Mohou mít dva účty na Facebooku stejný e-mail?

Facebook je webová stránka, která uživatelům umožňuje spojit se online s přáteli, spolupracovníky a neznámými lidmi po vytvoření bezplatného profilu. Vyzývá také uživatele, aby sdíleli své názory a názory s libovolným počtem lidí, které si vyberou, spolu s obrázky, hudbou, videi a články. Lidé také mohli držet krok s tím, co dělali jejich přátelé online, aniž by si pro každý web nebo aplikaci vytvářeli různé účty, a mohli sdílet své online aktivity se svými vrstevníky. Facebook nabízí lidem prostředí, kde se mohou připojit k novým a spojit se s různými lidmi po celém světě. Umožňuje uživatelům komunikovat s osobou, kterou si na této platformě přidali jako přítele. Používá se také jako skvělé tržiště pro mnoho podnikatelů, což jim skutečně umožňuje mít větší trh po celém světě. Často se však obáváme, že máme více účtů na sociálních sítích, ale stále jsme zvědaví. Uživatelé vždy pochybují o tom, zda mohou mít dva účty na Facebooku se stejným e-mailem. V tomto článku se dozvíte, zda můžete vytvořit více účtů na Facebooku s jednou e-mailovou adresou a zda jsou možné 2 Facebooky se stejným telefonním číslem nebo ne. Také se naučíte, jak smazat jeden účet na Facebooku a ponechat si ostatní.

Table of Contents

Mohou mít dva účty na Facebooku stejný e-mail?

Zda můžete mít dva účty na Facebooku se stejným e-mailem, se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Mohou mít dva účty na Facebooku stejný e-mail?

Ne, nemůžete vytvořit dva účty na Facebooku se stejným e-mailem. Facebook vám ale umožňuje mít různé stránky se stejným účtem pro různé účely. Facebook také neumožňuje sloučení 2 různých účtů.

Co se stane, když máte dva účty na Facebooku?

Podle podmínek Facebooku by člověk neměl mít více než jeden osobní FB účet. Pokud si toho všimnete, může být účet uzavřen. Ale můžete mít různé stránky se stejným účtem pro různé účely.

Jak vytvořit více účtů na Facebooku najednou s jednou e-mailovou adresou?

Není možné vytvořit více účtů najednou s jednou e-mailovou adresou. Ale uživatel může mít více stránek z jednoho účtu.

Jak mít dva účty na Facebooku se stejným e-mailovým ID?

Ne, nemůžete mít dva účty na Facebooku se stejným e-mailem.

Můžete mít 2 Facebooky se stejným telefonním číslem?

Ne, nemůžete mít 2 Facebook účty se stejným telefonním číslem. Vzhledem k tomu, že informace již existují v databázi Facebooku, nemůžete mít jiný účet se stejným telefonním číslem.

  Jak najít lidi na Facebooku

Jak používat dva Facebooky v jednom mobilním telefonu?

Nelze založit a používat dva FB účty v jednom, ale lze nastavit více stránek, které fungují jako samostatné účty. Chcete-li nastavit stránku na Facebooku, postupujte takto:

Poznámka: Pro oba Android a iOS zařízení.

1. Otevřete v telefonu aplikaci Facebook.

2. Klepněte na ikonu hamburgeru.

3. Klepněte na Stránky.

4. Klepnutím na Vytvořit vytvoříte novou stránku.

5. Zadejte název stránky a klepněte na Další.

6. Vyberte požadovanou kategorii a klepněte na Vytvořit.

Vaše stránka byla vytvořena a nyní můžete přidávat podrobnosti na svou stránku na Facebooku a používat ji jako druhý účet a zároveň stále používat ten první.

Můžete smazat svůj účet na Facebooku a založit nový?

Ano, svůj účet na Facebooku můžete smazat a založit si nový. Facebook vám neumožňuje vytvořit nový účet, pokud ten starší není smazán. A v případě, že účet smažete, nezapomeňte, že přijdete o všechny své přátele, příspěvky a zprávy z účtu. Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, zda můžete mít dva účty na Facebooku stejný e-mail.

Jak smazat jeden účet na Facebooku a ponechat ostatní?

Jeden účet na FB můžete smazat a používat ostatní, které jste si vytvořili, s jinými e-maily nebo telefonními čísly. Podívejme se, jak smazat jeden účet na Facebooku.

1. Přístup k webové stránky na Facebooku přes váš prohlížeč a přihlaste se ke svému účtu.

2. Klikněte na ikonu šipky dolů v pravém horním rohu obrazovky.

3. Poté klikněte na Nastavení a soukromí.

4. Vyberte Nastavení.

5. Poté klikněte na možnost Informace o vašem Facebooku v levém podokně.

  Aplikace Facebook's Stickered App umožňuje přidávat nálepky do fotografií Live

6. Klikněte na Zobrazit vedle možnosti Deaktivace a smazání.

7. Vyberte přepínač Odstranit účet a klikněte na Pokračovat k odstranění účtu.

8. Klikněte na Smazat účet.

9. Zadejte heslo a klikněte na Pokračovat.

10. Znovu klikněte na Smazat účet ve vyskakovacím okně.

11. Nyní se přihlaste ke svému jinému facebookový účet s jiným e-mailem nebo telefonním číslem.

Jak můžete vědět, že někdo používá vaši e-mailovou adresu?

Facebook zasílá e-mailové ověření a upozornění o vaší přihlašovací aktivitě. Pokud najdete něco podezřelého, můžete kontaktovat podporu Facebooku a informovat ji o problému.

Jak poznáte, že se někdo dívá na váš Gmail?

Budete dostávat upozornění na své přihlašovací údaje na Gmail. Pokud se někdo dívá na váš Gmail z jiného zařízení, můžete si z bezpečnostních důvodů změnit heslo.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli o tom, zda můžete mít dva účty na Facebooku stejný e-mail a více účtů na Facebooku s jednou e-mailovou adresou. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x