etechblog

Obnovte svá smazaná nebo ztracená data pomocí softwaru Stellar Data Recovery Software

Obnova ztracených dat a multimediálního obsahu z vašeho systému je díky softwaru pro obnovu dat jednoduchá a přímočará.

Postup obnovy ztraceného nebo smazaného obsahu ze souborového systému je známý jako obnova dat. Obnova dat je nejlepší volbou pro získání přístupu k souborům, které mohly být omylem vymazány nebo poškozeny, pokud neexistuje záloha. Ztráta dat je nežádoucím aspektem internetového světa, se kterým se může někdy setkat každý uživatel systému.

Jaký je proces obnovy dat?

Ztráta dat a míra poškození souborů určují, jak se taková aplikace pro načítání dat pokusí obnovit nebo opravit smazaná data ze systému.

Skvělá věc je, že obnova dat je obvykle možná ve většině situací. Neuložené soubory a obsah, které byly nahrazeny, tvoří výjimku z této zásady. V těchto situacích zde svá ztracená data již pravděpodobně neuvidíte.

Mezi největší nástroje pro obnovu dat na internetu aplikace Stellar Data Recovery podporuje široký výběr typů formátů souborů, plně přizpůsobené dotazy a vestavěné pokročilé možnosti vyhledávání.

Podívejme se na toto všeobjímající řešení pro obnovu dat a uvidíme, proč je to užitečný softwarový program, který je v systému k dispozici.

Co je Stellar Data Recovery Software?

Software pro obnovu dat Stellar je jedním z nejlepších komplexních a nejmodernějších řešení pro obnovu dat. Tento nástroj často dokáže obnovit záznamy a datové soubory, které byly omylem vymazány nebo poškozeny.

Tato softwarová aplikace dokáže obnovit poškozené nebo ztracené informace z několika systémů souborů, jako jsou systémy v počítačích, chytrých zařízeních a vyměnitelných médiích.

Od doby, kdy byla aplikace poprvé k dispozici, uplynulo více než 30 let. Podnik si za tu dobu vybudoval solidní jméno.

Můžete jej použít k vývoji modelu pro opravu souborů, databází, e-mailů a dalších datových typů. Pomocí nástroje pro obnovu dat Stellar můžete také obnovit dokumenty a multimediální obsah z karet SD, kompaktních flash karet a USB disků.

Tato aplikace pro obnovu dat funguje tak, že hledá známky poškozených nebo chybějících souborů v systému souborů. Když aplikace najde smazané stopy obsahu, zkopíruje je do vybrané složky, abyste je mohli okamžitě načíst.

Vzhledem k tomu, že dokáže vyhledávat všechny druhy dat, tento nástroj nerozlišuje mezi typy dat, které je třeba načíst. Je také kompatibilní s videorekordéry, drony, digitálními kamerami a bezpečnostními kamerami pro opravy nahraného videa. Ke stažení jsou k dispozici desktopové i mobilní aplikace.

Zákazníci Stellar Data Recovery mohou získat živou pomoc. Tento nástroj je velmi přizpůsobivý a ze samotného uživatelského panelu si můžete vybrat kategorie typů souborů, které chcete obnovit.

  7 nejlepších softwaru pro elektronickou výměnu dat (EDI).

Hvězdné funkce pro obnovu dat

Nástroj pro obnovu dat Stellar funguje na Windows i Mac OS. Má silné schopnosti zlepšit zákaznickou zkušenost a je jedním z nejlepších řešení pro obnovu dat z pevných disků dostupných na trhu. Přestože nástroj Stellar Recovery nabízí širokou škálu funkcí, některé z těchto funkcí nejsou součástí bezplatného předplatného.

  • Obnova dat ve třech krocích – Stellar poskytuje přímočarý tříkrokový proces pro obnovu smazaných souborů na úložišti libovolného zařízení pomocí jejich nástroje. Vyberte úložné jednotky a formáty dat, které chcete obnovit. Nástroj Stellar Wizard prohledá disk a najde obnovitelné soubory, které můžete před exportem na vybrané místo vyhodnotit.
  • Lze načíst všechny typy dat – digitální obrázky, MP3, MP4, multimediální knihovny, PowerPointové prezentace, elektronické knihy, dokumenty Word, tabulky Excel a mnoho dalších lze úspěšně obnovit pomocí bezplatného předplatného pro obnovu dat.
  • Prozkoumejte obnovené soubory před exportem do úložiště – Obnovené obrázky a videa lze přehrávat v režimu overdrive pomocí funkce Náhled souborů.
  • Obnova souborů z poškozeného svazku – Váš paměťový disk může být poškozen problémy se systémovými soubory, malwarem a dalšími faktory, takže celý datový segment bude nečitelný. Tato data lze také obnovit.

Níže uvedené funkce jsou dostupné pouze pro prémiové a profesionální edice.

  • Obnovení ztraceného systému souborů – Schopnost skenovat, najít a obnovit poškozený obsah disku pomocí sofistikované funkce Advanced Search. Nástroj podporuje formáty disků NTFS, FAT32 a ex-FAT.
  • Získání dat zpět z nefunkčního systému – Pomáhá při vytváření bootovatelného záložního obnovovacího zařízení, které umožňuje přístup k poškozeným pracovním stanicím.
  • Obnovení vadných videí a obrázků – To může opravit poškozené video soubory v různých formátech.
  • Sofistikované možnosti obnovy RAID – Nástroj rozpoznává neidentifikované charakteristiky RAID, aby umožnil vytvoření virtuálního pole RAID a spustil proceduru obnovy dat.

Hvězdná cena za obnovu dat

V Stellar Data Recovery je k dispozici šest různých balíčků funkcí s ročními náklady v rozmezí od 0 do 300 $. Podívejme se podrobněji na vlastnosti každého plánu.

Zdarma vydání

Bezplatná edice hvězdného nástroje pro obnovu dat dokáže obnovit až 1 GB smazaných souborů. Bezplatná edice přichází s limitem velikosti 25 MB pro každý soubor k načtení. Chcete-li získat více než 1 GB dat, musíte upgradovat z bezplatné verze na Advanced nebo Prime Edition. Každá z těchto placených edic načítá nekonečné množství souborů v jakémkoli formátu.

Standard

Je možné načíst záznamy libovolného souborového systému pomocí standardního plánu, který má téměř stejnou schopnost jako základní plán. Se standardní edicí můžete obnovit jakýkoli soubor libovolné velikosti. Dodává se s ročním předplatným ve výši 60 USD a plán předplatného podporuje pouze jedno zařízení.

Profesionální

Předplatné Professional zahrnuje všechny funkce standardního balíčku a možnost obnovit ztracené soubory z optických jednotek, jako jsou disky CD, kompaktní flash disky a USB disky. Profesionální edice přichází s ročním předplatným 75 $. Tento plán profesionálního předplatného může pokrývat pouze jeden počítač nebo systém.

  Jak vytvořit vlastní přednastavení plátna ve Photoshopu

Pojistné

Všechny funkce nabízené předplatným Professional jsou zahrnuty v balíčku Premium a schopnosti odstraňovat značky z fotografií a opravovat poškozená data. Dodává se s měsíčním předplatným kolem 60 USD a ročním předplatným ve výši 100 USD. Toto prémiové předplatné podporuje pouze jedno zařízení.

Technik

Každé předplatné přichází s propracovanějšími funkcemi než předchozí vydání, jako je mimo jiné obnova virtuálního disku, vytváření virtuálního pole RAID a vytváření zaváděcích zařízení USB pro obnovu dat z poškozených počítačů. Dodává se s ročním předplatným ve výši 200 $.

Toolkit

Stellar navíc poskytuje celou sadu nástrojů prémiového softwaru pro obnovu dat, který zahrnuje špičková řešení pro obnovu dat z poškozených svazků, zcela vymazaných souborů, neúmyslně vymazaných jednotek USB a mnoha dalších. Předplatné Toolkit stojí asi 300 USD. Tento plán nabízí současné pokrytí pro tři různé počítače nebo systémy.

Tento program Stellar Data Recovery také přichází v edici pro Mac. Je však omezena pouze na předplatné Pro, Premium a Technician. Zde můžete rychlé srovnání bezplatných a všech prémiových edic,

Hvězdné alternativy pro obnovu dat

Vzhledem k tomu, že Stellar Data Recovery je tak často doporučováno, je snadné zapomenout na další softwarové nástroje pro obnovu dat, které můžete použít k efektivní a pohodlné obnově ztracených dat.

Abychom vám usnadnili výběr nejlepší volby podle vašich preferencí, zahrnuli jsme do tohoto příspěvku nejlepší alternativy obnovy dat Stellar.

Záchrana dat 4DDiG

4DDiG od Tenorshare je nejúčinnější a nejspolehlivější software pro obnovu dat, který je zcela důvěryhodný a bezpečný. Tento robustní nástroj podporuje více než 1000 formátů souborů pro obnovu ze systémů Windows, macOS a přenosných paměťových médií, jako jsou kompaktní flash karty, USB disky a mnoho dalších.

Vaše ztracená data lze obnovit pomocí sofistikovaného systému při zachování jejich velikosti a struktury.

Po technické závadě může rychle dojít k náhodnému smazání. Uživatelé si mohou sestavit přenosný a odnímatelný disk pomocí softwaru 4DDiG pro restart poškozeného PC a získat informace bez technických znalostí.

Recoverit

Recoverit je jedním z nejlepších nástrojů pro obnovu dat ze všech typů ztráty dat. Wonder Share Company vyvinula tento nástroj.

Pomocí tohoto pokročilého nástroje pro obnovu dat lze rychle obnovit poškozené nebo ztracené datové soubory z téměř všech typů úložných médií, včetně pevných disků, flash disků, SSD, páskových jednotek, palubních kamer, videokamer, dronových kamer a multimédií. hráčů.

Všechny formáty souborů a sdílené složky, včetně Attributed File system (ATFS), File Allocation Table (FAT) a mnoha dalších, jsou podporovány pro obnovu.

Pomocí tohoto špičkového programu pro obnovu dat mohou uživatelé rychle obnovit data z jakéhokoli zařízení nebo média, které jiné nástroje prohlásily za neopravitelné. K dispozici ke stažení pro Windows i macOS.

Faktory, které je třeba vzít v úvahu při výběru softwaru pro obnovu dat

Nepoužívejte přímo aplikace pro obnovu dat, aniž byste se ujistili, že se jedná o správný nástroj pro daný úkol. V nejhorším případě byste mohli sabotovat své šance na získání smazaných dat zpět.

  Ochrana aplikací heslem a správa nastavení z přepínače aplikací [Jailbreak]

Při výběru aplikace pro obnovu dat zvažte kromě velkolepých reklamních slibů také následující faktory.

Výkon

Program se musí integrovat s uživatelským systémem a musí být schopen obnovit smazané soubory bez ohledu na to, jak k nim došlo. Kromě toho musí být aplikace jednoduchá na používání a musí být schopna obnovovat data ve strukturovaném pořadí. Během procesu obnovy by systém neměl zaznamenat žádné chyby.

Efektivita a výkon načítání dat jsou bezesporu nejdůležitější parametry, které byste měli zvážit při výběru nejlepšího nástroje, protože vaším hlavním cílem je obnovit všechny zničené soubory.

Podpora formátu dat

Všechny často používané formáty souborů, jako jsou MP3, MP4, PNG, jpeg, pdf, doc, spustitelné soubory, deníky a všechny složky, musí být možné obnovit pomocí nástroje.

Kompatibilita OS

Vyberte aplikaci, která běží na primárním funkčním operačním systému, pokud se neobtěžujete přecházet na jiný operační systém pouze za účelem načtení smazaných souborů. Efektivita softwaru je ovlivněna tím, jak hladce se integruje s operačním systémem stroje.

Ceny

Schopnost programu stáhnout a nainstalovat bez ceny neznamená, že jej lze také použít k obnovení smazaných souborů bez prémiového předplatného. Bezplatné edice jsou často poskytovány nejen proto, že jsou horší, ale také proto, že vývojové týmy hledají viditelnost.

Bezplatná verze jakéhokoli nástroje má však často méně funkcí. Volba komerční verze s více funkcemi je proto chytrou možností.

Zabezpečení a časté aktualizace

Instalace programu, který je infikován malwarem nebo byl vytvořen někým, kdo nemá zkušenosti s bezpečným obnovením ztracených dat, je nejhorší způsob, jak odhalit své osobní údaje. A také časté aktualizace udržují aktuální informace o nových funkcích a bezpečnostních záplatách,

Z tohoto důvodu musíte dodržovat široce používaná řešení a mít obrovské množství příznivých internetových hodnocení od nadšených zákazníků.

Proč byste měli vždy zálohovat své soubory?

Ztráta dat může být způsobena řadou neočekávaných okolností a může mít potenciálně zničující účinky. Z tohoto důvodu musíte často zálohovat své informace na alternativní úložné zařízení nebo cloud.

Pokud váš systém nebo mobil zaznamená technický problém, mechanismus zálohování dat zajistí, že máte duplikát všech záznamů.

Zálohy mají nevýhodu v tom, že zabírají spoustu času. Většina jednotlivců svá data často nezálohuje. Dalším faktorem je, že pouze omezený počet souborů představuje vleklou investici. Obnova dat bude vaší jedinou možností, pokud chcete pouze chránit několik záznamů.

Mít v systému nástroje pro obnovu dat i zálohování však bude extra výhodné v případě havárie systému.

Závěrečná slova

Nástroj Stellar Data Recovery je vynikající volbou pro začátečníky i odborníky, kteří hledají sofistikované a výkonné řešení pro obnovu dat.

Nástroj Stellar recovery poskytuje různé snadno přenosné a rozsáhlé vlastnosti do té míry, že je lze použít v run-time prostředích.

Stellar udržuje grafické rozhraní a možnosti obnovy dostatečně základní, aby zajistil, že i netechnickí jedinci mohou bez problémů obnovit své informace.

Doufám, že vám tento článek pomohl při učení o obnově smazaných nebo ztracených dat pomocí softwaru Stellar Data Recovery Software. Také by vás mohlo zajímat informace o nejlepším softwaru pro obnovu dat Android.

x