Spouštěč bočního panelu přidává do systému Android vysouvací panel pro multitasking

Po dlouhou dobu byl problém najít slušné aplikace pro Android, ale jak Google pokračoval ve zdokonalování svého mobilního operačního systému s otevřeným zdrojovým kódem, byli jsme svědky stálého přílivu vysoce kvalitních aplikací, které přistávají na Google Play. V září 2013 jsem se zabýval Root Uninstaller’s Sidebar Plus, který poskytuje rychlý přístup k nastavení, jako je Wi-Fi, GPS, Bluetooth, zkratky aplikací a další důležité funkce Androidu z několika přizpůsobitelných postranních panelů. Sidebar Launcher, vyvinutý stejnými lidmi, kteří nám přinesli Boat Browser pro Android, je další aplikací pro postranní panel zaměřenou na vylepšení vašeho multitaskingu. Aplikace je dobře optimalizovaná pro chytré telefony i tablety, nabízí spoustu přizpůsobení a vypadá opravdu pěkně. Přečtěte si další podrobnosti.

Spouštěč postranního panelu nabízí rychlejší způsob přístupu k různým funkcím systému Android a spouštění oblíbených aplikací. Je docela uživatelsky přívětivý a nezdá se, že by zpomaloval starší zařízení. Můžete jej spustit odkudkoli přejetím z levého okraje obrazovky. Po otevření vám nabídne několik prvků, které lze přidat, včetně widgetu pro čas a datum, rychlých nastavení, jako je Wi-Fi a GPS, oblíbených aplikací a dalších běžných nastavení. Každý widget se nazývá ‚Karta‘ a můžete je přidávat, odebírat a upravovat za běhu.

Nastavení dostupná na některých kartách fungují pouze na rootovaném zařízení, jako jsou tlačítka nabídky a zpět na kartě Funkce, ale většina možností funguje dobře i bez přístupu root.

Ve spodní části Spouštěče postranního panelu najdete čtyři další tlačítka, která vám umožní přístup k nastavení, nákup dalšího obsahu a instalaci vybraných aplikací pro Android.

Tlačítko vlevo dole vám umožňuje přidávat a upravovat karty nebo je přemísťovat pomocí malého překrývajícího se úchytu. Postranní panel vám umožňuje přidat do svého rozhraní velké množství karet pro rychlý přístup k aplikacím, nedávným zprávám, protokolu hovorů, nedávným aplikacím, přepínačům napájení atd., z nichž některé jsou zdarma, zatímco jiné je nutné zakoupit.

Můžete také nakonfigurovat polohu a velikost samotného spouštěče postranního panelu. To lze provést na obrazovce Nastavení, kde můžete také povolit nebo zakázat „Automatické spuštění“ (pro spuštění služby na pozadí aplikace při spuštění) nebo ji úplně zakázat.

Sidebar Launcher má také verzi Pro (dostupnou jako upgrade v aplikaci), která odstraňuje reklamy v aplikaci a nabízí další karty.

Nainstalujte spouštěč postranního panelu z Obchodu Play