Jak zjistit, zda vás někdo zablokoval na iMessage

Klíčové věci

  • Zpráva iMessage odeslaná jako zelená textová zpráva a absence potvrzení o přečtení mohou naznačovat, nikoli však potvrdit, že jste zablokováni.
  • Než uděláte ukvapené závěry, pokuste se kontaktovat svůj kontakt prostřednictvím aplikací třetích stran pro zasílání zpráv a sociálních médií.
  • Neexistuje spolehlivý způsob, jak zjistit, zda vás někdo na iMessage zablokoval. Pravděpodobně budete zablokováni pouze v případě, že svého příjemce nemůžete nikde kontaktovat.

Poslali jste několik zpráv iMessage, ale nedostali jste odpověď od svého kontaktu? Můžete se znepokojovat a ptát se, zda vás ten druhý nezablokoval. Zde je několik známek, které mohou naznačovat, že jste ve službě iMessage zablokováni.

Pravděpodobně budete zablokováni pouze v případě, že narazíte na všechny uvedené scénáře. Pokud vidíte pouze jeden nebo dva znaky, je to pravděpodobně z jiných důvodů, ne proto, že jste blokováni, což také vysvětlíme níže.

1. Vaše iMessage je odeslána jako textová zpráva

Textové bubliny iMessage jsou obvykle modré. Pokud je vaše iMessage odeslána jako zelená textová zpráva SMS, je možné, že jste zablokováni. To je důvod, proč váš iPhone nemůže rozpoznat jejich zařízení Apple a úspěšně mu odeslat zprávu iMessage.

  Jak změnit výchozí nastavení přiblížení v prohlížeči Chrome

Existují však i jiné důvody, proč je vaše zpráva iMessage odeslána také jako textová zpráva. Pokud například zařízení Apple druhé osoby není připojeno k internetu, aplikace Zprávy přejde zpět na SMS a odešle vaši zprávu jako zelenou textovou bublinu.

2. Nezobrazují se potvrzení o přečtení

Po odeslání zprávy iMessage se obvykle zobrazí potvrzení o přečtení, které ukazuje, kdy ji druhá strana otevřela. Pokud jste ve službě iMessage zablokováni, potvrzení o přečtení se již nezobrazí, protože text nikdy nedorazil do jejich zařízení.

Stav Doručeno se vám zobrazí nanejvýš v případě, že jejich zařízení přijalo vaši iMessage předtím, než vás zablokovalo.

Nevinným důvodem, proč se potvrzení o přečtení nezobrazují, je to, že je váš kontakt zakázal z důvodu ochrany soukromí. Je to běžné nastavení pro uživatele chytrých telefonů, kteří preferují soukromí při čtení a odpovídání na zprávy vlastním tempem.

  Proč se váš iPhone stále ptá na použití polohy na pozadí

Pokud je internetové připojení vašeho cílového příjemce špinavé, modrý text iMessage, který jste odeslali, také nemusí mít nějakou dobu stav Přečteno nebo Doručeno.

19 STUDIO/Shutterstock

Pokud by vás někdo zablokoval na iMessage, musel by zcela zablokovat vaše telefonní číslo. Uživatelé nemohou zablokovat osobu na iMessage a zároveň od ní stále povolovat telefonní hovory.

Chcete-li proto otestovat, zda jste blokováni, zkuste zavolat svému kontaktu. Pokud hovor neprobíhá, nepropadejte panice. Může to být proto, že jsou v tu dobu zaneprázdněni nebo čelí problémům, kdy nemohou přijímat hovory na svém iPhone.

Kromě volání jim také můžete poslat zprávu na aplikace třetích stran pro zasílání zpráv, jako je WhatsApp a Telegram, a také na aplikace sociálních médií, jako je Facebook a Instagram.

Pokud jim nemůžete zavolat a nemůžete již najít jejich profil na platformách sociálních médií, může to bohužel znamenat, že vás všude zablokovali, abyste je nemohli kontaktovat.

Nemusíte to však být jen vy, koho zablokovali. S chytrými telefony, které se stále více zaplétají do našich životů, se lidé mohou rozhodnout aktivovat režim Focus a přejít na digitální detox tím, že smažou svá sociální média, aby se starali o své zdraví a zajistili, že je nebude snadné kontaktovat.

  Jak pořídit video na Chromebooku

Pokud můžete odeslat iMessage a zavolat svému kontaktu normálně z telefonu někoho jiného, ​​může to skutečně znamenat, že vás druhá strana konkrétně zablokovala.

Než však uděláte ukvapené závěry, zkontrolujte, zda problém spočívá ve vašem zařízení a jeho nastavení. Chytré telefony se čas od času aktivují, což způsobuje, že iMessage nefunguje a uživatelé nemohou telefonovat na svých iPhonech.

Celkově neexistuje žádný spolehlivý způsob, jak okamžitě zjistit, zda vás někdo na iMessage zablokoval nebo ne. Obvykle se jedná o kombinaci indikátorů.

Pokud čelíte všem čtyřem problémům, které jsme uvedli v tomto článku, je bezpečné předpokládat, že vás váš kontakt na iMessage zablokoval. V opačném případě se může stát, že toho druhého prostě chytne práce a prostě potřebuje nějaký čas pro sebe.

Pokud jste od nich ještě neslyšeli, můžete poslat následnou textovou zprávu, ale neustále se vyhněte dvojitým nebo trojitým textovým zprávám. Pak jednoduše počkejte, až vás místo toho osloví.