Nástroje AI pro chatovací roboty a tvorbu webových aplikací

Ahoj! 🙋Dnes pro vás máme následující aktualizace! 📣

Podle nejnovější aktualizace od Home Security Heroes je 51 procent běžných hesel snadno a rychle prolomeno AI (Artificial Intelligence) za méně než minutu.

Použili cracker AI založený na AI s názvem PassGAN a prošli jej 15 600 000 běžnými hesly, aby zjistili, jak dlouho bude trvat prolomení vašeho hesla.

Tento výsledek shrnuje, že 51 procent běžných hesel je prolomeno za minutu, 65 procent za hodinu, 71 procent za den a 81 % za měsíc.

Používejte složitá hesla k ochraně našich dat a soukromí. K vytvoření silných a složitých hesel můžete také použít generátory hesel.

Podle odborníků a výzkumníků v oboru se doporučuje používat heslo s alespoň 15 znaky se silným vzorem, které kombinuje minimálně dvě velká a malá písmena s čísly a symboly.

Open-Source platforma Upřesněte pro vytváření webových aplikací

Refine je open-source framework na bázi React pro tvorbu webových aplikací. Umožňuje uživatelům vytvářet své aplikace pomocí jednoduchých pokynů krok za krokem přímo z pohodlí prohlížeče a rychleji.

  Uživatelské akceptační testování (UAT): Co to je?

Vytváří více než 500 jedinečných kombinací technologických zásobníků pro aplikace šité na míru.

Zajišťuje, že uživatelé mají přístup ke všem nástrojům potřebným pro vytváření aplikací, jako je podpora SSR pro Next.js nebo Remix. Uživatelská rozhraní CRUD jsou automaticky generována na základě datové struktury API, reagují na dotazy pro dokonalé řízení změn stavu, přístupné protokoly auditu a verzování dokumentů, pokročilé směrování s libovolnou knihovnou routeru a mnoho dalších.

Navíc nemá žádný design, který nabízí nespočet stylů a možností přizpůsobení. Kromě poskytování standardních průmyslových řešení pro klíčové komponenty projektu, jako je autentizace, řízení přístupu, směrování, sítě, správa stavu a i18n, také snižuje počet opakujících se úloh vyžadovaných operacemi CRUD.

  Jak prodat svůj notebook, telefon nebo tablet za nejvyšší dolar

Refine je docela užitečné při vytváření interních nástrojů, řídicích panelů a dalších aplikací náročných na data.

SiteGPT k integraci chatbota do webu bez kódování

Chcete si vytvořit chatbota pro svůj web bez znalosti kódu nebo programování? Pak můžete použít SiteGPT k integraci chatbota do vašeho webu.

Je to jedna z nejjednodušších a nejrychlejších metod, jak vytvořit chatbota pro váš web. V několika rychlých a snadných krocích si můžete sestavit vlastního chatbota, který je naprogramován tak, aby komunikoval s vaším vlastním obsahem.

  • Zadejte adresu URL svého webu
  • Vyberte stránky, na kterých chcete chatbota trénovat.
  • To je vše; nyní máte vlastního chatbota, který může odpovídat na jakékoli dotazy týkající se informací na vašem webu.
  Nástroj pro plánování silnic Defense Driving obsahuje seznamy skladeb, aplikace a další

Toto špičkové řešení chatbota vám pomůže okamžitě odpovědět na jakékoli otázky týkající se obsahu zveřejněného návštěvníky na vašich webových stránkách.

Další aktualizace najdete v kategorii Nejnovější technologie.

x