Jak obnovíte svůj starý účet Xbox One

Pokud chcete použít svůj starý účet Xbox, ale nemůžete, protože jste ztratili heslo nebo nemáte přístup k podrobnostem zabezpečení, možná budete muset obnovit svůj starý účet Xbox One. Můžete získat přístup k formuláři pro obnovení účtu od společnosti Microsoft. Do nástroje máte možnost přidat data, která mohou pomoci potvrdit vaši identitu. Další možností je přenést data do jiného Xboxu. Takže váš Xbox je dodáván s nástrojem pro obnovu účtů a je to nejpřímější a často používaná metoda obnovení vašeho účtu. Jste uživatelem Xbox One a zajímá vás, jak obnovit svůj starý účet Xbox One? Nebo jak získat zpět svůj účet Xbox, pokud jste zapomněli svůj e-mail a heslo? Zůstaňte naladěni až do konce, abyste našli všechny odpovědi. Přinášíme vám užitečného průvodce, který vyřeší všechny vaše pochybnosti, například jak obnovit svůj účet Xbox Live pouze pomocí jmenovky hráče nebo se znovu připojit ke službě Xbox Live.

Jak obnovíte svůj starý účet Xbox One

Pokračujte ve čtení dále, abyste našli kroky vysvětlující, jak obnovit svůj starý účet Xbox One a znovu se připojit ke službě Xbox Live, podrobně s užitečnými ilustracemi pro lepší pochopení.

Co je Classic Gamertag Xbox?

Ve vesmíru Xbox slouží Gamertag jako vaše změna identity. Skládá se z přezdívky, Gamerpic, volitelného avatara nebo fotografie a některých informací, které vás zastupují při hraní her a interakci s ostatními členy komunity Xbox. Klasický Gamertag, na který odkazujete, je způsob, jakým se vaše jméno objevuje ve starších hrách.

Například podle nového systému by váš nový Gamertag byl torpédoborec#1618. Klasický Gamertag je torpédoborec1618, protože starší hry nepodporují symboly.

Jak se dostanete ke svému účtu Xbox?

Ke svému účtu Xbox se můžete dostat nebo se k němu přihlásit pomocí následujících kroků:

1. Otevřete průvodce na konzole stisknutím tlačítka Xbox na ovladači.

2. Na kartě Profil a systém vyberte Přidat nový.

3. Do daného pole zadejte svůj e-mail, telefon nebo Skype.

4. Poté zadejte své heslo a přihlaste se.

Nyní se podívejme, jak získat Xbox účet zpět, pokud jste zapomněli svůj e-mail a heslo.

  Jak nastavit pevný disk RAID v Open Media Vault

Jak získáte svůj účet Xbox zpět, pokud jste zapomněli svůj e-mail a heslo?

Účet Xbox můžete získat zpět nebo obnovit pomocí telefonního čísla pomocí kroků uvedených níže.

1. Navštivte Stránka obnovení účtu Microsoft ve vašem prohlížeči.

2. Zadejte své telefonní číslo a klikněte na Další.

Poznámka: Na přidružené telefonní číslo obdržíte obnovovací kód. Máte možnost obdržet kód pro obnovení na svůj telefon a dále jej ověřit a zároveň znovu získat přístup ke svému účtu Xbox.

3. Vyberte e-mailovou adresu pro obnovení, zadejte e-mail pro obnovení a klikněte na Získat kód.

4. Zadejte ověřovací kód odeslaný na váš e-mail pro obnovení a klikněte na Další.

5. Nyní zadejte a znovu zadejte nové heslo a klikněte na Další.

6. Kliknutím na Přihlásit se dostanete do svého účtu.

Pokud pro vás výše uvedená metoda nefungovala, můžete použít formulář pro obnovení účtu uvedeno v podpoře Xbox. Snažte se, abyste byli přesní.

Jak zjistíte svůj starý e-mail účtu Xbox?

Zde jsou kroky, jak rychle najít svůj starý e-mail účtu Xbox

Poznámka: Tato metoda bude fungovat pouze pro vás, pokud máte přístup ke svému profilu Xbox na konzole.

1. Musíte zasáhnout Xbox tlačítko na ovladači pro přístup k příručce na konzole Xbox.

2. Vyberte kartu Nastavení > Nastavení.

3. Poté vyberte kartu Účet > Přihlášení, zabezpečení a přístupový klíč.

4. Zde zadejte svůj 6místný přístupový klíč.

5. Vaši e-mailovou adresu naleznete v části Zobrazit na domovské stránce ve střední části obrazovky.

Dojde ke smazání starých účtů Xbox?

Ano, váš starý účet Xbox může být smazán. Máte 60 dní od data uzavření na přihlášení a opětovné otevření uzavřeného účtu Microsoft/Xbox. Platnost vašeho účtu a dat po uplynutí této doby vyprší s nečinností jako důvodem pro uzavření vašeho účtu.

Můžete získat svůj starý účet Xbox zpět?

Ano, můžete obnovit svůj starý účet Xbox. Musíte poskytnout svůj starý e-mail a heslo k účtu a zadat bezpečnostní kód, který byl zaslán na vaši e-mailovou adresu po zadání údajů o vašem účtu. Poté budete mít přístup ke svému předchozímu účtu Xbox.

Jak obnovíte svůj starý účet Xbox One?

Naštěstí můžete svá smazaná data získat zpět a nadále používat svůj Xbox. Další možností je přenést data do jiného Xboxu. Pokud jste zapomněli své předchozí heslo účtu Xbox a nemáte přístup k informacím o zabezpečení účtu, společnost Microsoft také poskytuje formulář pro obnovení účtu.

Máte možnost přidat do nástroje informace, které mohou podporovat ověřování identity. Pokud jste u svého předchozího účtu povolili dvoufázové ověření, možná nebudete mít přístup k ověřovacímu formuláři. Chcete-li najít svůj předchozí účet Xbox prostřednictvím získání kódu pro obnovení, postupujte takto:

Poznámka: Je vyžadován aktivní e-mailový účet. Abyste mohli pokračovat v procesu, musíte mít funkční e-mailový účet. Další informace o vaší žádosti můžete získat zasláním e-mailu na vámi uvedenou adresu. Vezměte prosím na vědomí, že na e-mailovou adresu, kterou odešlete, obdržíte informace pro obnovení.

  Jak otestovat PSU pomocí multimetru

1. Navštivte Stránka obnovení účtu Microsoft ve vašem prohlížeči.

2. Zadejte svou e-mailovou adresu a klikněte na Další.

Poznámka: Kromě vašeho e-mailového ID můžete také zadat své telefonní číslo a získat na tomto řádku kód pro obnovení. Obnovovací kód může být doručen do vašeho telefonu, kde jej můžete dále ověřit a znovu získat přístup ke svému účtu Xbox Live.

3. Vyberte sekundární e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a klikněte na Získat kód.

4. Zadejte ověřovací kód, který jste obdrželi do e-mailové schránky pro obnovení, a klikněte na tlačítko Další.

5. Po zadání a ověření nového hesla klikněte na Další.

6. Klikněte na Přihlásit se pro přístup ke svému předchozímu účtu Xbox s novým heslem, které jste resetovali.

Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, jak získat zpět svůj účet Xbox, pokud jste zapomněli svůj e-mail a heslo.

Jak obnovíte svůj účet Xbox Live pomocí své značky hráče?

Váš Gamertag nelze použít k obnovení vašeho účtu Xbox Live. Chcete-li obnovit svůj účet Xbox Live, musíte mít e-mailovou adresu nebo přístup ke svým osobním údajům. Nyní se podívejme, jak se znovu připojit ke službě Xbox Live.

Jak se znovu připojíte ke službě Xbox Live?

I když váš Xbox One umí hrát hry offline, hraní online s Live je příjemnější. Je smutné, že online funkce konzolí Xbox může být občas příčinou frustrace. Na vaší konzoli se problém může někdy objevit z nějakého důvodu. Tato chyba na vaší konzole je často způsobena problémy se serverem. Na vině může být také nesprávné nastavení, zastaralý firmware nebo nestabilní sítě. Pokud máte potíže se synchronizací Xbox One se službou Xbox Live. A zde je návod, jak se můžete znovu připojit ke službě Xbox Live v několika jednoduchých krocích.

Metoda 1: Ověřte stav serverů Xbox Live

Jak je uvedeno v příčinách, servery Xbox Live mohou být významným důvodem pro problémy s připojením na vaší konzoli. Dočasný problém se serverem může být zodpovědný za chybu, ke které dojde buď v důsledku období údržby, nebo z důvodu neočekávaného výpadku způsobeného poruchou hardwaru nebo podobně. Proto musíte navštívit stránku stavu serveru Xbox Live a zkontrolovat, zda nejsou nějaké problémy s vaší službou Xbox. Při pokusu o tuto metodu postupujte podle níže uvedených kroků:

1. Nejprve navštivte Stav Xboxu strana.

2. Nyní klikněte na možnost Hry a hry.

3. Nyní zkontrolujte, zda jsou hry, které hrajete, ovlivněny nějakými problémy nebo nefungují.

Pokud se hra, kterou chcete spustit, nachází v seznamu, počkejte na vyřešení problému a za nějakou dobu znovu zkontrolujte stránku Xbox Status. Přečtěte si tento článek od začátku, abyste pochopili kroky k obnovení starého účtu Xbox One.

  Jak zobrazit blokády a dopravní zácpy v Mapách Google

Metoda 2: Restartujte konzoli Xbox One

Mnohokrát se většina chybových kódů týká dočasných problémů, které lze snadno vyřešit jednoduchým restartem. Restartování konzole Xbox One obnoví systém a vrátí jej do normálu bez závad při spouštění hry v něm.

1. Stisknutím tlačítka Xbox na ovladači na několik sekund otevřete Power Center.

2. Nyní vyberte možnost Restartovat konzolu, jak je znázorněno níže.

3. Nakonec vyberte možnost Restartovat pro potvrzení a pokračování v procesu.

Metoda 3: Znovu se přihlaste k účtu Xbox Live

Podívejme se na kroky k odhlášení a přihlášení ke svému účtu Xbox Live.

1. Přejděte do nabídky Profil a systém na konzole Xbox.

2. V části Profil a systém vyberte možnost Odhlásit se.

3. Po odhlášení ze svého účtu přejděte do části Přihlásit se! nabídce v konzole Xbox.

4. Po zpětném přihlášení restartujte hru.

Metoda 4: Odstraňování problémů se síťovým připojením

Problém s připojením je způsoben buď tím, že se konzole nemůže připojit k domácí síti, nebo špatnou kvalitou streamování, která vede k náhodnému vypínání. V takové situaci velmi pomáhá odstraňování problémů se síťovým připojením. Při testování a identifikaci problému postupujte podle níže uvedených kroků:

1. Stisknutím tlačítka Xbox na ovladači otevřete nabídku Průvodce.

2. Nyní vyberte kartu Profil a systém > Nastavení.

3. Na kartě Obecné otevřete Nastavení sítě.

4. Nyní vyberte Test síťového připojení v nabídce Troubleshooting.

Po dokončení testování se ujistěte, že síť pro váš Xbox funguje správně a je navázáno opětovné připojení.

Jak stará je služba Xbox Live?

Xbox Live online herní síť byla vydána v roce 2002 a umožnila hráčům zapojit se do online soutěže. Xbox Live má téměř dva miliony předplatitelů, což z něj dělá jednu z nejoblíbenějších her na konzoli.

***

Doufáme tedy, že jste pomocí podrobných kroků, které vám pomohou, pochopili, jak obnovit svůj starý účet Xbox One a znovu se připojit ke službě Xbox Live. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x