Proč jsou videozvonky nejlepším gadgetem pro chytrý dům

Videozvonky jsou nejdůležitějším chytrým domácím zařízením, které si můžete koupit. Chytré žárovky mohou být křiklavé, ale – když jsou správně integrovány – se z videozvonku stane něco, bez čeho nemůžete žít. Jsou také neuvěřitelně rozumné, stojí pouhých 99 až 199 USD.

Pokud byste mohli mít pouze jedno chytré domácí zařízení, měli byste z něj udělat videozvonek – za předpokladu, že si ho můžete nainstalovat. A pokud byste mohli mít jen dva, měl by to být videozvonek a hlasový asistent s displejem. Zde je důvod.

Video zvonky jsou oknem do vnějšího světa

Díky upozornění tento balíček nezůstal celý den na verandě.

Videozvonek kombinuje kameru, mikrofon a reproduktorovou sadu s přímým dveřním zvonkem. Některé se připojují k vaší stávající elektroinstalaci a některé fungují s domácím zvoněním, jiné mají možnost vybít baterii a vyžadují bezdrátový zvonek. Zvuk a video, které váš domovní zvonek nahrává, se streamuje zpět do vašeho tabletu nebo telefonu a jejich množství a množství závisí na napájení. Bateriové zvonky například nemohou proudit nepřetržitě; ztratí moc rychle.

Když se někdo přiblíží k vašim dveřím, videozvonek si toho všimne a upozorní vás. V tu chvíli můžete stream začít sledovat. A pokud zazvoní na zvonek, můžete si s nimi povídat jako s interkomem.

Videozvonky díky svému umístění fungují jako most do okolního světa. S videozvonkem můžete vidět svět za vašimi domovními dveřmi a komunikovat s ním – i když nejste doma.

Funguje to bez ohledu na to, zda pracujete z domova, kanceláře nebo v zahraničí. Můžete vidět, kdo je u vašich dveří, ještě předtím, než zazvoní. Nebudete se muset potichu přesunout k kukátku, abyste zjistili, kdo zazvonil a zda máte odpovědět.

Pokud nejste doma, stále můžete vidět, kdo tam je, a dokonce s ním mluvit. S chytrým zámkem můžete dokonce na dálku odemknout dveře a pustit návštěvy do vašeho domu. Některé zvonky jako Nest Dobrý den a Smartcam Wisenet nabízí rozpoznání obličeje, takže budete vědět, kdy dorazí rodina nebo přátelé.

Byli jste někdy celý den doma, abyste nějaké objevili