Jak změnit účet PayPal z firemního na osobní

PayPal je online platební systém, díky kterému jsou online transakce snadno dostupné a bezpečné. Můžete posílat nebo přijímat peníze od ostatních a také platit za své online nákupy se spolehlivým zabezpečením PayPal. Poskytuje také bankovní řešení s ohledem na zákazníky i podniky. S ohledem na tyto dva typy účtů se můžete ptát, jak změnit účet PayPal z obchodního na osobní? Na tuto otázku dostanete odpověď s dalšími otázkami, jako například: jak downgradovat PayPal účet a upgradovat PayPal účet? Pokračujte ve čtení tohoto článku a vyřešte své dotazy.

Jak změnit účet PayPal z firemního na osobní

Chcete-li změnit svůj účet PayPal z obchodního na osobní, budete muset týmu podpory PayPal odeslat e-mail s žádostí. Přečtěte si článek dále, kde najdete a proveďte uvedené kroky, jak tak učinit.

Jaký je rozdíl mezi osobním a firemním účtem PayPal?

V tomto rychle se digitalizujícím světě by měly být služby přizpůsobeny podle preferencí uživatelů. A PayPal poskytuje takové možnosti svým uživatelům tím, že rozlišuje typy účtů.

Osobní účet PayPal:

 • Jak název napovídá, PayPal Personal je pro osobní použití a je ideální, když chcete poslat peníze své rodině a přátelům nebo nakupovat online prostřednictvím digitálních obchodů a tržišť.
 • Pokud je uživatel individuální profesionál, účet uspokojí i jeho obchodní potřeby. Umožňuje vám prodávat zboží a služby a je užitečný pro umělce a nezávislé pracovníky.
 • U tuzemských transakcí se neplatí žádný poplatek.
 • Jedná se o výchozí účet, který je uveden při první registraci do služeb PayPal.
 • Osobní účet nepodporuje mnoho platebních možností.

Obchodní účet PayPal:

 • PayPal Business má všechny možnosti a služby poskytované osobním účtem, kromě funkcí pro začlenění vlastníků malých a středních podniků.

 • Umožňuje používat webové stránky vaší firmy jako portál elektronického obchodu. Usnadněte tak svým zákazníkům online nákupy.
 • Umožňuje zasílání a přijímání faktur a nastavení předplatitelských služeb. Pomocí tohoto typu účtu se vaši klienti budou moci přihlásit k odběru opakujících se zásilek v rámci jedné velké transakce. Umožňuje také vytvářet faktury pomocí rozhraní PayPal.
 • Vytvořením firemního účtu získáte přístup k řadě dalších obchodních nástrojů a výhod pro vaši pomoc.
 • Podnikatelský účet vám účtuje tarif i za tuzemské transakce.
 • Nastavení trvá déle a je obtížné přejít na nižší verzi.

Jak zjistím, zda je můj účet PayPal obchodní nebo osobní?

PayPal poskytuje funkce a personalizaci na základě potřeb uživatelů. Uživatel si může vybrat dva typy účtů PayPal, tj. Firemní a Osobní. Rozhraní platformy se mění s typem účtu a v závislosti na tom se odebírá nebo přidává mnoho funkcí a služeb.

1. Otevřete přihlašovací stránku PayPal v prohlížeči na počítači a přihlaste se ke svému účtu PayPal pomocí e-mailu a hesla.

2. Nyní klikněte na ikonu ozubeného kola Nastavení v pravém horním rohu, jak je znázorněno.

3. Pokud je v části Možnosti účtu napsáno Převést na firemní účet, pak aktuálně používáte osobní účet.

Jak změnit typ účtu PayPal z firemního na osobní?

Neexistuje žádný ruční způsob, jak downgradovat firemní účet na osobní účet. Musíte kontaktovat zákaznické služby PayPal a poté postupovat podle nezbytných kroků k dosažení postupu downgradu. Postup pro vrácení firemního účtu na osobní je vysvětlen níže:

1. Otevřete v prohlížeči na počítači přihlašovací stránku PayPal a přihlaste se ke svému obchodnímu účtu PayPal pomocí e-mailu a hesla.

2. Posuňte stránku dolů a klikněte na KONTAKT možnost, jak je znázorněno.

3. Na stránce Centra nápovědy klikněte na možnost Centrum zpráv, jak je znázorněno.

4. Klepnutím na možnost Nová zpráva vytvořte novou zprávu s dotazem.

5. V seznamu klikněte na Profil účtu a možnost nastavení.

6. Nyní klikněte na možnost Upgrade nebo downgrade your account.

7. Nakonec napište svůj podrobný požadavek do pole Zpráva a poté klikněte na Odeslat e-mail.

Jak změním svůj typ účtu na PayPal?

Typ svého účtu na PayPal nemůžete sami změnit. Chcete-li změnit typ účtu, budete muset kontaktovat zákaznickou podporu PayPal. Pokud chcete změnit svůj Firemní účet na Osobní a chcete s tím pomoci, přečtěte si výše uvedené kroky a postupujte podle nich.

Jak přejít na nižší verzi obchodního účtu PayPal?

Není snadné přejít na nižší verzi obchodního účtu PayPal, protože neexistuje žádný ruční způsob, jak to udělat. K tomu potřebujete vědět, jak změnit účet PayPal z obchodního na osobní pomocí zákaznických služeb. Postup postupného přechodu na nižší verzi účtu PayPal je popsán níže:

1. Otevřete přihlašovací stránku PayPal v prohlížeči na počítači a přihlaste se ke svému účtu PayPal Business pomocí svého e-mailu a hesla.

2. Posuňte stránku dolů a klikněte na KONTAKT možnost, jak je znázorněno.

3. Klikněte na možnost Centrum zpráv na stránce Centra nápovědy.

4. Klikněte na možnost Nová zpráva.

5. Klikněte na Profil účtu a nastavení > Upgrade nebo downgrade možností účtu.

6. Poté napište podrobný problém do pole Zpráva a klikněte na Odeslat e-mail. Tým podpory PayPal vás bude brzy kontaktovat ohledně vaší žádosti o downgrade účtu PayPal.

Po odeslání e-mailu budou provedeny další postupy.

 • Pokud zákaznická podpora PayPal odpoví, budete muset ověřit své přihlašovací údaje odesláním určitých dokumentů. Poté bude vaše žádost zpracována a proces přechodu na nižší verzi bude úspěšně dokončen.
 • Pokud nereagují, můžete vyzkoušet jiné zákaznické služby uvedené v části Další způsoby, jak nás kontaktovat na stránce zákaznické podpory PayPal, jak je uvedeno níže.

Jak přepnu svůj firemní profil zpět na svůj osobní účet? Jak změním svůj účet z firemního na osobní?

Svůj firemní účet můžete změnit zpět na osobní kontaktováním zákaznické podpory PayPal. Neexistuje žádný ruční způsob, jak downgradovat firemní účet na osobní.

1. Otevřete v prohlížeči na počítači přihlašovací stránku PayPal a přihlaste se ke svému obchodnímu účtu PayPal pomocí e-mailu a hesla.

2. Posuňte stránku dolů a klikněte na KONTAKT možnost, jak je znázorněno.

3. Klikněte na Centrum zpráv > Nová zpráva > Profil účtu a nastavte možnosti.

4. Klikněte na možnost Upgrade nebo downgrade vašeho účtu.

5. Napište podrobný problém do pole Zpráva a klikněte na Odeslat e-mail.

Jak upgradovat osobní účet PayPal?

Upgrade vašeho PayPal osobního účtu na Firemní vám může přinést mnoho výhod z komerčního i profesionálního hlediska. Existuje mnoho exkluzivních služeb dostupných pouze prostřednictvím účtu PayPal Business. Postupujte podle následujících kroků a přepněte na účet Business z Personal na PayPal.

1. Otevřete ve svém prohlížeči na počítači přihlašovací stránku PayPal a přihlaste se ke svému osobnímu účtu PayPal pomocí e-mailu a hesla.

2. Nyní klikněte na ikonu ozubeného kola Nastavení v pravém horním rohu, jak je znázorněno.

3. Klikněte na Převést na firemní účet v části Možnosti účtu, jak je znázorněno.

4. Vyberte požadovaný typ firmy z daného seznamu. V tomto případě to bude Individuální.

5. Po výběru klikněte na Odeslat.

6. Nyní popište svou firmu uvedením informací souvisejících s vaší firmou a klikněte na Odeslat, jak je uvedeno níže.

7. Na konci tohoto procesu bude váš Osobní účet přepnut na Obchodní účet.

Co se stane, když zavřu svůj obchodní účet PayPal?

V době uzavření vašeho účtu PayPal Business PayPal automaticky zruší všechny čekající transakce v řadě a ztratíte veškeré zůstatky spojené s kódy pro uplatnění. PayPal uzavře jakékoli propojení s vaším účtem a vy se pro něj vrátíte jako normální zákazník. Také nebudete mít přístup k žádné personalizaci, i když si vytvoříte nový účet PayPal.

Jak odstraním svou firmu z PayPal?

Smazáním obchodního účtu se z PayPalu odstraní všechna uživatelská data, jako je historie transakcí, protože se to liší od deaktivace účtu. Chcete-li odebrat svůj firemní účet z PayPal, postupujte podle následujících kroků.

Poznámka: Jakmile zavřete svůj účet PayPal, nebudete moci tento účet otevřít a používat. Z tohoto účtu také neuvidíte žádnou historii transakcí.

1. Otevřete v prohlížeči na počítači přihlašovací stránku PayPal a přihlaste se ke svému obchodnímu účtu PayPal pomocí e-mailu a hesla.

2. Nyní klikněte na ikonu ozubeného kola Nastavení v pravém horním rohu, jak je znázorněno.

3. Nyní klikněte na možnost Zavřít účet v části Možnosti účtu.

4. Nakonec klikněte na Zavřít účet, aby se zobrazila zpráva: Opravdu chcete zavřít účet? pro potvrzení procesu mazání.

***

Doufáme, že jste se naučili, jak změnit účet PayPal z obchodního na osobní. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Dejte nám vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

  Jak exportovat data Google Fit
x