Jak zmrazit členství v Planet Fitness

Planet Fitness je americký fitness řetězec s více než 2000 kluby a více než 15 miliony členů. Planet Fitness se hlásí k tomu, že je Judgment Free Zone a slibuje svým členům nezastrašující a přátelské prostředí. Také povzbuzuje každého člena, aby efektivně dosáhl svých cílů v oblasti fitness. Někteří lidé se však z nějakého důvodu snaží zmrazit členství v Planet Fitness. Přečtěte si celý článek a dozvíte se více o ní a také o storno poplatku Planet Fitness.

Jak zmrazit členství v Planet Fitness

Bohužel online členství Planet Fitness nebudete moci zrušit ani zmrazit. Projděte si celý článek a zjistěte alternativní způsoby, jak zmrazit své členství.

Můžete zmrazit své členství v Planet Fitness? Mohu zmrazit své členství Planet Fitness?

Ano, členství Planet Fitness můžete zmrazit kdykoli az jakéhokoli důvodu. Členství můžete zmrazit zasláním dopisu se žádostí o zrušení členství nebo návštěvou vašeho klubu Planet Fitness za účelem osobního zrušení.

  Jak označit textovou zprávu jako nepřečtenou na iPhone

Co se stane, když zmrazíte svůj účet Planet Fitness?

Když zmrazíte členství Planet Fitness, váš účet bude pozastaven nebo pozastaven až na 3 měsíce. Své členství Planet Fitness můžete zmrazit až na 3 měsíce za předpokladu, že k tomu máte patřičné zdravotní důvody. Po obnovení členství vám do vypršení členství na účtu zbývá stále stejný počet dní jako před zmrazením.

Kde a jak získat přístup k formuláři pro zrušení Planet Fitness?

K formuláři pro zrušení Planet Fitness se můžete dostat buď nejprve:

 • Napsání žádosti o zrušení členství.

 • Návštěva vašeho klubu Planet Fitness a osobní žádost o zrušení.

Jak pozastavím členství ve službě Planet Fitness online?

Členství Planet Fitness nemůžete pozastavit prostřednictvím žádného online režimu. Všechny kluby Planet Fitness provozují různí jednotliví majitelé. Chcete-li tedy pozastavit své členství v Planet Fitness, musíte navštívit pobočku svého klubu Planet Fitness nebo poslat poštou žádost o pozastavení členství. Máte-li jakékoli další otázky týkající se členství, navštivte stránku s nejčastějšími dotazy o členství Planet Fitness.

Proč je tak těžké zrušit členství v Planet Fitness?

Je těžké zrušit členství Planet Fitness, protože:

 • Členství nelze zrušit online nebo telefonicky.
 • Pro obdržení formuláře pro zrušení musíte navštívit svůj klub Planet Fitness nebo poslat žádost poštou.
 • Planet Fitness potřebuje fyzický podpis člena, který si přeje členství zrušit. Takže je obtížné zrušit, pokud posíláte někoho jiného pro zrušení vašeho členství.
 • Poplatek za zrušení členství Planet Fitness je také 58 USD, takže je pro vás obtížné jej zrušit.

Jaké jsou zásady zrušení Planet Fitness?

Zásady Planet Fitness o zrušení členství uvádí:

 • Pokud chcete zrušit své měsíční členství a zastavit účtování do 17. dne v měsíci, musíte zaslat písemný dopis poštou nebo navštívit svůj klub. A to musí být provedeno nejpozději do 10. dne téhož měsíce.
 • Pro zrušení členství před vyúčtováním ročního členského poplatku je nutné podat formulář pro zrušení nejpozději do 25. dne měsíce před takovým vyúčtováním.

Účtuje Planet Fitness storno poplatek? Co je storno poplatek Planet Fitness?

Ano, Planet Fitness účtuje storno poplatek, pokud má vaše měsíční členství minimální dobu trvání a vy se rozhodnete zrušit své členství před jeho skončením. Poplatek vám může být také účtován, pokud důvody zrušení nejsou uvedeny ve vaší smlouvě o členství. Planet Fitness si v takových případech účtuje storno poplatek nebo poplatek za odkup ve výši 58 USD.

Jak se vyhnout storno poplatku Planet Fitness?

Existuje několik způsobů, jak se vyhnout poplatkům za zrušení Planet Fitness, například:

 • Při registraci do planet fitness se musíte ujistit, že podepisujete smlouvu o členství bez minimální doby trvání.
 • V případě, že se přestěhujete na nové místo, můžete jim poskytnout podrobnosti o tomtéž, pokud ve vaší blízkosti není klub Planet Fitness.
 • Pokud jste členem déle než rok, pak vám automaticky odpadá storno poplatek.

Můžete zrušit členství v Planet Fitness Gym po jednom měsíci?

Ano, své členství v posilovně Planet Fitness můžete zrušit po jednom měsíci. Ujistěte se však, že do 10. dne v měsíci odešlete písemné oznámení svému domovskému klubu, abyste zastavili další pokračování fakturačního cyklu.

Mohu zmrazit své první členství ve službě Fitness?

Ano, své členství ve Fitness First můžete zmrazit buď ze zdravotních důvodů, nebo pokud jste v zámoří nebo mimo stanici na úkolu. Chcete-li zmrazit své členství ve službě Fitness First, nezapomeňte předem odeslat písemné oznámení. Bude vám však účtován poplatek za zmrazení.

***

Doufáme, že jste se naučili, jak zmrazit členství ve fitness planetě. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Dejte nám vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x