Skenujte a upravujte hromadně vytištěné fotografie na vašem iPhone pomocí skeneru obrázků

Neformální skenery s nízkým rozlišením byly v posledních letech vytlačeny z hlavního proudu fotoaparáty chytrých telefonů. Protože jsou vaše kapesní zařízení snadněji dostupná a snáze se s nimi manipuluje, má smysl je používat pro co nejvíce činností. Zatímco špičková kvalita, kterou nabízejí skenery, brání uživatelům v přílišném spoléhání se na jiné fotoaparáty při převodu fyzických dat do digitální podoby, velkou roli v této volbě hraje také nedostatek vhodného skenovacího mechanismu a doprovodného softwaru. To je přesně důvod, proč existují aplikace pro Android a iOS, které se snaží přijít s způsoby, jak zajistit, aby proces skenování zůstal co nejhladší a bezproblémový. Handy Scanner a ShoeBox jsou jen dvě z mnoha aplikací pro chytré telefony, které napodobují funkce skeneru, ale Pic Scanner posouvá věci ještě o krok dále. Aplikace pro iOS nabízí funkce point-and-scan, ale může také skenovat více fotografií současně a poté je uživatelům snadno upravovat. Pic Scanner dokáže rozlišit mezi samostatnými dokumenty a obrázky a oříznout je tak, aby výsledkem bylo více konečných výsledků, které lze uložit jako jednotlivé fotografie.

  Jak importovat fotografie z fotoaparátu nebo telefonu pomocí fotografií na Macu

Pic Scanner je jednoduchá aplikace, ale pokud se přesto chcete dozvědět vše o jejích funkcích a použití, klikněte na možnost „Nápověda“ v pravém horním rohu hlavní obrazovky. Chcete-li se pustit do akce, umístěte objekty, které chcete skenovat, na rovný povrch, který není texturovaný, a podržte nad nimi zařízení. Před stisknutím tlačítka pro fotografování by se v hledáčku měl rozsvítit indikátor „OK“. Před stisknutím tlačítka spouště se ujistěte, že jsou objekty od sebe vzdáleny alespoň půl palce. Jakmile je fotografie zachycena a jste spokojeni s její kvalitou, stiskněte tlačítko ‚Použít‘ a nechte Pic Scanner oříznout zachycené objekty na samostatné fotografie.

Oříznuté fotografie lze jednotlivě upravovat a přidávat do alb pro snadnější správu. Možnosti úprav v Pic Scanner zahrnují obrazové efekty, otočení, oříznutí a titulky. Jakmile budete s obrázkem spokojeni, stiskněte tlačítko sdílení. Fotografie lze ukládat do složky fotoaparátu nebo zveřejňovat na sociálních sítích.

  Jak povolit živé opravy na Ubuntu 18.04

Pokud dáváte přednost uspořádání obrázků v albech, jednoduše si jedno vytvořte v aplikaci Pic Scanner a začněte do něj přidávat fotografie. Alba lze použít k hromadnému mazání fotografií a seskupování podobných. Tato alba mohou mít také názvy podle vašeho výběru.

Pic Scanner je bezplatná aplikace, ale získáte pouze 10 bezplatných skenů jako zkušební verzi. Poté, co byly tyto snímky spotřebovány, musíte zaplatit 2,99 $ jako jednorázový nákup v aplikaci, abyste mohli nadále používat Pic Scanner po neomezenou dobu. Tuto univerzální aplikaci si můžete vyzkoušet tak, že přejdete na následující odkaz.

Nainstalujte Pic Scanner z iOS App Store

  Co je T-Mobile TVision a kolik to stojí?