Opravte chybu Spotify na PS5

Spotify je populární švédský poskytovatel audio streamingu a mediálních služeb. Tuto službu můžete využít i ve své konzoli PlayStation 5. Pokud aplikace Spotify nefunguje na PS5, nebojte se! Přinášíme vám perfektního průvodce, který vás naučí vyřešit problém se Spotify na PS5. Takže pokračujte ve čtení tohoto článku a opravte chybu Spotify na konzoli PS5.

Jak opravit chybu Spotify na PS5

Pokud se potýkáte s problémy s nefunkčním Spotify na PS5, musíte si být vědomi důvodů, které to mohou způsobit, protože vám mohou dále pomoci problém vyřešit. Zde jsme uvedli některé z možných důvodů, které byly pozorovány ke spuštění tohoto problému.

  • Problém s připojením k síti.
  • Server Spotify nefunguje.
  • Problémy se serverem PlayStation.
  • Zastaralá verze aplikace.

Pokud se setkáváte s chybou PS5 Spotify, můžete zkusit některé z níže uvedených metod, které vám pomohou tento problém vyřešit nejjednoduššími možnými způsoby.

  Jak používat AirDrop na iPhonu, iPadu nebo Macu

Metoda 1: Restartujte konzoli PlayStation 5

Za prvé, můžete zkusit restartovat konzolu PS5, abyste vyřešili problém se Spotify na PS5. Zde jsou kroky, jak tak učinit.

1. Stiskněte tlačítko PS na ovladači.

2. Poté přejděte do Ovládacího centra.

3. Vyberte ikonu Napájení.

4. Nakonec zvolte možnost Restartovat PS5.

Metoda 2: Zkontrolujte stav serveru Spotify

Existuje možnost, že server může být mimo provoz, což by způsobilo, že tento problém Spotify na PS5 nefunguje. Navštivte Spotify Downdetektor stránku pro kontrolu stavu serveru. Pokud jsou servery mimo provoz, musíte počkat, až se servery vrátí do provozního stavu.

Metoda 3: Zobrazení stavu serveru PSN

Dalším hlavním důvodem chyby Spotify na PS5 je výpadek serveru PlayStation. Pokud jsou spuštěny servery Spotify, zkuste také zkontrolovat stav serveru PSN. Ujistěte se, že stav sítě PlayStation je dobrý, abyste mohli Spotify hrát na PS5. Chcete-li zobrazit stav serveru PSN, postupujte podle těchto kroků.

1. Přejděte do Nastavení PS5.

2. Zde vyberte nastavení Síť.

3. Poté vyberte Zobrazit stav sítě PlayStation Network v nabídce Stav připojení.

  Zkombinujte více obrázků do souboru PDF pomocí aplikace Photoshop CS5

4. Stisknutím tlačítka X zobrazíte stav PSN.

Metoda 4: Odstraňování problémů se síťovým připojením

Stabilní připojení k internetu se znatelnou rychlostí nahrávání je základním předpokladem, aby Spotify mohl hrát na PS5. Chcete-li vyřešit jakoukoli chybu Spotify na konzoli PS5, musíte se ujistit, že máte dobré připojení k internetu. Přečtěte si naši příručku k odstraňování problémů se síťovým připojením, pokud nějaké existují.

Obrázek od OpenClipart-Vectors od Pixabay

Metoda 5: Přeinstalujte aplikaci Spotify

Pokud je vaše aplikace Spotify zastaralá, můžete také čelit problému. Čistá instalace by mohla opravit chybu PS5 Spotify tím, že vymaže vše a poskytne Spotify nový start na vašem počítači. Postupujte podle uvedených kroků a přeinstalujte Spotify.

1. Přejděte na Média Jídelní lístek.

2. Přejděte do aplikace Spotify.

3. Stiskněte tlačítko možností na ovladači.

4. Vyberte možnost Odstranit.

5. Nyní po odinstalování aplikace Spotify otevřete obchod PlayStation Store.

6. Zde vyhledejte aplikaci Spotify.

7. Nakonec vyberte možnost Stáhnout a počkejte, až se aplikace nainstaluje.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Proč se na PS5 vyskytuje chyba Spotify?

Ans. Mohou existovat různé důvody, které způsobují chybu Spotify, jako je problém s internetem, výpadek serveru atd.

  Jak smazat účet ATT

Q2. Je Spotify k dispozici na konzoli PS5?

Ans. Ano, aplikace Spotify je k dispozici zdarma ke stažení na konzoli PS5. Bezplatné verze umožňují reklamy při streamování hudby.

Q3. Je Spotify k dispozici zdarma?

Ans. Ano, aplikaci Spotify si můžete nainstalovat zdarma, ale bude streamovat reklamy. Můžete si předplatit měsíční tarif, abyste se při streamování vyhnuli reklamám.

***

Doufáme, že jste pochopili, jak opravit chybu PS5 Spotify. Můžete nám dát vědět, která metoda se vám osvědčila, aby Spotify hrál bez problémů. V případě jakýchkoli dotazů nebo návrhů týkajících se jakýchkoli problémů souvisejících s technologiemi je neváhejte umístit do sekce komentářů níže.

x