WhatsApp

Jak zobrazit stav WhatsApp, aniž by to kdokoli věděl

Pokud chcete, aby byla vaše aktivita na WhatsApp skrytá, můžete použít zástupná řešení, aby váš profil nebyl vidět při prohlížení stavu WhatsApp. Zde je pohled na metody, které můžete použít.

1. Před kontrolou jejich stavu povolte režim Letadlo

Rychlý způsob, jak zkontrolovat stav WhatsApp, aniž by o tom kdokoli věděl, je povolit na vašem zařízení režim v letadle. Wi-Fi nebo mobilní datové připojení můžete ručně deaktivovat, ale režim Letadlo je navržen tak, aby deaktivoval veškeré bezdrátové a mobilní signály z telefonu.

  Jak sdílet polohu na WhatsApp na Androidu a iOS

I když nemáte připojení k internetu, stále můžete zkontrolovat jejich stav, protože je telefon dočasně ukládá jako data do mezipaměti. Otevřete kartu Aktualizace na WhatsApp a klepněte na stav, který chcete zkontrolovat.

2. Vypněte funkci Potvrzení o přečtení

Funkce Potvrzení o přečtení aplikace WhatsApp většinou ovlivňuje odeslané nebo přijaté zprávy. Když je tato funkce vypnutá, WhatsApp nezobrazí dvě modré zaškrtávací značky pod zprávami, které jste si přečetli. Odesílatelé tedy mohou své zprávy zobrazit jako „Doručené“, ale zprávy WhatsApp si můžete přečíst, aniž by o tom odesílatel věděl.

Totéž platí pro stavy WhatsApp. Pokud zakážete Potvrzení o přečtení, WhatsApp je nebude informovat o tom, že si prohlížíte jejich stav. Potvrzení o přečtení je ve výchozím nastavení povoleno, takže jej můžete vypnout následovně:

  15 nejlepších automatických odpovídačů pro WhatsApp
 • Spusťte WhatsApp.
 • Klikněte na ikonu se třemi tečkami v pravém horním rohu a vyberte Nastavení.
 • Přejděte na Soukromí.
 • Klepněte na přepínač vedle Potvrzení o přečtení.
 • 3. Použijte aplikaci třetí strany

  Další metodou, jak zkontrolovat stav WhatsApp někoho, aniž by o tom věděl, je použití aplikace třetí strany. Je však třeba poznamenat, že aplikace třetích stran jsou v rozporu s podmínkami služby WhatsApp a používání aplikace třetí strany s sebou nese riziko zákazu vašeho účtu nebo odhalení vašich osobních údajů a přihlašovacích údajů.

  Tajně zkontrolujte stavy na WhatsApp

  Podobně jako na jiných platformách sociálních médií bude obsah zveřejněný jako stav na WhatsApp k dispozici 24 hodin. Měli byste tedy vyzkoušet jednu z metod, než vyprší čas.

    Oprava WhatsApp dnes přestal fungovat na Androidu

  Nyní, pokud nechcete, aby někdo kontroloval váš stav na WhatsApp, můžete jeho číslo smazat ze svých kontaktů nebo je zablokovat.

  x