Použijte alternativu iTunes k selektivní synchronizaci médií s vaším iPhone a odstranění DRM

Všichni jsme to už slyšeli; iTunes změnily hudební průmysl a k lepšímu. Je skvělé, že si můžete přes iTunes koupit téměř jakoukoli skladbu, ale přináší to mnoho omezení. Například protože média, která si koupíte přes iTunes, jsou chráněna autorským právem, nemůžete je zkopírovat na externí disk. Vaše hudba, videa a knihy zůstávají uzamčeny v ekosystému Apple. Je to horší o skutečnost, že iTunes není nejlepší software, který Apple vyvinul. Ve skutečnosti si uživatelé, kteří jinak milují vše od Applu, stěžují na iTunes. Trh s náhradami iTunes je proto docela konkurenční. WinX MediaTrans je úžasná alternativní aplikace iTunes, která vám umožní selektivně synchronizovat média do vašeho iPhone a odstranit z něj DRM.

Spravujte iPhone v systému Windows svým známým způsobem, zdarma stáhnout tuto alternativu iTunes Nyní.

WinX MediaTrans může přenášet mediální obsah z vašeho počítače do vašeho iPhone a naopak. Může to udělat bez zapojení iTunes a selektivně přenášet obsah. To znamená, že když chcete do zařízení přidat novou hudbu, videa nebo knihy, nemusíte synchronizovat celou knihovnu. Můžete jednoduše přidat nové položky a hotovo. Přenos obsahu však není tak velký problém a ani selektivní synchronizace. Právě odstranění DRM dělá WinX MediaTrans za svou cenu. Je to odstranění DRM, díky kterému WinX MediaTrans funguje jako nejlepší alternativa iTunes.

WinX MediaTrans vám dává to, co iTunes postrádá: Odstraňte DRM

WinX MediaTrans dokáže odstranit DRM z filmů, hudby a knih. Chcete-li odstranit DRM z obsahu na vašem iPhone, musíte mít nainstalovaný iTunes a vaši knihovnu synchronizovanou s vaším systémem. Kromě toho musíte jiným aplikacím povolit přístup k XML vaší knihovny prostřednictvím předvoleb iTunes.

Aplikace pouze odstraní DRM z obsahu na vašem iPhone nebo v knihovně iTunes. Pokud máte obsah chráněný DRM, který není v iTunes nebo ve vašem zařízení, WinX MediaTrans z něj nemůže odstranit DRM.

Otevřete WinX MediaTrans a klikněte na ‚Remove DRM‘. Pokud se zobrazí výzva, abyste povolili přístup k XML knihovně iTunes, povolte jej. Vraťte se na domovskou obrazovku aplikace a klikněte na „Odstranit DRM“. Vyberte soubory, ze kterých chcete odebrat ochranu autorských práv, a klepněte na tlačítko Odebrat DRM vpravo dole. Odstranění informací z jednoho souboru aplikaci netrvá déle než několik sekund. Pokud máte velkou knihovnu, může odstranění ochrany autorských práv z celé knihovny nějakou dobu trvat.

Selektivně synchronizovat média

Většina alternativ iTunes nabízí selektivní synchronizaci médií pro videa a hudbu. WinX MediaTrans umožňuje selektivně synchronizovat skladby, videa, fotografie, vyzváněcí tóny a elektronické knihy. Dokonce ani ty nejbohatší alternativy iTunes nesynchronizují elektronické knihy v iBooks. Pokud jde o synchronizaci, je to obousměrné. Média můžete synchronizovat z plochy do iPhonu, ale můžete je také synchronizovat z iPhonu do plochy.

  Zpětné vyhledávání Uchopte obrazovku z anime, abyste zjistili, ze kterého seriálu je

WinX MediaTrans umožňuje vybrat jednotlivé mediální soubory nebo celé složky mediálních souborů. To znamená, že si můžete vybrat složku hudební knihovny na ploše a synchronizovat veškerý její obsah do iPhonu. I když je obsah ve složce roztříděn do podsložek, WinX MediaTrans jej bude moci synchronizovat. Navíc zachovává veškerá metadata, která jsou v souborech uložena. To znamená, že při synchronizaci hudby se obal vašeho alba neztratí.

Konverze souborů

iTunes nepřijímají mediální soubory ve formátu jiného než Apple. Ale WinX MediaTrans má úhlednou funkci pod kapotou; konverze souborů. Není to však univerzální konvertor souborů, dokáže převést videa z formátu M4V do MP4 a hudbu z formátu ACC do univerzálního formátu MP3. Dělá to ve výchozím nastavení, ale pokud to nepotřebujete k převodu souborů, můžete tuto funkci zakázat v nastavení aplikace.

Aplikace pro ukládání souborů

iPhone nefunguje jako velkokapacitní paměťové zařízení. Nemůžete jej připojit k PC nebo Macu a přenášet do něj dokumenty nebo archivy. Takhle to prostě nefunguje. Existuje však způsob, jak to obejít; aplikace pro ukládání souborů. Nemluvíme o aplikacích jako Dropbox nebo Google Drive. V App Store jsou dostupné aplikace, které vám umožňují přenášet soubory do vašeho iOS zařízení. V těchto aplikacích můžete prohlížet soubory. Chcete-li do takové aplikace přidat soubory, potřebujete iTunes.

Proč nazýváme WinX MediaTrans jako nejlepší alternativu iTunes je to, že kromě synchronizace médií a odstranění DRM může také přenášet soubory přímo do vašeho iPhone iPad. Není potřeba iTunes, není potřeba žádná další aplikace pro ukládání souborů!

  Jak vytvořit GIF z televizní show

Náklady

Za doživotní licenční klíč vás WinX MediaTrans bude stát 35,95 $. K dispozici jsou pro vás verze pro Windows a Mac! Můžete si koupit rodinnou licenci za 65,95 $ a spustit aplikaci na šesti různých počítačích. Aplikace má také zkušební verzi, kterou si můžete před zakoupením vyzkoušet. Každý den můžete přenášet a zálohovat určité množství mediálních souborů. Pokud se vám aplikace líbí, ale stále si nejste jisti, zda potřebujete doživotní licenci, můžete získat roční licenci za 29,95 $.

Funkce odstranění DRM je to, co odlišuje tuto aplikaci od ostatních aplikací v tomto výklenku. Pokud chcete obsah zakoupený v iTunes osvobodit od ochrany autorských práv, tato aplikace je docela snadný způsob, jak toho dosáhnout.

x