etechblog

Opravit Roku Low Power Error

Roku je výrobce mediálních zařízení; společnost má silné zastoupení na americkém trhu a prodává televizory, přehrávače médií a dokonce i streamovací služby. Zařízení Roku jsou obecně dobře zkontrolována a jsou vysoce kvalitní. Mnoho uživatelů však často nachází problémy se svými zařízeními. Jedním z běžných problémů, se kterými se lidé setkávají, je chyba nízkého výkonu Roku v jejich elektronických zařízeních Roku. Problémy s napájením Roku stick a Roku s nízkým výkonem jsou způsobeny různými důvody a obecně je lze snadno vyřešit.

Jak opravit Roku Low Power Error

Důvodů může být více Roku chyba nízkého výkonu; některé z hlavních důvodů jsou uvedeny níže.

 • Často může dojít k chybám v důsledku nesprávného zatížení zařízení
 • Je také možné, že k této chybě dojde kvůli problémům s adaptérem a napájecím kabelem
 • Chyby napájení může také způsobit vyrovnávací paměť vašeho zařízení
 • Problém mohou způsobit také kabely a porty USB
 • Kvůli kolísání napětí může zařízení Roku často vykazovat chyby napájení
 • Rozšíření mohou také způsobit chyby napájení a několik dalších problémů
 • Přehřátí zařízení způsobí, že zařízení bude pracovat pomalu
 • Technické závady mohou také způsobit chyby napájení
  Seznam všech klávesových zkratek počítače

Následující průvodce vám poskytne způsoby, jak vyřešit problémy s napájením ve vašem zařízení Roku.

Metoda 1: Restartujte zařízení Roku

Chyba nízké spotřeby Roku je většinou způsobena nesprávným zatížením zařízení. Abyste se vyhnuli chybě v důsledku načítání zařízení, můžete zařízení Roku jednoduše restartovat. Pro bezpečné restartování zařízení Roku postupujte podle níže uvedených pokynů.

1. Vypněte zařízení Roku.

2. Počkejte několik minut.

3. Nakonec znovu spusťte zařízení Roku.

Pokud chybu způsobil menší problém s načítáním, restartování zařízení pravděpodobně problém vyřeší. Pokud máte ve svém zařízení nadále problémy s nízkým výkonem Roku, vyzkoušejte následující metodu.

Metoda 2: Použijte Roku Powercord/adaptér

Použití alternativního napájecího kabelu a adaptéru může způsobit chyby napájení Roku Stick a Roku nízké spotřeby. Vždy používejte originální napájecí kabel a adaptér Roku, abyste se vyhnuli chybám souvisejícím s nízkou energií ve vašem zařízení Roku.

Metoda 3: Vymažte mezipaměť zařízení Roku

Důvod, proč vaše zařízení Roku nefunguje správně, často vůbec nesouvisí s problémy s napájením. Pokud zařízení často padá, může to být způsobeno nadměrnou pamětí mezipaměti. Možná budete chtít vymazat mezipaměť ze zařízení Roku. Vymazání mezipaměti může být komplikovaný proces; paměť Roku Cache však můžete bezpečně vymazat podle níže uvedených kroků

1. Stiskněte tlačítko Domů na dálkovém ovladači zařízení Roku.

2. Stiskněte rychle jedno po druhém následující tlačítka.

 • Pětkrát tlačítko Domů
 • 1x tlačítko nahoru
 • Tlačítko přetočit 2x
 • Nakonec 2x tlačítko Fast Forward

Vaše zařízení Roku se restartuje, možná jednou nebo dvakrát.

3. Počkejte několik sekund, než se zařízení Roku restartuje.

  Jak vyčistit Wine z Linuxu

Pro většinu uživatelů vymazání mezipaměti vyřešilo problémy s nízkou spotřebou energie Roku. Pokud se znovu zobrazí stejná chyba nízké spotřeby Roku stick, přejděte k další metodě.

Metoda 4: Vyměňte kabel USB

Někdy může být chyba nízké spotřeby Roku způsobena vadným kabelem USB. Pokud žádná z předchozích metod nepomůže obnovit zařízení, zkuste vyměnit kabel USB. Existují různé typy USB kabelů, se kterými můžete pracovat. Nejlepší je však získat originální kabel Roku USB, abyste se vyhnuli problémům s konfigurací.

Foto Lucian Alexe na Unsplash

Metoda 5: Zkuste jiný port USB

Zařízení Roku je dodáváno se spoustou možností portu USB. Je možné, že port, do kterého se pokoušíte zapojit kabel USB, nelze nakonfigurovat. Když port USB nedokáže přečíst kabel, vaše zařízení nebude fungovat. V některých případech může mít vaše zařízení problémy s nízkou spotřebou energie Roku. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, můžete jednoduše změnit port USB a zkusit zapojit kabel do jiného portu.

Metoda 6: Použijte přímý nástěnný výstup

Kolísání napětí může způsobit chybu nízkého výkonu Roku; můžete zkusit připojit zařízení Roku k přímé zásuvce, abyste zajistili správné napětí v zařízení.

Poznámka: Připojení jakéhokoli elektrického zařízení přímo do zásuvky ve zdi může být v některých případech nebezpečné. Zajistěte, aby byla zásuvka bezpečná a měla jednotné napětí.

Obrázek Markuse Spiske z Pixabay

Metoda 7: Odeberte rozšíření

Pokud jste své zařízení Roku připojili k rozšířením, může nefunkční rozšíření způsobit přehřátí zařízení. Rozšíření mohou také způsobit různé další problémy na zařízeních Roku, takže je nejlepší se rozšířením vyhnout.

  Jak dvojitým kliknutím skrýt/zobrazit ikony na ploše

Metoda 8: Ochlaďte přehřáté zařízení Roku

Pokud zařízení Roku používáte nepřetržitě po dlouhou dobu, může se začít přehřívat. Přehřáté zařízení Roku může zpomalit a zobrazit mnoho problémů, včetně napájení Roku stick a chyby nízké spotřeby. V případě přehřátí se proto doporučuje nechat zařízení vychladnout.

Metoda 9: Resetujte zařízení Roku

Pokud žádná z výše uvedených metod nefunguje a stále se vám zobrazuje stejná chyba, zkuste resetovat nastavení zařízení Roku. Resetováním zařízení Roku obnovíte tovární nastavení a odstraníte veškeré technické problémy způsobující chybu nízké spotřeby Roku. Chcete-li bezpečně resetovat zařízení Roku, postupujte podle níže uvedených kroků.

1. Přejděte na domovskou obrazovku Roku.

2. Vyhledejte a vyberte Nastavení.

3. Nyní přejděte na Možnosti systému.

4. Vyhledejte a vyberte Advanced System Settings.

5. Přejděte na, vyberte Factory Reset a poté Factory Reset Everything.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Jak mohu vyřešit problémy s nízkou spotřebou energie v mém zařízení Roku?

Ans. Problémy s nízkou spotřebou energie na zařízení Roku můžete vyřešit různými způsoby, jako je výměna adaptéru nebo kabelu USB.

Q2. Co způsobuje problémy s napájením v zařízeních Roku?

Ans. Problémy s napájením v zařízeních Roku mohou mít několik důvodů, jako jsou kolísání napětí, nadměrná mezipaměť, vadné kabely USB atd.

Q3. Mohu k připojení k zařízení Roku použít kabel USB?

Ans. Ano, k připojení k zařízení Roku můžete použít kabel USB; zařízení Roku se obvykle dodávají s více porty USB.

***

Doufáme, že tato příručka byla užitečná a podařilo se vám opravit chybu nízké spotřeby Roku na vašem zařízení. Dejte nám vědět, která metoda se vám osvědčila nejlépe. Pokud máte nějaké návrhy, napište je prosím do sekce komentářů níže.

x