Kolik lidí může najednou používat Netflix?


Jak pravděpodobně dobře víte, Netflix je jednou z nejoblíbenějších streamovacích služeb, kde můžete sledovat řadu televizních pořadů a filmů prostřednictvím Wi-Fi nebo internetového připojení. Pořady a filmy jsou rozděleny do různých žánrů, včetně komedie, dětí a rodiny, zločinu a dokumentů, aby byl váš výběr jednodušší. Názvy se neustále mění; některé budou přidány a jiné odstraněny v závislosti na jejich popularitě a umístění. Netflix začal nabídkou pronájmu poštou a prodejem DVD a postoupil k plné streamovací službě. Netflix je také distributor a producent, což znamená, že poskytuje řadu originálních pořadů a filmů, které lze nalézt pouze na streamovací službě.

S platformou tak populární, možná se divíte kolik lidí může najednou používat Netflix? Na tuto otázku a další odpovíme v článku níže.

Předplatitelé Netflixu

Pokud zvažujete přihlášení k odběru Netflixu, možná budete chtít vědět, zda můžete svůj účet sdílet s přáteli a rodinou a zda bude mít každý možnost jej sledovat, kdykoli bude chtít. Netflix můžete sledovat na řadě zařízení včetně telefonů, tabletů a dokonce i na herní konzoli.

  Co je DHCP (Dynamic Host Configuration Protocol)?

Chcete-li odpovědět na tuto otázku: počet lidí, kteří mohou používat Netflix najednou, závisí na předplatném. Pojďme se podívat na podrobnosti o předplatných níže.

Možnosti předplatného

Pokud svůj účet Netflix sdílíte s ostatními, vyberte si vhodný plán. Základní plán umožňuje uživateli pouze streamovat svůj oblíbený film nebo televizní program na jednu obrazovku najednou, a to stojí 8,99 $ měsíčně. Pokud chcete, aby Netflix sdílely dvě obrazovky současně, stojí to 12,99 $ měsíčně a 15,99 $ měsíčně umožní sdílení na čtyřech obrazovkách současně. Pokud máte velkou rodinu, která ráda sleduje Netflix, pravděpodobně bude nejlepší zvolit prémiový plán, což jsou čtyři obrazovky. Ostatní jsou ideální pro jednoho nebo dva jedince v rodině.

  Jak přidat a odstranit uživatelské profily Disney+

Sdílení hesel

Hesla byste neměli sdílet s nikým mimo vaši domácnost. Mnoho předplatitelů jej však sdílí s rodinou a přáteli, protože jim to umožňuje sledovat Netflix bez placení. Netflix nedělá nic se sdílením hesel, protože to není hlavní problém z hlediska příjmů – jedná se o společnost, která vydělala kolem šesti miliard dolarů! Pokud obdržíte zprávu, že váš Netflix se používá na jiném zařízení, váš účet právě používá příliš mnoho lidí nebo váš účet Netflix je používán na příliš mnoha zařízeních a nesdělili jste své heslo, měli byste kontaktovat Netflix ihned.

Obsah v různých zemích

Pokud cestujete do jiné země a zajímá vás, proč se obsah liší od toho, co dostanete domů, je to proto, že se obsah liší v závislosti na tom, kde se nacházíte. Film nebo televizní program, který je populární v USA, nemusí být tak přitažlivý v jiné zemi, a přestože mnohé zůstávají stejné, najdete určité anomálie. Některé jsou nezávislé filmy, které by byly populární pouze v této konkrétní zemi. Netflix uzavírá různé nabídky v závislosti na zemi a streamování pro ně musí být ziskové.

  Jak vyhledávat produkty prodávané a dodávané samotným Amazonem

Kde najít Netflix?

Většina chytrých televizorů již bude mít aplikaci Netflix snadno dostupnou. Pokud sledujete Netflix na svém notebooku, můžete navštívit svůj web a přihlásit se. Případně si můžete stáhnout aplikaci do svého mobilního telefonu a sledovat ji na tomto zařízení. K zobrazení titulů nemusíte stahovat žádné filmy ani televizní pořady. Jsou streamovány, což znamená, že můžete sledovat kteroukoli z nich ve svém volném čase.