Špičkový robotický vysavač základní úrovně

Klíčové věci

 • Yeedi Cube je vlajková loď od uznávané značky chytrých robotických vysavačů, která nabízí funkce vysávání, mopování a samočištění.
 • Je to skvělá volba pro začátečníky v oblasti robotického vysavače nebo pro ty, kteří chtějí upgradovat, s pohodlnou funkcí mopování a samovyprazdňovací stanicí.
 • Díky vynikající technologii VSLAM, výkonnému sání a oscilační hlavici sonického mopu poskytuje Yeedi Cube čištění bez použití rukou za konkurenceschopnou cenu.

Robotické vysavače jsou v dnešní době „ve věci“ a na trhu je jich mnoho, aby vyhovovaly každému rozpočtu. Yeedi Cube za 699 $ je nejnovější z řady robovaců Yeedi a toto poměrně levné zařízení přichází s několika funkcemi, díky nimž je skvělým nákupem pro začátečníky v robotickém vysavači i pro ty, kteří chtějí upgradovat.

Yeedi Cube je nyní k dispozici na Obchod Yeedi. Pokud hledáte svůj první robotický vysavač a chcete zařízení, které přidává pohodlí funkce mopování a samovyprazdňovací stanice, Yeedi Cube by měla být na prvním místě vašeho seznamu.

Yeedi Cube

Výběr redakce

Yeedi Cube je nejnovější vlajková loď od respektované značky chytrých robotických vysavačů. Postará se o vysávání, vytírání a dokonce se sám uklízí pomocí přiložené Omni Station. Pokud chcete čištění bez použití rukou za cenu, která vás nezruinuje, a hledáte prémiové funkce, pak nehledejte nic jiného než Yeedi Cube.

Rozměry 13,3 x 13,3 x 3,7 palce (vakuové)

Objem popelnice 2,1 litru

Životnost baterie Provozní doba 150 min

Značka Yeedi

Cena 699 $

Výkon 4300 Pa

Kompatibilní zařízení Android/iOS

Povrch Doporučení Koberec a tvrdé podlahy

Bezdrátové připojení 2,4 GHz

Režimy čištění Tichý/Střední/Maximální (vytírání i vysávání)

Detekce zamotání Ano

Doba nabíjení 4 hodiny

Mop Sonic oscilační hlava mopu

Klady

 • Velký sací výkon
 • Konkurenční ceny
 • Samoprázdná stanice
 • Samočistící
 • Zručný VSLAM
 • Sonická oscilační hlava mopu
 • Efektivní mapování

Nevýhody

 • Trochu hlučné v režimu maximálního výkonu a při vyprazdňování

Co je v krabici?

Yeedi Cube se dodává ve velmi velké krabici. Musí to však být, protože má spoustu velkého obsahu! Najdeš:

 • Robotický vysavač a mop Yeedi Cube
 • Omni samovyprazdňovací/nabíjecí stanice
 • Čisticí příslušenství
 • Napájecí kabel
 • Literatura k přístrojům

Design Yeedi Cube

Ste Knight / MakeUseOf

Jakmile vybalíte Yeedi Cube a Omni Station, uvidíte, že robotický vysavač má poměrně standardní tvar. Zařízení je bílé a kruhové, v podstatě stejným způsobem jako mnoho robotických vysavačů na trhu.

Nahoře najdete ovládací panel, který obsahuje tlačítko spot clean, auto clean a home. Uvidíte také senzor pro technologii V-SLAM, kterou robot používá k navigaci po vašem domě. Velkokapacitní nádrž na vodu UFO o objemu 1 litr je také nahoře, s rychloupínacím uzamykacím mechanismem a gumovou rukojetí pro snadné zvedání zařízení. Pravděpodobně se tomu říká vodní nádrž UFO kvůli svému tvaru a ne proto, že může létat.

  Potřebujete dedikovanou zvukovou kartu pro váš počítač?

Ste Knight / MakeUseOf

Vnější okraje robota nesou nárazník, kamerový a laserový naváděcí systém, senzory detekce okrajů, vypínač, port pro likvidaci prachu, uzamykací mechanismus popelnice a dva nabíjecí kontakty (ty jsou spíše na boku než pod ním).

Překlopte robota na hlavu a uvidíte, co se děje pod vysavačem. V přední části základny uvidíte senzory proti pádu. Pak je tu univerzální kolo vpředu, lemované dvěma okrajovými kartáči, a další dva senzory; jeden pro detekci koberců a jeden pro sledování podlahy. Uprostřed je pak hlavní víceplošný kartáč s hnacími koly na obou stranách. Na zadní straně je oscilační hlava mopu.

Vzhledově tedy celkem standardní. Robot měří na dotyk přes 13 palců v průměru a je vysoký těsně pod 4 palce, takže by neměl mít problémy dostat se pod pohovky a skříně, pokud je mezera pod 4 palce.

Ste Knight / MakeUseOf

Stanice Omni je docela kompaktní, pokud jde o samovyprazdňovací stanice. Vybíhá 17,7 palce od stěny, s výškou 14,7 palce a šířkou 15,7 palce. To je mnohem menší než jiné samoprázdné stanice, jako jsou Roborock G10s a Dreame S10, takže byste neměli mít problém najít pro něj místo k životu.

Přední část stanice Omni obsahuje odnímatelnou základnu, na kterou si robot může sedět, když je v doku, a portál pro vstup robota 4. Když se podíváte dovnitř portálu, uvidíte modrou pračku pro čištění hlavy mopu, sací otvory pro vyprázdnění prachového sáčku a špinavé vody a nabíjecí kontakty.

Ste Knight / MakeUseOf

Nahoře je vlevo nádrž na špinavou vodu a vpravo prachový sáček a kryt popelnice. Všimněte si, že zde není žádná nádrž na čistou vodu; musíte naplnit čistou vodu sami. Na zadní straně stanice Omni je umístěn dvoukolíkový vstup pro napájecí kabel (při nastavování se tedy ujistěte, že jej umístíte blízko elektrické zásuvky).

Po vyřešení vzhledu přejděme k nastavení zařízení.

Jednoduché nastavení

Ste Knight / MakeUseOf

Díky snadnému nastavení vaší stanice Omni a robota Cube je to vynikající zařízení pro každého, kdo s robotickými vysavači začíná. Nejprve se rozhodněte, kde bude zařízení bydlet. Jak již bylo zmíněno, toto musí být v dosahu elektrické zásuvky, abyste mohli zapojit Omni stanici.

Zapněte tedy stanici Omni a zapněte robota Cube. Krátké stisknutí tlačítka domů pošle robota zpět do stanice Omni, kde se robot může před prvním použitím plně nabít. Nabíjení je poměrně rychlé, takže ho zde můžete nechat dělat své, zatímco si dáte kávu a čekat na další krok.

Zatímco budete čekat, stáhněte si aplikaci z obchodu Google Play nebo Apple App Store. Potřebujete to, abyste se mohli připojit k robotovi a dát mu pokyn k čištění na dálku, a navíc nastavit zařízení pomocí pokročilých funkcí. Můžete si zaregistrovat účet Yeedi a nastavit aplikaci připravenou k připojení k robotovi.

Jakmile se robot plně nabije, můžete zahájit proces připojení. Je to tak jednoduché, že otevřete aplikaci, klepnete na příkaz Skenovat a poté naskenujete QR kód na vysavači, který je pod nádrží na vodu UFO. Stačí jej vysunout z prohlubně, naskenovat QR kód a aplikace identifikuje vakuum a provede vás zbytkem procesu nastavení. Během toho se připojí k vaší Wi-Fi síti a tak dále, takže se připravte na zadání hesla. Během procesu nastavení můžete robota také pojmenovat. Ten můj jsem pojmenoval vtipně Dustbin Hoffman.

  Komplexní průvodce systémem pokročilého návrhu (ADS)

Než začnete s prvním čištěním, ujistěte se, že v zemi nejsou žádné překážky, jako jsou dráty. Jako téměř všechny robotické vysavače, Yeedi nedokáže detekovat dráty a pravděpodobně skončí ucpáním hlavního vstupu a omotáním kolem kartáče. Otevřete dveře do všech místností, které chcete vyčistit, a ujistěte se, že židle a stoly jsou ve svých obvyklých pozicích.

Ste Knight / MakeUseOf

Když je vše připojeno k vašemu smartphonu a máte připravený životní prostor, jste připraveni zmapovat svůj domov. Takže přepněte robovac do režimu vysávání (na rozdíl od režimu vysávání/mopování) a stiskněte tlačítko čištění (pro kontext má stejný symbol šipky jako tlačítko přehrávání na hudebním zařízení). Robot nyní opustí stanici a provede vakuový běh a zároveň zmapuje prostor.

Po dokončení mapování podlahového prostoru se robot vrátí do stanice Omni, aby se znovu nabil a nechal vysát veškerý prach z palubní popelnice. Základní nastavení je nyní dokončeno!

Yeedi Cube: Výkon

Ste Knight / MakeUseOf

Yeedi Cube funguje perfektně, pokud jde o vysávání i mopování, a každý, kdo hledá svůj první robotický vysavač se samovyprazdňovací stanicí, si toto zařízení zamiluje. Díky tomu, že je Yeedi Cube od ruky pryč, je neuvěřitelně pohodlná; neměli byste se ho dotýkat, pokud se nezasekne nebo pokud se nezobrazí upozornění na údržbu aplikace.

Nastavil jsem Cube tak, aby každý den v 09:30 provedl vakuování pomocí funkce plánování v aplikaci. To je u mě doma nutnost, protože mám čtyři kočky, takže odstranění jejich chlupů a lupů z koberce je nutností, pokud chci udržovat čistý domov a mít čistý vzduch k dýchání. S potěšením oznamuji, že čištění mých koberců je s Cube nenáročné.

Použil jsem zařízení na nejsilnější vakuové nastavení, a i když bylo trochu nahlas, odvedlo skvělou práci při posbírání všech kočičích chlupů, malých kousků steliva a všech dalších nečistot, které si našly cestu na můj koberec. nebo kuchyňské lino. Veškeré drobky kočičích granulí, které mají tendenci zaneřádit kuchyň kolem jejich krmného místa, byly pryč a oblast byla bez poskvrny, jakmile Yeedi Cube zafungovala.

Ste Knight / MakeUseOf

Všimněte si, že zařízení je výrazně tišší, pokud jej používáte v příslušně pojmenovaném režimu „Quiet“ nebo pokud jej používáte v nastavení „Medium“. Pokud máte domácí mazlíčky (zejména kočky, které mají tendenci být trochu plaché kolem autonomních zařízení), doporučuji nejprve provést několik úklidů v tichém režimu, aby si vaši chlupatí přátelé zvykli na myšlenku vysavače.

  Co je Shopify SSL Pending a jak jej opravit?

Celkově vysávání s Yeedi Cube funguje efektivně a je také rychlé, úklid mého spodního prostoru dokončím za pouhých 30 minut. To je skvělé, protože to znamená, že vysavač můžete nastavit s plánovaným ranním úklidem a může být provedeno a utíráno od prachu (úplně zamýšlená slovní hříčka) ještě předtím, než vkročíte dolů na podlahu bez nečistot.

Přejděte na vytírání, a to je místo, kde Yeedi Cube září (stejně jako vaše pevná podlaha, laminát, dlaždice nebo lino), stejně jako u předchozího Vac 2 Pro, který jsme recenzovali v roce 2022. Oscilační sonická hlava mopu je vynikající pro to, aby vaše kobercová podlaha dobře drhne a povrch je také skvělý, nezanechává žádné šmouhy.

Ste Knight / MakeUseOf

Díky své oscilující sonické hlavě mopu dokonce vydrhne vaši podlahu, místo aby mop jen žalostně klouzal po podlaze jako většina ostatních robotických mopů/vysavačů na trhu. To je ideální, protože to znamená, že strávíte méně času skutečným vytíráním; Cube má naštěstí schopnosti vypořádat se s odolnějšími skvrnami a špínou.

Testoval jsem to se sušeným ovocným srdečným a (možná trochu čertovským) červeným vínem. Kostka oba sundala z podlahy a nechala se lesknout. To je důkazem vynikajícího designu, který Yeedi přijal při vývoji hlavy mopu pro svůj nový vlajkový robotický vysavač/mop.

Ste Knight / MakeUseOf

Jakmile je čištění dokončeno, vysavač Cube zamíří zpět do samoprázdné stanice. Věci zde mohou být opět trochu hlasité, protože stanice Omni odstraňuje nečistoty z kostky a také vypouští vodu z nádrže UFO. První vloží do sáčku na prach a druhý do nádržky na vodu, kterou budete muset vyprázdnit.

Po vyprázdnění Omni Station vyčistí a vysuší hlavu mopu. V této cenové hladině je to vynikající vlastnost. Pomáhá udržet bakterie na uzdě, což zase zabraňuje tomu, aby hlava mopu zapáchala, což by se stalo, kdybyste ji nechali uschnout. Nikdo nechce uklízet podlahu mopem, který páchne vlhkostí; zcela porazí objekt!

Celkově jsem s výsledky čištění s Yeedi Cube velmi spokojený a troufám si, že mnoho dalších lidí bude také.

Doporučení Yeedi Cube a Omni Station

Doporučil bych Yeedi Cube a Omni Station? určitě bych. Pokud s robotickými vysavači začínáte a hledáte zařízení, které se dokáže postarat o vytírání a které se samo vyprázdní do vyhrazené stanice, pak je toto zařízení pro vás. Pokud již máte robotický vysavač, ale potřebujete jej často sami vyprazdňovat, udělejte si laskavost a vezměte si Yeedi Cube; nebudete litovat.

Díky vynikající technologii VSLAM, výkonnému vakuovému sání a oscilační hlavici sonického mopu si můžete být jisti, že Yeedi Cube zanechá vaše podlahy neposkvrněné, aniž byste museli hnout prstem. Perfektní!

Yeedi Cube

Yeedi Cube je nejnovější vlajková loď od respektované značky chytrých robotických vysavačů. Postará se o vysávání, vytírání a dokonce se sám uklízí pomocí přiložené Omni Station. Pokud chcete čištění bez použití rukou za cenu, která vás nezruinuje, a hledáte prémiové funkce, pak nehledejte nic jiného než Yeedi Cube.