Jak zkontrolovat a vymazat historii poslechu Spotify

Spotify má funkci historie poslechu, kterou můžete zkontrolovat, abyste se mohli vrátit ke skladbám, které jste nedávno poslouchali. Pokud jste hledali způsoby, jak zobrazit seznam skladeb, které jste v nedávné minulosti hráli na Spotify, přečtěte si pokyny. Také jsme vysvětlili, zda můžete vymazat historii poslechu Spotify.

Kontrola a vymazání historie poslechu Spotify (2022)

Zkontrolujte si historii poslechu Spotify (počítač a web)

1. Otevřete aplikaci Spotify a na kartě Domů uvidíte sekci „Nedávno přehrané“. Kliknutím na tlačítko „Zobrazit vše“ zobrazíte úplný seznam.

2. Po rozbalení seznamu zobrazí Spotify vaše nedávno přehrávané skladby, interprety a seznamy skladeb. Pokud vás místo toho zajímá seznam naposledy přehrávaných skladeb, podívejte se na další krok.

  CPU Decoded: Pochopení názvů mikroarchitektur Intel

3. Chcete-li zobrazit skladby, které jste nedávno přehrávali, klikněte na tlačítko „Fronta“ v pravém dolním rohu aplikace a přepněte se na kartu „Nedávno přehrávané“.

4. Nyní uvidíte svou historii poslechu Spotify. Prostřednictvím této sekce můžete snadno sledovat seznam skladeb, které jste nedávno hráli na Spotify.

Zkontrolujte si historii poslechu Spotify na mobilu (Android a iOS)

Kontrola historie poslechu Spotify na mobilu je ještě jednodušší. Otevřete aplikaci Spotify a klepněte na ikonu hodin v pravém horním rohu obrazovky. Klepnutím na toto tlačítko se dostanete do seznamu skladeb. Stejně jako u jeho desktopového protějšku najdete také sekci „Nedávno hrané“ na kartě Domů aplikace.

Vymazat historii poslechu Spotify: Je to možné?

Stará desktopová aplikace Spotify měla dříve možnost odebrat skladby z nedávno přehrávané sekce. S novým uživatelským rozhraním Spotify však již není možné vymazat historii poslechu Spotify. Mezitím stojí za zmínku, že skladby, které hrajete, když jste v soukromé relaci, se také zobrazují v seznamu naposledy přehraných.

  Co je Spotify Duo a je pro vás to pravé?

Pokud chcete skrýt to, co právě hrajete, před lidmi, které sledujete na Spotify, podívejte se na další část.

Nastavit historii poslechu Spotify jako soukromou

1. Chcete-li skrýt svou poslechovou aktivitu Spotify na ploše, klikněte na svůj profil a vyberte Nastavení. Nyní přejděte dolů, dokud nenajdete sekci „Sociální sítě“ a vypněte přepínač „Sdílet moji poslechovou aktivitu na Spotify“. Kromě toho můžete na této stránce také zapnout soukromé relace. Hudba, kterou hrajete v soukromých relacích, neovlivňuje vaše doporučení.

2. V mobilní aplikaci Spotify můžete zakázat poslechovou aktivitu klepnutím na ikonu Nastavení v pravém horním rohu a vypnutím přepínače „Poslechová aktivita“.

Často kladené otázky

Otázka: Mohu použít soukromou relaci Spotify, abych se vyhnul protokolování skladeb do historie poslechu?

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení se skladby, které hrajete v soukromé relaci, zobrazují ve vaší historii poslechu. Když povolíte soukromé relace, Spotify nebude zobrazovat hudbu, kterou hrajete, vašim přátelům a neovlivní doporučení skladeb.

  Žádná možnost „Spustit s grafickým procesorem“ v kontextové nabídce po kliknutí pravým tlačítkem myši

Otázka: Mohu vidět historii poslechu Spotify ostatních?

Ne, Spotify nezobrazuje historii poslechu ostatních. Můžete však zobrazit nedávno hrané umělce někoho jiného, ​​pokud tuto možnost povolil. Na pravém postranním panelu v aplikaci pro stolní počítače můžete také vidět, co vaši přátelé, kteří se navzájem sledují, aktuálně hrají.

Otázka: Mohou všichni vidět moji historii poslechu Spotify?

Zatímco ostatní mohou vidět vaše nedávno hrané interprety, pokud jste povolili přepínač „Zobrazit mé nedávno hrané interprety na mém veřejném profilu“, nikdo nemůže zobrazit vaši historii poslechu.

Zkontrolujte si historii poslechu Spotify

Tak si můžete zkontrolovat historii poslechu Spotify na počítači a mobilu. Pokud se chcete podívat na informace o vašich zvyklostech při poslechu na Spotify, nezapomeňte si přečíst náš článek o tom, jak zobrazit statistiky Spotify. Chcete-li více takových tipů, neváhejte si projít náš souhrn nejlepších tipů a triků Spotify.

x