Můžete získat HBO Max na vašem Xbox One?

HBO Max je známá online streamovací služba na vyžádání, kterou vlastní Warner Bros. HBO Max je k dispozici výhradně ve Spojených státech a má k dispozici obrovskou sbírku obsahu pro sledování na vyžádání. HBO Max je výkonná streamovací video služba, která stojí za váš čas a peníze. Nabízí velký výběr prémiových pořadů HBO, nové původní programy a řadu známých klasických filmů, kreslených filmů a anime. HBO je kompatibilní s většinou zařízení s možností videa a připojením k webu, včetně Xboxu. Jste uživatelem Xboxu, který má rád streamování filmů a webových seriálů, a přemýšleli jste, jak aktivovat HBO Max na vašem Xboxu? Nebo máte automaticky HBO Max, pokud máte HBO? Pokud hledáte další informace týkající se HBO Max na vašem Xboxu One, přinášíme vám užitečného průvodce, který vyřeší všechny vaše dotazy, například proč se váš HBO Max stále ukládá do vyrovnávací paměti na Xboxu a další.

Můžete získat HBO Max na vašem Xbox One?

Přečtěte si tento článek až do konce a zjistěte, zda můžete získat HBO Max na Xbox One podrobně.

Můžete získat HBO na Xbox?

Ano, HBO Max je kompatibilní s většinou zařízení s možností videa a připojením k webu, včetně Xboxu. HBO Max je k dispozici na Xboxu zdarma, takže si můžete snadno nainstalovat aplikaci Max na svůj Xbox z Microsoft Store a přihlásit se ke svému účtu HBO Max, abyste si mohli užívat své oblíbené pořady a filmy.

  Hudební bubliny ovládejte Google Music pomocí všudypřítomného plovoucího tlačítka

Získáváte automaticky HBO Max, pokud máte HBO?

Ne, obě tyto služby mají různé předplatné. HBO vydala dvě streamovací platformy, pojmenované HBO a HBO Max, z nichž obě se používají ke streamování původního obsahu HBO.

 • S předplatným HBO můžete sledovat původní obsah HBO, ale HBO Max má obrovskou sbírku obsahu z dalších médií Warner.
 • S HBO získáte 10 000 hodin klasických filmů a televizních programů a budete mít přístup k filmům a televizním programům ze studií včetně Studio Ghibli, DC, Cartoon Network, Sesame Workshop, CrunchyRoll a dalších.
 • HBO i HBO Max vás stojí stejně, ale s HBO Max je toho tolik k prozkoumání, že vybrat si, co si dát jako první, může být náročné.

Takže teď doufáme, že jste pochopili, zda automaticky získáte HBO Max, pokud máte HBO nebo ne.

Můžete získat HBO Max na vašem Xbox One?

Ano, HBO Max můžete snadno získat na svůj Xbox One. HBO Max nabízí velký výběr prémiových pořadů HBO, nové původní programy a řadu známých klasických filmů, kreslených filmů a anime. Max je na Xbox k dispozici zdarma. Abyste si mohli užívat pořady a filmy HBO, budete si muset do svého Xboxu nainstalovat aplikaci HBO Max z obchodu Microsoft Store a přihlásit se ke svému účtu HBO Max.

Jak aktivujete HBO Max na Xboxu?

Zde je návod, jak aktivovat Max na Xboxu v několika jednoduchých krocích.

Poznámka: Ujistěte se, že jste se přihlásili ke streamovacím službám HBO Max z Web HBO Max. Můžete se snadno přihlásit podle níže uvedených pokynů.

1. Zapněte konzoli Xbox a na domovské obrazovce Xbox vyberte možnost Moje hry a aplikace.

2. Vyberte Aplikace > Microsoft Store.

3. Poté zvolte možnost Hledat.

4. Zadejte a vyhledejte HBO Max pomocí virtuální klávesnice Xbox a vyberte jej z výsledků vyhledávání, jak je uvedeno níže.

5. Vyberte Instalovat.

6. Po dokončení procesu instalace vyberte možnost Otevřít a otevřete aplikaci HBO Max.

7. Vyberte PŘIHLÁSIT se a přihlaste se ke svému účtu HBO Max pomocí přihlašovacích údajů k účtu.

  Co se stane, když zrušíte registraci svého Firesticku?

Proč HBO Max nefunguje na vašem Xboxu?

Pokud jste uživatelem Xbox, který miluje sledujte filmy a webové seriály, pak je pro vás HBO skvělou platformou, protože vám nabízí obrovskou sbírku obsahu napříč všemi žánry. Ale pokud máte v poslední době potíže s používáním Max na vašem Xboxu, může existovat několik důvodů, proč HBO Max na vašem Xboxu nefunguje.

 • Problémy s HBO Max jsou většinou způsobeny problémem se serverem nebo špatným síťovým připojením.
 • Také se to může stát kvůli nějaké dočasné chybě nebo závadě.
 • Někdy HBO Max způsobuje potíže, protože HBO Max je k dispozici pouze ve Spojených státech a nemusí fungovat, pokud je vaše poloha upravena pro jiný stát nebo region.
 • Platnost vašeho plánu HBO Max možná vypršela, takže na vaší konzoli Xbox nefunguje.

Proč je HBO Max Blurry na Xboxu?

HBO Max je výkonná streamovací video služba, která nabízí velký výběr prémiových pořadů HBO, nové původní programy a řadu známých klasických filmů, kreslených filmů a anime. Někdy však na Xboxu zobrazuje rozmazaný obsah. Hlavním důvodem tohoto problému je špatné a nestabilní připojení k internetu. HBO Max zobrazuje vysoce kvalitní obsah, jako jsou filmy ve 4K, a vyžaduje rychlé a stabilní připojení k internetu. Musíte se tedy ujistit, že máte správné stabilní připojení k internetu. Xbox můžete také připojit přes internet pomocí kabelu LAN, abyste měli maximální šířku pásma a fungovali správně.

Proč se vaše HBO Max stále ukládá do vyrovnávací paměti na Xboxu?

Problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti HBO Max jsou většinou způsobeny problémem se serverem nebo špatným síťovým připojením, protože HBO Max zobrazuje váš vysoce kvalitní obsah, který vyžaduje rychlé a stabilní připojení k internetu. To je důvod, proč vaše HBO Max neustále ukládá do vyrovnávací paměti na Xboxu.

Proč nemůžete do svého televizoru vysílat HBO Max?

HBO vám nabízí skvělou kompatibilitu s většinou zařízení, ale někdy kompatibilita zařízení způsobuje problémy při odesílání HBO Max do vašeho televizoru.

 • Platforma iOS nepodporuje Chromecast, zatímco aplikace pro Android ano.
 • Závady a problémy na serverech HBO Max mohou někdy způsobit problémy s odesíláním.
 • Nízká rychlost a nestabilní internet vám nedovolí streamovat a odesílat vysoce kvalitní obsah.
 • Zvláštní znak, jako je apostrof, emotikony nebo jiné jedinečné znaky v názvu Chromecastu, může zabránit HBO Max v rozpoznání vašeho zařízení pro odesílání.
  5000+ legračních jmen Kahoot

Proč nemůžete získat HBO Max ke stažení?

Problémy se stahováním HBO Max jsou způsobeny následujícími důvody:

 • Problém se serverem nebo špatné připojení k síti
 • Dočasná chyba nebo závada
 • Umístění je přizpůsobeno jinému národu nebo regionu než USA

Potřebujete ke sledování HBO Max Xbox Live?

Ne, ke sledování HBO Max na vašem Xboxu One není vyžadována služba Xbox Live. Stejný obsah je přístupný s předplatným i bez něj. Jediné předplatné, které požadujete, je předplatné Max, protože více než 180 aplikací, včetně Max, bude nyní zdarma přístupných majitelům Xboxu bez Xbox Live. Zlaté předplatné.

Má Xbox 360 HBO Max?

Ne, Xbox 360 nemá předinstalovanou aplikaci HBO Max, ale je k dispozici zdarma v obchodě Microsoft. Odtud můžete získat HBO Mac na Xbox 360.

***

Doufáme, že jste pochopili, jak můžete získat HBO Max na Xbox One a proč se HBO Max na Xboxu stále ukládá do vyrovnávací paměti. Také jsme se dozvěděli, že pokud máte automaticky HBO Max, pokud máte HBO nebo ne. Své dotazy a návrhy témat pro budoucí články můžete vkládat do sekce komentářů níže.

x