainstalovat

Q3. Mohu přidat efekty do videa na VLC?

Ans. Ano, VLC je multifunkční přehrávač médií a nabízí také video efekty. V rozšířených nastaveních můžete upravit nastavení, jako je Barva, Překrytí, Geometrie, Základní a Pokročilé video efekty.

Q4. Existují nějaké zvukové efekty ve VLC, které lze použít na video?

Ans. Ano, samozřejmě kromě vizuálních efektů poskytuje VLC také nastavení zvuku. Od ekvalizéru, kompresoru, prostorového a stereo rozšíření až po pokročilé zvukové efekty, vše je dostupné jedním kliknutím.

Q5. Mohu uložit smyčkové video do svého PC?

Ans. Ano, určitě můžete uložit smyčkové video pomocí VLC na vašem PC. Jakmile vytvoříte soubor smyčky, klikněte na Media na domovské obrazovce VLC a vyberte Uložit seznam stop do souboru. Chcete-li získat podrobné pokyny, postupujte podle výše uvedené metody 3.

***

VLC je nepochybně volbou každého uživatele, pokud jde o streamování hudby nebo videa na PC. Ze zřejmých důvodů, jako jsou pokročilé efekty a funkce včetně video smyčky, je přehrávač médií VLC jedním z nejlepších programů na světě. Doufáme, že vám tato příručka pomohla osvětlit jednu z těchto funkcí tohoto přenosného multimediálního softwaru, tedy jak vytvořit video smyčky VLC. Pokud pro vás byly výše uvedené metody užitečné a vedly vás při vytváření vlastního smyčkového videa, pak nezapomeňte zanechat komentář níže v sekci komentářů.

x