Spin přetváří ovládání hudby na obrazovce zámku iPhone

Vylepšení, která uživatelům umožňují přizpůsobit zamykací obrazovku iOS, je v obchodě Cydia mnoho, ale Spin je druh vydání, který se prostě odmítá ztratit v davu. S Spin získáte kompletní přepracování zobrazení hudby na obrazovce uzamčení. Místo čtverce obsahujícího obrázek alba aktuální skladby zobrazí Spin uprostřed zamykací obrazovky radiální rámeček. Aktuální stav skladby je znázorněn knoflíkem kolem okraje obrázku alba. Spin se nezastaví jen u změny obalu alba; ovlivňuje také ovládání přehrávání a celkové rozložení zamykací obrazovky, včetně hodin na stavovém řádku a tapety.

Spin je velmi přizpůsobitelné vylepšení s vlastní komplexní nabídkou v aplikaci Nastavení akcií. Přepínače dostupné v nabídce Spin lze použít pro následující účely.

  Pozor: Tento podvod Verizon Smishing je šíleně realistický

Povolit: Vraťte se na běžnou zamykací obrazovku, kdykoli budete chtít.
Obrázek na pozadí: Když přehráváte skladbu, může Spin nahradit tapetu rozmazanou verzí obrázku alba, pokud je tento přepínač zapnutý.
Světlejší rozostření: Umožňuje ovládat úroveň rozmazání kresby.
Tmavé pozadí: Pokud nejste velkým fanouškem rozmazání, zapněte tuto možnost, abyste získali výraznější pohled na obrázek alba na radiálním displeji Spin.
Větší ovládací prvky: Velikost tlačítek vpřed, vzad a pozastavení / přehrávání lze změnit pro snazší přístup.
24hodinové hodiny: Spin nabízí vlastní hodiny v horní části obrazovky. Pro zobrazení těchto hodin si můžete vybrat mezi 12hodinovým a 24hodinovým formátem.
Optimal Scrubber: Scrubber pro nás na zamykací obrazovce nefungoval, i když se pohybuje v reálném čase kolem otočného ovladače. V rámci aplikace Hudba však můžete pomocí posuvníku přejít na svou oblíbenou část jakékoli skladby.
Dark Cover: Chcete zvýšit čitelnost obalu alba a dalších informací o skladbě? Zapnutím této možnosti obklopíte otočný volič tmavým kruhem.
Text odemknete posunutím
Hodiny stavového řádku: Tato možnost je důležitá, protože rozvržení nabízené službou Spin způsobuje, že se grabber centra oznámení do určité míry překrývá s hodinami na stavovém řádku. Pokud vám to vadí a myslíte si, že výchozí Spin clock stačí, jednoduše tuto možnost vypněte.

  Jak dezinfikovat vaše ovladače Xbox

Všechny změny provedené v Spin se projeví až poté, co znovu připnete zařízení. Možnost opětovného vyzvánění je dostupná v nabídce Spin v pravém horním rohu.

Spin je kosmetická úprava, ale kdyby byl scrubber trochu interaktivnější, mohlo to být ještě lepší. Aby však vaše zamykací obrazovka získala nový vzhled, investice ve výši 99 centů se zcela vyplatí. Vyladění je k dispozici v repozitáři BigBoss v obchodě Cydia a funguje perfektně se všemi zařízeními se systémem iOS 7 a vyšším.