Přizpůsobte si centrum oznámení iOS 7 podle svých představ pomocí BetterNC7

Notifikační centrum v iOS bylo jedním z prvních kroků k celkově lepšímu systému správy notifikací a od té doby se věci pro operační systém cupertinské společnosti pro chytré telefony a tablety neustále zlepšují. Během posledních dvou velkých iterací iOS se notifikační centrum výrazně zlepšilo, zejména pokud jde o přepracování designu, který iOS 7 přinesl. Navzdory vizuálním vylepšením však existuje všudypřítomná výzva systému iOS, který neumožňuje podrobné ovládání úrovně jakéhokoli prvku rozhraní, což je možná to, co vedlo k vydání BetterNC7 – vylepšení Cydie pro jailbreaknuté iPhony zaměřené zejména na vylepšení (nebo změnu) iOS. 7 Zkušenosti s oznamovacím centrem.

Toto vylepšení, které je k dispozici zdarma prostřednictvím úložiště BigBoss, umožňuje měnit různé aspekty Centra oznámení. Například ne každý může chtít, aby ho v NC uvítalo zobrazení Dnes. Žádný problém, můžete to změnit? The Yahoo! logo na konci se vám nelíbí? Můžete to skrýt. Zmeškaná oznámení zobrazují něco, co vás ve skutečnosti nezajímá? Budeš to lépe skrývat. To a mnohem více je to, co BetterNC7 slibuje a přináší.

Úplná škála funkcí, které BetterNC7 nabízí, je poměrně rozsáhlá, přičemž mezi některé z nich patří schopnost skrýt oddělovače mezi záložkami záhlaví a samotnými oznámeními, změnit „x“ pro vymazání oznámení tak, aby ve skutečnosti říkalo „Vymazat“, skrýt možnost úplného vymazání, úplného skrytí kterékoli ze tří karet z Centra oznámení, použití průhledného/rozmazaného pozadí, přilepení bannerů v NC, skrytí chytačů atd., stejně jako rozhodování o tom, kolik řádků náhledu nabídnout na oznámení. Pokud to není vše, můžete pomocí BetterNC7 dokonce deaktivovat celé Centrum oznámení. Všechny konfigurace se provádějí prostřednictvím řádku, který toto vylepšení přidává do nativní aplikace Nastavení pro iOS.

Snímky obrazovky níže nabízejí mírné srovnání změn, které jsem použil, přičemž ten pravý ukazuje pohled „po“.

Tweaky jako BetterNC7 zůstávají jedním z primárních faktorů (nebo motivátorů) lidí, kteří se rozhodnou pro řešení útěk z vězení. Upřímně řečeno, není to tak, že byste o něco nepřicházeli se základní „neschopností“ provádět jakékoli takové úpravy, ale právě svoboda rozhodnout se, co chci na svém zařízení vidět a kde a jak, mě dělá cítit se lépe a pod kontrolou. Apple si také v minulosti vzal náznaky z vylepšení Cydie, co lidé chtějí, a možná, jak vidíme další iterace a vývoj ekosystému iOS, Apple začne takové ovládací prvky zavádět sám. Do té doby je BetterNC7 jedním užitečným vylepšením, které můžete mít na svém iPhonu, iPodu touch nebo iPadu s jailbreakem, a to zejména proto, že jeho vyzkoušení vás nebude nic stát.