Jak získat aplikaci Apple TV mimo region USA

Apple právě vydal stabilní verzi iOS 10.2 uživatelům po celém světě. Tato nová verze přináší aplikaci Apple TV na zařízení se systémem iOS. Tato aplikace, která má nahradit aplikaci Videa, vám umožňuje stahovat a sledovat filmy z obchodu iTunes. Umožňuje vám také připojit účet poskytovatele TV z aplikace Nastavení. Aplikace TV je dostupná pouze uživatelům v oblasti USA, ale to neznamená, že ji nemohou získat uživatelé mimo tuto oblast. Chcete-li získat aplikaci Apple TV mimo oblast USA, musíte změnit zemi App Store.

App Store umožňuje vývojářům omezit aplikace podle regionu. Chcete-li získat aplikaci Apple TV mimo oblast USA, musíte změnit zemi, kterou vám aplikace App Store zobrazuje.

  Jak synchronizovat obličeje napříč zařízeními ve Fotkách Apple

Jediným problémem tohoto řešení je, že Apple ID jsou trvale propojena s jednou zemí. Pokud je váš účet propojen s obchodem v jiné zemi, nebudete jej moci používat ke stahování aplikací z obchodu v USA. Chcete-li tak učinit, musíte si vytvořit nové Apple ID.

Při vytváření Apple ID můžete své Gmail nebo Hotmail ID recyklovat. Chcete-li to provést, přidejte tečku kamkoli doprostřed. Mnoho služeb považuje e-mail za nový. Všechny zprávy odeslané na adresu jsou stále doručovány na váš původní účet. Například, pokud je vaše e-mailové ID [email protected], Můžeš použít [email protected] k vytvoření nového Apple ID.

V aplikaci App Store přejděte do obchodu v USA a odhlaste se. Klepněte na tlačítko ‚Koupit‘ nebo ‚Získat‘ pod bezplatnou aplikací. Až budete vyzváni, vytvořte si nové Apple ID. Jakmile to uděláte, vyhledejte aplikaci Apple TV a stáhněte si ji. Měl by se automaticky stáhnout do vašeho zařízení a nahradit aplikaci Videa. Pokud ne, můžete si ji stáhnout z App Store.

  Proč aplikace pro iPhone a iPad požadují použití Bluetooth

Rádi bychom také vyvrátili mýtus, že aplikaci Apple TV nelze stáhnout z App Store, jakmile ji odeberete ze svého zařízení. Na iOS 10.2 beta 7 se mi podařilo smazat a nainstalovat aplikaci Apple TV na můj iPhone 6 třikrát.

x