etechblog

Proč TextNow Say Call Rejected?

TextNow je americký poskytovatel komunikačních služeb založený v roce 2009 dvěma vysokoškolskými studenty. Od té doby se jejich rozsah a struktura rozrostly a nyní se mohou pochlubit více než deseti lety poskytováním bezplatných služeb volání v USA a Kanadě. Je to aplikace pro komunikaci, která funguje jako poskytovatel mobilní virtuální sítě. Přestože napodobuje běžné aplikace pro zasílání zpráv, základní myšlenky jsou zaměřeny na odlišné skupiny uživatelů. Pokud hledáte tipy, jak někomu zavolat na TextNow, nebo pokud čelíte problémům, jako je odmítnutí hovoru TextNow, přinášíme vám průvodce, který vám s tím pomůže. Dozvíte se také, co se stane, když někoho zablokujete na TextNow.

Proč TextNow Say Call Rejected?

V tomto článku se dozvíte, proč se říká, že volání TextNow bylo odmítnuto. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Lze čísla TextNow zablokovat?

Ano. TextNow je dodáván s kompletní sadou pro aktivaci SIM karty. Kromě toho nabízejí možnosti, které vám umožní přizpůsobit úroveň poskytovaných služeb a poskytnout vám úplnou kontrolu nad měsíčními výdaji za telefon. To znamená, že můžete mít své vlastní číslo a přidat nové číslo prostřednictvím TextNow. Jakékoli číslo lze zablokovat jiným číslem, ať už se jedná o číslo TextNow nebo ne. Chcete-li to provést, jednoduše napište #STOP na jakékoli číslo TextNow, které chcete zablokovat. #STOP budou stejně ovlivněna jak čísla TextNow, tak čísla bez TextNow. Pokud to budou zkoušet i poté, jejich volání TextNow bude odmítnuto.

  Zkontrolujte, zda potřebujete brýle pomocí této online tabulky vidění

Co to znamená, když zavoláte na číslo TextNow a zobrazí se zpráva Hovor odmítnut?

Odmítnutí hovoru TextNow obvykle znamená, že zablokovali vaše číslo nebo že aplikaci jednoduše neponechali na svém zařízení.

Proč TextNow Say Call Rejected?

TextNow je založen na aplikaci Poskytovatel služeb. Poskytnou vám číslo, které mohlo patřit někomu dříve. Takže osoba, které voláte přes TextNow, může mít černobílé seznamy volajících založené na určitých konfiguracích, někdy bez jejich předchozí znalosti. Číslo, na které se pokoušíte zavolat, možná patří někomu, kdo aplikaci odinstaloval. Takže když někdo zavolá, bude jeho volání TextNow odmítnuto.

Proč nemohu někomu zavolat na TextNow?

Poté, co jste věděli, proč bylo volání TextNow odmítnuto, když nemůžete někomu zavolat na TextNow, může to mít různé důvody. TextNow vám obvykle umožňuje bezproblémové připojení k jejich celostátní bezdrátové síti, ale můžete čelit problémům z následujících důvodů:

  • Odepřená nebo deaktivovaná nezbytná oprávnění
  • Zastaralá aplikace TextNow
  • Nestabilní nebo žádné připojení k internetu
  • Režim Letadlo nebo Letadlo povolen
  • Poškozená mezipaměť a data aplikace TextNow
  • Neadekvátní mezinárodní kredity na dálku na TextNow
  Jak zkontrolovat, zda je váš kód Product Key Office 2016 autentický

Co se stane, když někoho zablokujete na TextNow?

Když víte, proč byl hovor TextNow odmítnut, pokud někoho zablokujete na TextNow, nebude vás moci již kontaktovat.

Poznámka: Stále vás mohou kontaktovat prostřednictvím samostatných čísel, která nejsou zaregistrována u TextNow. Může k tomu dojít, i když aplikaci ze zařízení odeberete. Nahlaste se prosím prostřednictvím Zákaznická podpora TextNow stránku a zástupci vám pomohou.

Jak poznáte, že je vaše číslo TextNow blokováno?

Vzor hlasové schránky/vyzváněcího tónu nebude fungovat hladce. Když zavoláte na odblokované číslo, po několika zazvoněních se zobrazí výzva k hlasové schránce. Místo toho přejdete přímo do hlasové schránky, pokud je zařízení dané osoby vypnuté nebo pokud právě hovoří. Pokud zavoláte někomu, kdo si zablokoval vaše číslo, neobdržíte žádné upozornění.

Nejlepší způsob, jak to zjistit, je zavolat dané osobě přes jiné číslo a zjistit, zda se hovor hladce spojí. Pokud jsou schopni se připojit tímto způsobem, možná budete schopni zjistit, zda/proč to mají zablokoval vás.

Jak poznáte, že někdo používá TextNow?

Pokud někoho nezablokujete na TextNow a neobdržíte hovor nebo SMS od někoho s číslem, můžete zjistit, zda používá TextNow pomocí samotné aplikace TextNow. Všechny záznamy se zobrazí v aplikaci. |A pokud ne, můžete si být jisti, že nepoužívají TextNow. Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, proč se říká, že volání TextNow bylo odmítnuto.

  Jak získat více sledujících na Instagramu

Jak dlouho vydrží číslo TextNow?

Platnost čísel TextNow nevyprší, pokud účet ve svém zařízení nezrušíte. Ukazatel, že se účet používá, je nezbytný, a proto je nutná odchozí textová zpráva nebo telefonní hovor.

Některá prémiová čísla si můžete zakoupit také zaplacením nominálního poplatku. Toto je založeno na předplatném, takže je snazší sledovat, pokud jde o časové období, kdy si můžete číslo ponechat, po kterém může být přiděleno někomu jinému. Doplněk Locked-In Number si můžete zakoupit samostatně, i když nemáte prémiové číslo, které si ponechá vaše číslo propojený s vaším účtem po dobu trvání uzamčeného předplatného. Čísla Premium a Locked-In jsou k dispozici za 4,99 $ a 6,49 $ ročně.

Proč můj TextNow nefunguje?

Pokud nechcete, aby TextNow nefungoval správně, měli byste v telefonu vždy používat aktualizovanou verzi aplikace. Může existovat několik důvodů, proč se potýkáte s problémem, že TextNow nefunguje, včetně některých bodů, které jsme zmínili dříve ohledně aktualizace a ochrany osobních údajů. Použití VPN může také narušit síť. Pokud TextNow nefunguje, existuje vysoká pravděpodobnost, že aplikace má chybu nebo závadu nebo že jejich server nefunguje. Tým TextNow již bude pracovat na co nejrychlejším vyřešení tohoto problému.

***

Doufáme, že vám tato příručka pomohla a že jste se mohli dozvědět, proč se v ní píše, že volání TextNow bylo odmítnuto. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x