Jaké Wi-Fi bezpečnostní kamery vám umožní nahrávat lokálně?

Wi-Fi kamery se snadněji instalují a nastavují ve srovnání s kabelovými kamerami. Ale často vyžadují předplatné, aby z nich vytěžili maximum, a to může zahrnovat cloudové úložiště. Pokud nechcete platit za předplatné, budete chtít vybrat fotoaparát, který podporuje místní úložiště.

Ne všechny kamery Wi-Fi podporují místní úložiště. Většina by preferovala, abyste si předplatili jejich službu, a aby vás nalákali, mohli by nabídnout bezplatnou úroveň, která poskytuje malé množství cloudového úložiště. Pokud ale nepotřebujete rozpoznávání obličeje a pohybu, může to být hodně, jen abyste si uložili další video. Také si uvědomte, že tím, že se vzdáte cloudového úložiště, riskujete odcizení fotoaparátu a veškerého videa.

To znamená, že čtěte dále pro seznam Wi-Fi kamer, které mohou ukládat video na microSD karty.

Domácí kamera Yi 1080p

Aktualizace: Dostali jsme zprávy od čtenářů, které výrobce má zakázáno nahrávání na SD karty s aktualizací tohoto fotoaparátu.

The Domácí kamera Yi 1080p vytvořili náš seznam dobré levné fotoaparáty. Nenechte se zmást jeho nízkou cenou. Tento fotoaparát vyrobený společností Xiaomi nabízí úctyhodné funkce za nízkou cenu.

Najdete zde rozlišení 1080p (jak název napovídá), obousměrné audio, noční vidění a nějakou tu inteligenci (jako je detekce zvuku dětského pláče a detekce pohybu). Abyste viděli své kanály na telefonu nebo tabletu, budete si muset nainstalovat speciální aplikaci, ale na ploše můžete sledovat až čtyři kanály. Neexistuje žádná integrace Google Home a podpora Alexa je omezena na funkce zapnutí/vypnutí. Důležitější je, že postrádá dvoufaktorovou autentizaci. Jak jsme již řekli, levné Wi-Fi kamery mají určité nevýhody. Tato kamera nenabízí žádné cloudové úložiště, ale místo toho můžete použít kartu microSD, abyste si své nahrávky uchovali doma.

  Jak hrát hry Nintendo 64 na Linuxu

Domácí bezpečnostní kamera Sense8

Pokud si chcete koupit pouze Wi-Fi kameru, aniž byste se museli starat o předplatné, doplňky nebo nutnost dokupovat další položky, pak je kamera Sense8 Home Security docela silným případem – pokud jste ochotni zaplatit trochu víc dopředu.

Tyto Fotoaparát Sense8 začíná to dobře tím, že se vzdává všech možností předplatného. Jakmile zaplatíte za fotoaparát za 140 USD, zakoupíte vše, co potřebujete k používání všech jeho funkcí. Namísto cloudového předplatného se tato kamera váže na Dropbox a Google Drive API, takže můžete načítat klipy a přistupovat k nim. Má také 8 GB vestavěného úložiště, takže ani nemusíte kupovat kartu microSD.

Kamera má navíc funkci Alexa prostřednictvím IFTTT, detekce pohybu, noční vidění, obousměrný zvuk a záložní baterii, která umožňuje 2 hodiny záznamu, i když je vypnuté napájení. Kamera však není dokonalá, protože stále neexistuje dvoufaktorové ověřování, nenabízí žádné možnosti nepřetržitého nahrávání a integrace Google Home je uvedena jako brzy.

  Jak opravit chybu rychlosti ventilátoru CPU

HomeHawk od Panasonicu

The HomeHawk je další možností fotoaparátu, která se vám snaží poskytnout téměř vše, co potřebujete, za jednu cenu předem.

Vstup Panasonicu zatrhává obvyklá políčka s nahráváním 1080p, nočním viděním, obousměrným zvukem a detekcí pohybu. Aby se to odlišilo, HomeHawk nabízí teplotní senzor, možnosti nepřetržitého nahrávání a vítanou vestavěnou závěrku, když chcete soukromí. Navíc má několik možností montáže, což nemají všechny Wi-Fi kamery.

Nemá žádné předplatné ani cloudové možnosti, spoléhá se pouze na slot pro kartu microSD pro místní paměť. Nemá však vše, protože zde opět chybí dvoufaktorová autentizace spolu s jakoukoli integrací Alexa nebo Google Home.

WyzeCam

Mysleli jsme, že WyzeCam byla hezká fantastický levný Wi-Fi fotoaparát. Cenově je těžké ji překonat a WyzeCam nyní nabízí trochu dražší kamera, která panorámuje.

Dostanete hodně i za nízkou cenu. Kamery WyzeCam se dodávají s bezplatným cloudovým úložištěm, nahráváním 1080p, obousměrným zvukem, nočním viděním a integrací Alexa. Můžete dokonce povolit nepřetržité nahrávání (a přeskočit cloud) přidáním karty microSD.

Nízká cena však přináší určité bezpečnostní obavy. Použití WyzeCams Prostřednictvím Teku poskytovat živé video kanály. Někomu to může vadit, ale Wyzecam vysvětluje, že to používají k inicializaci p2p připojení a všechna data proudí přes AWS. Přesto WyzeCams také postrádají dvoufaktorovou autentizaci a nemají vestavěnou ochranu soukromí, takže je to jistě případ, kdy dostanete to, za co zaplatíte (a v tomto případě pocit, že dostanete více, než za co jste zaplatili).

  Jak odstranit požadavky LinkedIn podle klíčových slov v prohlížeči Chrome

Ezviz Mini

The Ezviz Mini je Wi-Fi kamera pro střední cesty s funkcemi pro střední cesty. Je to dražší než zde uvedené levné kamery, ale levnější než Sense8 nebo Homehawk.

S touto kamerou získáte potřebný záznam 1080p, noční vidění, obousměrný zvuk a detekci pohybu. Tento fotoaparát se může pochlubit videem HDR, magnetickou základnou a více možnostmi úložiště. I když má dvě různé možnosti cloudu, které vyžadují předplatné, můžete přidat kartu microSD o velikosti až 128 GB, což je mnohem větší než ostatní fotoaparáty, které jsme uvedli.

Integrace Alexa je také po ruce (včetně videa Echo Show) a integrace IFTTT je také zahrnuta. Opět zde není žádná dvoufaktorová autentizace ani vestavěná spoušť soukromí a Ezviz Mini postrádá některé další senzory a možnosti, které mají dražší fotoaparáty.

Balíček možností

Žádná Wi-Fi kamera není dokonalá a nenabízí všechny funkce. I když utratíte více, může vám něco chybět. Nejlepší, co uděláte, je určit, jaké funkce musíte mít. Naštěstí jsou některé funkce docela běžné, takže hledejte minimálně záznam 1080p, noční vidění a obousměrný zvuk.

Poté se rozhodněte, zda chcete další senzory, integraci Google nebo Alexa nebo sirény. Najděte fotoaparát, který vyhovuje vašemu rozpočtu a zaškrtává nejvíce políček. Někdy se předplatné vyplatí zaplatit, ale pokud nechcete svá videa důvěřovat cloudu (nebo prostě nechcete platit průběžnou cenu), vyberte něco, co podporuje místní nahrávání, a vypněte nahrávání do cloudu. Jen mějte na paměti, že u některých fotoaparátů můžete ztratit funkce, pokud odeberete cloudové nahrávání.