Můžete začít znovu na TurboTax?

TurboTax je daňový softwarový balík, který se používá pro přípravu amerických daňových přiznání. TurboTax lze provozovat na Windows, Macintosh, iOS a Android. TurboTax online nabízí pohodlí při přípravě a elektronickém vyplňování daňového přiznání virtuálně buď z počítače nebo mobilního zařízení pomocí internetu. Všechna data se také ukládají do databáze TurboTax, která je bezpečná a šifrovaná, takže s nimi nikdo nemůže manipulovat ani je ukrást. Pokud chcete využít služby TurboTax pro přiznání k dani z příjmu, tento článek vám pomůže se o tom dozvědět více. Pomůže vám pochopit, jak můžete začít znovu na TurboTax a zda můžete podat dvakrát na TurboTax. Také se dozvíte, zda můžete obnovit své daňové přiznání na TurboTax nebo ne, a případně jak smazat svůj účet TurboTax. Pojďme se ponořit!

Můžete začít znovu na TurboTax?

TurboTax nabízí bezplatnou verzi pouze pro jednoduchá daňová přiznání, která vám umožní podat formulář 1040, uplatnit slevu na dani z příjmu, sladit své pokročilé daňové dobropisy na děti a odečíst úroky z studentské půjčky. Pokud si zakoupíte plán kompletních služeb, agent připraví všechny vaše dokumenty, provede vás, jak můžete ušetřit na daních, a podá za vás přiznání. Pokračujte ve čtení tohoto článku, abyste se dozvěděli, jak můžete začít s TurboTax podrobně.

  Jak ztišit oznámení v iPhone

Kolik vratek můžete podat pomocí TurboTax?

V TurboTax online můžete připravit a elektronicky podat jedno federální přiznání a až pět přidružených státních přiznání pomocí jediného účtu TurboTax. Jednu e-mailovou adresu můžete použít k elektronickému podání až pěti federálních přiznání. Pokud chcete podat více přiznání, musíte použít CD/Staženou verzi TurboTax, kde si můžete připravit tolik přiznání, kolik chcete, ale můžete e-mailem podat maximálně pět přiznání. Pro každé jedinečné federální daňové přiznání budete potřebovat samostatný účet TurboTax.

Můžete podat dvakrát na TurboTax?

Ne, na TurboTax nemůžete podat dvakrát. Jakmile podáte přiznání, nemůžete podat nové přiznání se stejným SSN. I kdybyste se o to pokusili, nedokážete to. Pokud je vaše přiznání zamítnuto, teprve potom můžete podat nové přiznání, pokud nebudete moci podat stejný soubor přiznání dvakrát na TurboTax. Pomocí jednoho e-mailu můžete e-mailem podat více přiznání, ale ne více než pět, a každý návrat musí být jedinečný s jedinečnými přihlašovacími údaji.

Můžete začít znovu na TurboTax?

Ano, na TurboTax můžete začít znovu. Pokud jste udělali nějaké chyby nebo si nejste jisti vrácením, které se chystáte podat, v takovém případě můžete vymazat údaje o vrácení a začít znovu a podat nové nové přiznání. Protože svůj účet TurboTax nemůžete smazat, můžete jej buď deaktivovat, nebo vymazat návrat a začít znovu.

Můžete znovu zahájit své daňové přiznání na TurboTax?

Ano, své daňové přiznání můžete znovu spustit na TurboTax. Dokud jste neodeslali žádnou platbu, neodečetli poplatek za TurboTax z refundace nebo se nezaregistrovali, můžete své daňové přiznání libovolně znovu spustit na webu a v aplikaci TurboTax. Nemůžete smazat svůj účet TurboTax, ale můžete pouze restartovat nebo vymazat své vrácení.

  Jak stahovat videa z Redditu

Jak můžete smazat pokrok v TurboTax?

Chcete-li smazat postup nebo začít znovu na TurboTax, postupujte podle následujících kroků:

1. Navštivte Přihlašovací stránka TurboTax ve vašem prohlížeči.

2. Zadejte svůj e-mail, ID uživatele nebo telefonní číslo a klikněte na Pokračovat.

3. Zadejte ověřovací kód, pokud jste jej obdrželi, a klikněte na Pokračovat.

4. Zadejte heslo a klikněte na Přihlásit se.

5. Kliknutím na návrat jej otevřete.

6. V nabídce levého panelu klikněte na Daňové nástroje.

7. Poté klikněte na Vymazat a začít znovu.

8. Kliknutím na Ano vymažete své vrácení.

Takto můžete začít znovu na TurboTax.

Jak můžete smazat daňové přiznání na TurboTax?

Chcete-li smazat daňové přiznání na TurboTax, postupujte takto:

1. Spusťte prohlížeč a přihlaste se do svého účet TurboTax.

2. Otevřete svůj návrat.

3. Klikněte na Daňové nástroje > Vymazat a začít znovu.

4. Chcete-li návratku vymazat, klepněte na Ano.

Můžete zrušit daňové přiznání a začít znovu?

Ano, své daňové přiznání můžete zrušit a začít znovu, ale pouze v případě, že jste se nezaregistrovali, neodevzdali žádnou platbu nebo neodečetli poplatek za TurboTax z refundace. Pokud jste při podávání přiznání udělali chybu, můžete své daňové přiznání jednoduše zrušit přihlášením ke svému účtu TurboTax. Nyní víte, zda můžete nebo nemůžete začít znovu na TurboTax.

Můžete si vytvořit nový účet TurboTax?

Ano, můžete si vytvořit nový účet TurboTax. Budete potřebovat pouze e-mail, telefonní číslo, bankovní účet pro vrácení peněz, pokud nějaké máte, a některé další potřebné dokumenty, které jsou vyžadovány při podání přiznání. Při vytváření účtu musíte zadat svůj e-mail nebo telefonní číslo, zadat některé podrobnosti, zadat nové heslo a pouze se přihlásit k podání přiznání. Můžete si také zakoupit službu, aby se o váš návrat postaral agent.

  Jak odebrat stav „chráněné zobrazení“ ze souboru v Microsoft Office

Jak smažete svůj účet TurboTax?

Účet TurboTax nemůžete smazat, ale můžete jej pouze deaktivovat. Žádost o deaktivaci s platným důvodem můžete odeslat na [email protected] Po odeslání e-mailu se s vámi spojí zástupci společnosti intuit a zahájí proces deaktivace TurboTax.

Jak můžete smazat vše v TurboTax?

Chcete-li odpovědět na svou otázku, jak můžete začít znovu na TurboTax, musíte provést následující kroky:

1. Přejděte na Přihlašovací stránka TurboTax a přihlaste se ke svému účtu.

2. Klikněte na své přiznání > Daňové nástroje.

3. Poté klikněte na Vymazat a začít znovu > Ano.

Proč nemůžete vymazat a začít znovu na TurboTax?

Zde je několik důvodů, proč nemůžete vymazat TurboTax a začít znovu:

  • Zaregistrovali jste se nebo podali přiznání.
  • Odeslali jste platbu za podání přiznání.
  • Z účtu pro vrácení peněz jste odečetli poplatek za TurboTax.
  • To se může stát kvůli nějakému problému se serverem nebo sítí nebo chybou webu nebo aplikace.
  • Vaše vrácení probíhá a nebylo zamítnuto.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli o tom, jak můžete začít znovu na TurboTax. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. V dalším článku nám také dejte vědět, o jakém tématu se chcete dozvědět.

x