JellyLock7 je přizpůsobitelná zamykací obrazovka inspirovaná Androidem pro iOS 7

Originalita má jistě své opodstatnění, ale pokud je nápad již dostatečně dobrý, stačí si s ním pohrát, abyste dosáhli dokonalosti. Dříve krytá úprava JellyLock sklidila mnoho chvály a popularity, když byla poprvé vydána v loňském roce, jak pro své funkce, tak pro vzhled. O rok později se téměř vše na vzhledu iOS změnilo, a tak dává smysl, aby JellyLock měl aktualizovanou verzi, aby odpovídala novému plochému uživatelskému rozhraní. JellyLock7 je docela podobný svému předchůdci, pokud vezmete v úvahu pouze základní vlastnosti, ale existují některé jemnější body, díky nimž je nové vyladění obrovské zlepšení oproti JellyLock. Nyní můžete vidět odznaky ikon na kroužku zástupců, existuje více možností přizpůsobení a samozřejmě vše vypadá více v souladu s plochým uživatelským rozhraním iOS 7.

  Jak se zbavit škodlivě vložených reklam v Chrome pro iOS

Malou, ale pohodlnou funkcí zamykací obrazovky iOS 7 je možnost odemykání přejetím přes libovolnou oblast obrazovky. Vzhledem k tomu, že možná budete chtít použít JellyLock7 jako jediný způsob odemknutí zařízení, nabízí nabídka vyladění v aplikaci Nastavení možnost toto výchozí chování odemykání zakázat. Další možnost, která je k dispozici v této části nabídky, se zabývá uchopením fotoaparátu a umožňuje uživatelům přepínat jeho viditelnost.

Stejně jako jeho předchozí verze, JellyLock7 umožňuje přidat zkratky aplikací na jeho odemykací kroužek. Lze přidat maximálně 5 zástupců aplikací, včetně systémových aplikací i aplikací třetích stran. Přístupový kód lze také deaktivovat při spouštění aplikací pomocí zkratek JellyLock7.

Vzhledu tweaku je věnována celá část nabídky JellyLock7. Pomocí zde uvedených možností je možné přepínat viditelnost odznaků ikon a rozmazat tapetu za zástupci. Další dostupné možnosti se zabývají vlastnostmi odemykacího kroužku. Uživatelé mohou vyladit velikost tohoto prstenu posunutím posuvníku ve spodní části obrazovky a změnou jeho barvy výběrem z úhledné řady předdefinovaných odstínů.

  GBA4iOS 2.0 přináší podporu iPadu, synchronizaci Dropboxu a nové uživatelské rozhraní pro iOS 7

JellyLock7 je bezplatné vyladění a lze jej stáhnout z úložiště BigBoss v obchodě Cydia. Pokud používáte zámek s přístupovým kódem a dbáte na soukromí, toto vylepšení nemusí být pro vás, ale každý, kdo je fanouškem zamykací obrazovky Androidu, jistě shledá JellyLock7 opravdu atraktivní.