etechblog

Nejlepší nabíječky do auta pro iPhone v roce 2023

Udržet telefon nabitý na cestách je v dnešní době zásadní, zvláště pokud jej používáte k navigaci. Dobrá nabíječka autotelefonů je zárukou toho, že vaše každodenní dojíždění a víkendové výlety budou bez stresu. Pokud vlastníte iPhone, tyto nabíječky do auta jsou nutností, když jste venku.

Pro trochu všeho z nabíječky do auta pro iPhone je naší nejlepší volbou Anker PowerDrive Speed+ 2. Je malý, lehký a kompaktní, přesto je odolný a vyrobený z ohnivzdorného materiálu pro klid duše. Bezpečnostní systém Anker má navíc plnou certifikaci UL a nabíječka se nebude přehřívat ani přebíjet váš iPhone.

S 30W Power Delivery USB-C portem se váš iPhone 15 bude rychle nabíjet a má také dostatek energie, aby dodal šťávu některým MacBookům. Navíc je zde 19,5W Fast Charge USB-A port pro současné vysokorychlostní nabíjení, a to vše získáte za více než férovou cenu.

Anker PowerDrive Speed+ 2

Celkově nejlepší

$ 26 $ 31 Ušetřete
5 $

Anker PowerDrive Speed+ 2 nabízí kupujícím skvělý obchod díky nízké ceně a vysokorychlostnímu nabíjení. Spolu s bezpečnostními prvky s certifikací UL je tato kompaktní, lehká a odolná varianta nejlepší nabíječkou pro iPhone do auta, kterou si můžete koupit.

Klady

 • Rychlé nabíjení
 • Nabíjí dvě zařízení bez ztráty rychlosti
 • Dobré bezpečnostní prvky
 • Kompaktní, lehký a odolný
 • Dobrá hodnota

UZELENÝ

Přestože nabízí 20W napájení a rychlé nabíjení Quick Charge 3.0 18W, USB nabíječka do auta UGREEN je k dispozici za nejnižší cenu. Dokáže nabít iPhone z 15 na 60 procent za pouhou půlhodinu a je vybaven porty USB-C a USB-A pro současné nabíjení.

UGREEN však uvádí, že doba nabíjení bude trvat déle při využití obou portů, což není vlastně překvapivé, zvláště v této cenové hladině. Nabíječka nabízí bezpečnost s automatickým přiřazením napájení ke každému portu a konstrukce z hliníkové slitiny je odolná a odolná proti poškrábání.

UGREEN USB nabíječka do auta

Nejdostupnější

S odolnou konstrukcí a pozoruhodnými bezpečnostními funkcemi je UGREEN USB Car Charger tak trochu podvodná, pokud jde o nalezení kvalitní, ale cenově dostupné nabíječky do auta pro váš iPhone. S porty USB-C a USB-A můžete nabíjet dvě zařízení současně, zatímco díky jeho schopnostem rychlého nabíjení bude váš iPhone plný šťávy během okamžiku.

  Měli byste si koupit zrcadlo Lululemon v roce 2023?

Klady

 • Vynikající hodnota
 • Rychlé nabíjení
 • Malý, kompaktní a odolný
 • Dva USB porty
 • USB-C pro iPhone 15

Nevýhody

 • Při použití obou portů se nabíjení může zpomalit

ESR

Nabíječka do auta MagSafe s funkcí CryoBoost je vybavena patentovanou technologií ESR, která kombinuje chladicí ventilátor s komponenty odvádějícími teplo. To umožňuje nabíjení maximální rychlostí, i když používáte iPhone. Rychlost nabíjení se nezpomalí, když použijete GPS nebo se zeptáte Siri, kde se má zastavit na jídlo.

Tato technologie také znamená, že dokáže dodávat energii dvakrát rychleji než jiné nabíječky MagSafe bez přehřívání. To chrání baterii a dokonce prodlužuje její životnost, zatímco nabíječky CryoBoost mají také další bezpečnostní funkce pro ochranu vašeho zařízení.

Magnetický kroužek HaloLock je navíc pevný a bezpečně drží váš iPhone kompatibilní s MagSafe (iPhone 12 a novější) na místě.

ESR pro MagSafe Car Mount Charger s CryoBoost

Nejlepší pro MagSafe

$ 30 $ 50 Ušetřete
20 dolarů

Nabíječka ESR MagSafe Car Mount Charger s CryoBoost je vynikající nabíječka pro iPhony kompatibilní s MagSafe. Díky technologii chlazení a odvodu tepla dokáže nabíječka nabít váš iPhone mnohem rychleji než jiné nabíječky MagSafe. Váš iPhone zůstává při nabíjení chladný, i když jej používáte.

Klady

 • Magnety mají přídržnou sílu 3 000 g s pouzdry na telefon HaloLock
 • Extrémně rychlé nabíjení
 • Účinný chladicí ventilátor a technologie odvádějící teplo
 • Nastavitelná koule pro úhel pohledu
 • Režimy na výšku a na šířku

Nevýhody

 • Napájecí adaptér není součástí dodávky

BASEUS

Tato nabíječka do auta má tři porty s kombinovaným maximálním výkonem 160W. S jedním 100W a dvěma 30W porty máte tři nezávislé sloty pro rychlé nabíjení, které můžete používat současně, aniž byste zpomalili rychlost nabíjení jakéhokoli zařízení.

  Jak obnovit smazané položky z aplikace Outlook

Nabíječka do auta Baseus 160W USB-C podporuje protokoly PPS, PD3.0 a QC5.0 pro rychlé nabíjení různých smartphonů, tabletů a notebooků. Nabíječka má také pokročilé bezpečnostní funkce, které chrání váš iPhone a další zařízení před přehřátím, přebitím a zkratem, s automatickým vypnutím, jakmile je vaše zařízení plně nabito.

Baseus 160W USB C nabíječka do auta

Nejlepší Multi-Port

$ 46 $ 60 Ušetřete
14 dolarů

Nabíječka do auta Baseus 160W USB-C je vynikající volbou, pokud hledáte víceportovou nabíječku. Je vybaven 100W portem pro větší zařízení a dvěma 30W porty, které můžete použít k rychlému nabití vašeho iPhone. Vaše zařízení jsou také chráněna pokročilými bezpečnostními funkcemi pro klid při nabíjení a řízení.

Klady

 • Kompaktní a lehký
 • Rychle nabíjí tři zařízení současně
 • Odolný proti poškrábání
 • Dobré bezpečnostní prvky

Nekteck

Tato malá, kompaktní nabíječka do auta od Nekteck je levná a nabízí spolehlivé a rychlé nabíjení pro iPhone. Je vybaven dvěma porty: 45W USB-C a 12W USB-A. U modelů starších než iPhone 15 však budete potřebovat správný kabel nebo adaptér.

Nabíječka do auta Nekteck PD 45W Type-C vyhovuje standardům rychlého nabíjení USB-C. A můžete současně používat port USB-C PD a port USB-A na maximální výkon.

Port 45W Power Delivery typu C navíc může nabíjet váš iPhone a většinu dalších smartphonů, iPadů a notebooků, včetně vybraných MacBooků.

Nabíječka do auta Nekteck PD 45W Type-C

Nejkompaktnější

$ 20 $ 26 Ušetřete
6 $

Nekteck PD 45W Car Charger je kompaktní, rychlá nabíječka kompatibilní s telefony iPhone. Kromě 45W USB-C portu má také 12W USB-A port a můžete je používat společně bez jakéhokoli snížení rychlosti nabíjení.

Klady

 • Identifikuje zařízení a maximalizuje rychlost nabíjení
 • Certifikace USB-IF
 • Vyrobeno z ohnivzdorných materiálů
 • Chytrá ochrana nabíjení

Nevýhody

 • Kabel je pouze USB-C na USB-C

FAQ

Otázka: Potřebuji k nabíjení iPhone kabel Lightning nebo kabel USB-C?

S řadou iPhone 15s vydanou v roce 2023 Apple přešel na USB-C. Pokud máte kabel Lightning z předchozího modelu, nebude s vaším iPhonem 15 fungovat. Všechny modely starší než iPhone 15 vyžadují kabel Lightning.

  Jak trvale smazat historii PhonePe

Chcete-li se podrobněji podívat na používání správného kabelu, podívejte se do našeho průvodce, který kabel potřebujete k nabíjení iPhonu.

Otázka: Zničí nabíječka do auta baterii mého iPhone?

Je nepravděpodobné, že by nabíječka do auta zničila baterii vašeho iPhonu. Měli byste se však ujistit, že používáte kvalitní nabíječku do auta. Levně vyrobený model může způsobit napěťové špičky, které by mohly poškodit baterii vašeho iPhone.

Otázka: Zničí nabíjení mého iPhone v autě baterii mého auta?

Nabíjení iPhonu za jízdy neovlivní baterii vašeho auta. Alternátor dokáže generovat dostatek energie pro udržení nabité autobaterie. Pokud však svůj iPhone zapojíte při vypnutém motoru nebo při delším volnoběhu, riskujete jeho vybití.

Otázka: Proč moje nabíječka do auta pro iPhone nefunguje správně?

Obvykle je to způsobeno poškozeným nebo vadným kabelem. Podobně možná používáte Lightning kabel s iPhonem 15, který nebude fungovat. Totéž platí pro použití USB-C kabelu se starší verzí iPhonu.

Pokud se však nejedná o problém s kabelem, může být poškozen port nabíječky do auta nebo spálená pojistka. Port na vašem iPhone může být také znečištěný. Můžete jej zkusit opatrně vyčistit kartáčkem s měkkými štětinami nebo párátkem.

Může to být také problém s kompatibilitou. Před nákupem se tedy ujistěte, že je vaše nabíječka do auta kompatibilní s telefony iPhone.

Otázka: Které modely iPhone podporují MagSafe?

Technologie MagSafe byla integrována do iPhonů s iPhonem 12. Všechny modely iPhonu vydané od té doby podporují MagSafe.

x