Jak změnit tlačítko Echo na tlačítko Home Lockdown

Tlačítka Echo jsou jednoduchá zařízení Bluetooth, která se připojují k Amazon Echo. Až dosud byly odkázány na jednoduchá tlačítka podobná bzučáku pro použití ve hrách. Nedávno Amazon přidal možnost připojit tlačítko Echo Button k rutině, čímž se otevřel celý svět možností. Jedním jednoduchým přímočarým použitím je jako zamykací tlačítko, když poslední osoba opustí dům.

Chcete-li vytvořit rutinu pro tlačítko Echo, musíte toto tlačítko nejprve spárovat s tlačítkem Echo – rychlý a bezbolestný proces. A pokud jste již někdy vytvořili rutinu pomocí aplikace Alexa, budete ve známé oblasti a vytvoříte rutinu pro uzamčení vašeho Buttonu. V podstatě se jedná o tlačítko, které může poslední osoba, která opustí domov, rychlým stisknutím vypnout všechna vaše chytrá světla, zamknout dveře, ztlumit termostat, deaktivovat chytré zástrčky nebo cokoli jiného, ​​co chcete.

  Zdarma ke stažení: Microsoft Batch Rename PowerToy

Vytvoření rutiny tlačítka

Chcete-li vytvořit rutinu, budete muset spustit aplikaci Alexa. Na hlavní stránce aplikace klepněte na tlačítko hamburger.

V seznamu nastavení klepněte na možnost „Rutiny“.

Klepnutím na tlačítko „+“ přidáte novou rutinu.

Klepnutím na možnost „Když se to stane“ nastavíte spouštěč pro rutinu.

Klepněte na možnost „Echo Button“.

Po zobrazení výzvy stiskněte tlačítko Echo, které chcete s rutinou použít. Toto je nezbytný krok, protože můžete mít více než jedno tlačítko Echo spárováno s jedním Echo. Po stisknutí tlačítka Echo a ujištění se, že jej aplikace Alexa správně rozpozná, klepněte v aplikaci Alexa na tlačítko „Přidat“.

Nyní, když jste vybrali tlačítko jako spouštěč, můžete nastavit akce, které má tento spouštěč provádět. Klepněte na možnost „Přidat akci“.

  Co je Google Meet a jak jej můžete používat zdarma?

Vyberte chytrá zařízení, která chcete připojit k rutině. Pokud vytvoříte skupiny pro svá světla, zámky a další chytrá zařízení, pomůže to snížit počet zařízení, která musíte přidat. Můžete dokonce použít kombinaci skupin a jednotlivých zařízení. To by vám umožnilo dělat věci, jako je vypnout většinu světel, ale nechat rozsvícené konkrétní světlo – například na verandě nebo v pokoji pro domácí mazlíčky.

Jakmile máte svá zařízení nastavena, klikněte na tlačítko „Vytvořit“.

Nyní stisknutím tlačítka Echo zhasnete světla, uzamknete dveře a ovládáte všechna další zařízení, jak jste určili. Jednoduše umístěte tlačítko Echo na nějaké vhodné místo, které můžete stisknout na cestě z domova.

  Použijte hodnocení Rotten Tomatoes k vyhledání filmů na Netflixu