Top 13 nejlepších alternativ SolarMovie ke sledování filmů online

V dobách, jako je dnes, kdy se chození do společnosti přeceňuje a nadměrné sledování filmů, televizních seriálů, online videí a dalšího digitálního obsahu se stalo trendy, je sledování veškeré zábavy na jediné platformě tak pohodlné. Jedním z takových multiservisních webů je SolarMovie, což je torrentový web, kde můžete zdarma a bez registrace sledovat své oblíbené streamovací pořady, zbrusu nová vydání a všechny typy online obsahu.

Nejlepší alternativy SolarMovie ke sledování filmů online

SolarMovie je jedna z nejlepších a nejoblíbenějších stránek, kde najdete vše nejnovější online, včetně filmů a pořadů. Spolu s tím stránka také streamuje nejnovější hudbu. V posledních několika letech získal obrovský souhlas publika, které miluje stahování filmů a souborů z takových stránek. Nejlepší na webu je, že obsahuje filmy, které jsou prémiové a stále v kinech, takže jsou dostupné pro uživatele, kteří chtějí držet krok se všemi nejnovějšími věcmi. Kromě všech dobrých věcí, které na něm jsou, se kolem SolarMovie objevilo několik varovných signálů, takže to není zcela důvěryhodná stránka.

Jak by se dalo očekávat, zábava pro diváky musí pokračovat, pokud ne SolarMovie, pak nějaké další komfortní zastávky, kde máte veškerý obsah pod jednou střechou. V takovém případě vám přinášíme dokonalého průvodce se seznamem nejlepších alternativ SolarMovie. Takže se označte a přečtěte si všechny dostupné možnosti a jejich funkce jiné než SolarMovie.

Existuje mnoho možností, které najdete na internetu jako náhradu za SolarMovie, ale většina z nich je originální a může vás také dostat do právních problémů. Ale jsme tu s některými legitimními a zcela bezpečnými weby, kde si můžete vychutnat sledování svého oblíbeného zábavného pořadu nebo filmu, aniž byste se museli starat o bezpečnost svého obsahu. Začněme tedy s naším úplně prvním a jedním z nejoblíbenějších streamovacích webů, Tubi.

1. Tubi

Tubi je známá, bezplatná americká streamovací služba, která nabízí obsah na vyžádání. Můžete sledovat širokou škálu filmů a více než 40 000 televizních pořadů po neomezenou dobu. Na Tubi můžete streamovat video obsah, který je zdarma k dispozici na zařízeních včetně Smart TV, telefonů Android, iOS, Web, Xbox, Amazon Fire TV, Roku, Apple TV, Xfinity X1 a PlayStation.

 • Je to 100% legální neomezený streamovací web, který v průběhu let vydělal mnoho uživatelů, a to vše kvůli jeho bezplatnému použití na více streamovacích zařízeních.
 • Jediný háček na Tubi je, že je to stránka podporovaná reklamami, kde se musíte setkat s reklamami na neplaceném vysílání než při sledování béčkových filmů na Tubi.
 • Tento model bez předplatného pro něj dokázal vytvořit pořádnou vlnu.
 • Se třemi hlavními kategoriemi obsahu na Tubi, včetně klasických filmů, televizních seriálů a béčkových filmů, vás určitě zaujme svým decentně uspořádaným seznamem pořadů a filmů.

2. Vudu

Pokud hledáte filmové weby jako SolarMovie, ale s kvalitním obsahem, pak Vudu je další jméno na seznamu nejlepších alternativ SolarMovie. Jde o americkou streamovací službu, která na svém webu nabízí bezplatný i placený obsah. Spolu s placeným obsahem, který můžete sledovat kdykoli a na jakémkoli zařízení, je tato stránka populárně známá tím, že streamuje filmy zdarma, ale s výjimkou, kterou jsou reklamy. Pokud vám nevadí nějaké reklamy, pak vás čeká jízda s Vudu.

 • Pro fanoušky médií je tu spousta rozmanitosti, včetně nových verzí, které můžete sledovat na Vudu ještě předtím, než se dostanou na jiné digitální platformy.
 • Spolu s ním je pro všechny filmové fanatiky povinnou shlédnutí sekce Stále v divadlech.
 • Ať už se rozhodnete půjčit si film nebo se podívat na bezplatnou sekci, která je podporována reklamou, Vudu bude pro vás určitě perfektní volbou.

3. Popcornflix

Dalším jménem v seznamu stránek podobných SolarMovie je Popcornflix. Popcornflix je streamovací platforma na vyžádání, kterou lze použít na více zařízeních včetně Androidu, iOS, streamovacího přehrávače Roku a dalších.

 • Webová stránka nabízí svému publiku bezplatný a legální obsah.
 • Od filmů po televizní epizody můžete na Popcornflix sledovat vše, aniž byste se museli starat o měsíční předplatné.
 • Tato webová stránka založená na reklamách je profesionálem v poskytování široké škály a mixu zábavního obsahu, který můžete sledovat pod jednou střechou.
 • I s bezplatnými službami nabízí Popcornflix kvalitní obsah, který je mixem mainstreamových pořadů a také podceňovaných.
 • Abyste si užili své oblíbené pořady na webu Popcornflix nebo pomocí jeho mobilní aplikace na cestách, ať už je to jakkoli, Popcornflix je určen k tomu, aby pro vás byl digitální zážitek zdravý.
  Jak nainstalovat Fedoru 27

4. Pluto TV

Filmové weby jako SolarMovie obsahují jiné jméno a není to nic jiného než služba over-the-top (OTT), kterou vlastní a provozuje společnost Paramount Streaming, Pluto TV. Pluto TV je bezplatná platforma pro uživatele, kteří mají rádi filmy, televizní pořady, kriminální pořady, zprávy, zábavu, sport, hry a mnoho dalšího, vše na jednom místě.

 • Pluto TV streamuje více než 250 kanálů a mnoho televizních pořadů a pořadů na vyžádání, což divákům nabízí rozmanitost.
 • Nejlepší na této stránce je, že je dostupná ve více než 20 zemích, takže je snadno dostupná širokému publiku, což je také jeden z důvodů její popularity.
 • Na Pluto TV můžete sledovat úžasné pořady ze sítí jako MTV, Comedy Central, AMC, Nickelodeon a mnoha dalších.
 • Celkově vzato, Pluto TV si zaslouží všechen váš čas a pozornost, zatímco vám poskytuje veškerou zábavu zdarma!

5. Hulu

Na rozdíl od SolarMovie, Hulu není bezplatná platforma, ale rozhodně je to výjimečně skvělá služba pro streamování videa na vyžádání. Je to také další z filmových webů, jako je SolarMovie. Hulu je k dispozici v USA, Japonsku a Portoriku a je jedním z populárních webů používaných k streamování oblíbených televizních pořadů. Tato služba založená na předplatném, jako je Netflix, poskytuje uživatelům pět samostatných profilů bez dalších nákladů.

 • Obsah Hulu je legální pro streamování, jakmile zaplatíte za předplatné.
 • Na Hulu můžete sledovat obsah z různých sítí, jako je BBC America, Fox, TLC, Animal Planet, Disney, FX a mnoho dalších.
 • I když streamování na Hulu není zdarma, stále se o něm mluví díky rozmanitosti obsahu pro všechny věkové skupiny.
 • Je podrobně kategorizována pro uživatele, kteří staví Hulu jako jednu z nejlepších služeb pro streamování videa v současné době.

6. Amazon Prime Video

Další z filmových webů, jako je SolarMovie, je Amazon Prime Video. No, kdo by neznal Amazon Prime Video? Téměř každá domácnost má alespoň jednoho člena Amazon Prime, a proto vytvořila náš seznam nejlepších alternativ SolarMovie.

 • Jedná se o placenou předplatitelskou službu, která je dostupná ve více zemích po celém světě a je také jednou z nejpopulárnějších platforem digitálního streamování.
 • Platforma má obrovskou škálu obsahu, který je k dispozici na jejích rivalech, jako jsou Netflix, Hulu a Disney Plus.
 • Své oblíbené položky můžete okamžitě streamovat v plné kvalitě 4K v Prime Video.
 • Pro lidi s členstvím v Amazon Prime si stačí stáhnout aplikaci Prime Video na internetovém spolehlivém zařízení, přihlásit se k účtu a začít sledovat kvalitní obsah.

7. Netflix

Netflix a chlad je to, co nutí publikum sledovat veškerý exkluzivní obsah na platformě najednou. Je to pravděpodobně nejsledovanější streamovací platforma po celém světě. Přestože podobnosti mezi Netflix a SolarMovie chybí, je to jedna z nejlepších alternativ pro SolarMovie.

 • Netflix je bezpečný a zábavný web, který nabízí řadu uznávaných pořadů, dokumentů, filmů a další.
 • Pokud máte rádi zážitek bez reklam, Netflix je to pravé místo pro vás.
 • Originály Netflixu si také získaly tolik potřebnou popularitu díky svému jedinečnému obsahu.
 • Seznam dobrých pořadů, které lze na Netflixu sledovat, je nekonečný, takže se na něj nezapomeňte podívat.

8. Hotstar

Hotstar je dalším slavným jménem ve streamovacích službách, které jsou dostupné po celém světě. Je to jedna z filmových stránek jako SolarMovie. I když to není bezplatná služba jako jiné možnosti dostupné na webových stránkách, jako je SolarMovie, určitě poskytuje jeden z nejlepších digitálních zážitků vůbec. I když byl Hotstar zakázán v USA, byl tam nedávno oficiálně zpřístupněn, včetně Velké Británie a některých dalších zemí.

 • Hotstar vám umožní streamovat více než 10 000 hodin obsahu filmů dostupných v několika jazycích.
 • Kromě nejnovějších filmů a pořadů pokrývá Hotstar také živé sportovní události.
 • Některé z populárních pořadů jsou dostupné exkluzivně na Hotstar, což z něj činí nezbytnou digitální platformu pro streamování.
 • Hotstar můžete sledovat na zařízeních, jako jsou stolní počítače, mobilní telefony a tablety, na webu nebo prostřednictvím aplikace Hotstar.
  Jak používat Shazam na iPhone bez stahování aplikace

9. Praskání

Praskání je další v seznamu nejlepších alternativ SolarMovie. Byla založena v roce 2004 a od té doby je skvělým místem pro streamování filmů a pořadů. Crackle, dříve vlastněný společností Sony, nyní patří Chicken Soup for Soul Entertainment. Je to streamovací platforma na vyžádání jako mnoho jiných a je zdarma k použití.

 • Stránka je podporována reklamou a je podporována na více zařízeních, což její používání ještě usnadňuje.
 • Na crackle můžete sledovat několik hollywoodských filmů, které jsou nesestříhané a bez úprav.
 • Kromě originálních filmů a pořadů, které zde můžete sledovat, Crackle také streamuje mnoho moderních pořadů včetně Sherlocka.
 • Jak již bylo zmíněno dříve, i když je použití webu zdarma, při streamování videa na Crackle se zobrazuje spousta reklam.
 • Crackle také podporuje další funkce, kterými jsou rodičovská kontrola, možnost Přehrát později a titulky, které zlepšují zážitek ze sledování filmů.
 • Existuje také několik pořadů a filmů, které můžete najít pouze na Crackle, díky čemuž je jejich obsah exkluzivní.
 • Crackle jistě není na trhu sám, ale svým způsobem vyniká od ostatních, takže si nezapomeňte užít nějaký čas na streamování na Crackle.

10. Freevee

Freevee je také jednou z nejlepších alternativ SolarMovie. Je to služba podporovaná Amazonem, dříve známá jako IMDb TV, jak název napovídá, je to bezplatná platforma pro streamování videa. Už jste možná pochopili, že být zdarma má své nevýhody a to jsou reklamy. Přestože je Freevee službou podporovanou reklamou, obsah na webu je klasický a líbivý.

 • Freevee je skvělá možnost, jak do SolarMovie zahrnout podobné stránky pro svůj obchodní model, který nabízí staré i nedávné filmy a pořady.
 • Do služby bylo také přidáno několik exkluzivních pořadů, které si mohou diváci užít.
 • Prozatím je služba dostupná v USA a Velké Británii, ale probíhají jednání o jejím rozšíření i do dalších zemí.
 • Mezi zařízení, která Freevee podporuje, patří mobilní telefony Android, iOS, Roku a Smart TV.
 • Můžete si vychutnat obsah na Freevee, který je také importován z jiných zemí.
 • Kromě toho má také sbírku živých televizních kanálů, které provozují obsah 24/7 stejně jako kanál kabelové televize.
 • Sečteno a podtrženo, spolu s poskytováním obsahu na vyžádání vám Freevee nabízí také domácí zážitek se svou službou podobnou televizi.

11. Páv

NBCUniversal Páv je další název, který lze přidat k nejlepším alternativám SolarMovie. Jedná se o špičkovou americkou streamovací službu, která má všechny vaše oblíbené pod jednou střechou. Na jediném místě můžete sledovat nové filmy, hity, exkluzivní originály, živé sporty, WWE a zprávy.

 • Na rozdíl od placených služeb je Peacock zcela bezplatná služba podporovaná reklamami, která svým divákům umožňuje přístup k omezenému množství obsahu.
 • Pokud chcete na platformě sledovat nějaké exkluzivní drama, můžete získat její dvě prémiové úrovně.
 • Zatímco Premium TV je zdarma, můžete platit za Peacock Premium bez reklam, které začínají od 5 $ měsíčně.
 • Chcete-li to nejprve vyzkoušet, můžete se také rozhodnout pro sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.
 • Peacock si můžete užít na seznamu zařízení, která zahrnují Apple, Google, Xbox, Roku, PlayStation, Xfinity, Chromecast a Smart TV.
 • Nemluvě o tom, že Peacock je k dispozici ve vybraných zemích včetně USA, Velké Británie, Irska, Německa, Švýcarska, Rakouska a Itálie.
 • Pokud chcete zážitek jako SolarMovie, rozhodně si můžete užít základní verzi Peacock, která nabízí více než 7500 hodin filmů a televizních pořadů. Vychutnejte si tedy klasiku s Peacockem na vaší televizi hned teď!
  Opravte Samsung Internet, který se sám od sebe otevírá

12. YouTube

Youtube není pro nikoho nový koncept, lidé jej používají ke streamování videí, hudby a obsahu, který je dostupný po celém světě. Víte však, že YouTube také streamuje filmy a televizní pořady? Ano, i když YouTube není známý pro streamování celovečerních filmů, ale může to být skvělé místo pro sledování některých klasik, a to také zdarma.

 • YouTube, spuštěný v roce 2005, je bezplatná webová stránka pro sdílení videí, která je velmi populární.
 • Je to nejpoužívanější stránka pro sledování videí a písní, ale spolu s ní si lidé také užívají filmy na platformě.
 • Můžete jednoduše vyhledat celé filmy ve vyhledávacím panelu, který je v něm uveden, nebo vyhledat ten, který chcete sledovat.
 • Spolu s tím si také můžete zdarma vychutnat některé klasické televizní pořady na YouTube.
 • Pokud chcete zážitek bez reklam, pak YouTube spustil program prémiového členství, v jehož rámci můžete nerušeně sledovat filmy bez přerušení.
 • Jedná se o snadno použitelný web, který je předinstalován na většině chytrých televizorů. Užijte si tedy 6 miliard hodin zábavy každý měsíc s jediným YouTube.

13. KONtv

CONtv je další z nejlepších alternativ SolarMovie. Pro fanatiky Comic-Con je to ráj. Je to první digitální platforma, která se věnuje fandomu filmů z Comin Con. Streamuje také žánrové filmy, televizní pořady a živé panely přímo z konvence do vašeho zařízení. Díky své bezplatné službě se dostal na seznam webových stránek jako SolarMovie. Ve světě špičkových streamovacích služeb, kde se můžete dostat k úžasnému a exkluzivnímu obsahu na Netflix, Prime Video a Hulu, vám CONtv nabízí vyhrazené místo včetně pořadů CONtv, karikatur, sci-fi filmů, anime, hororů a mnohem více.

 • Spolu s bezplatnou verzí webu si také můžete užít exkluzivní obsah na jeho placené verzi.
 • Jeho VIP verze stojí 7 $ měsíčně, je bez reklam a nabízí dvojnásobné množství obsahu než ve verzi zdarma.
 • Další funkcí, která z něj dělá úžasný web, na který se můžete vrhnout, jsou panely Comic-Con s živým přenosem, takže nemusíte čekat, až budou nahrány na YouTube.
 • Takže všichni nerdy členové, je váš čas zazářit a užít si příjemný čas s CONtv.

Seznam několika dalších filmových stránek, jako je SolarMovie

Kromě všech bezplatných a právně bezpečných stránek k procházení, které jsou stručně zmíněny výše, byly za rohem také některé slavné, ale ne tak legální stránky. Podívejte se na jejich seznam níže:

 • Vumoo: Jedná se o bezplatný web pro streamování, kde můžete sledovat filmy a televizní pořady v kvalitě HD. Spolu s ním si můžete zdarma stahovat filmy bez nutnosti registrace.

 • Lookmovie: Lookmovie je další platforma pro rychlé sledování webových seriálů a filmů. Tato bezplatná webová stránka má obsah z více zdrojů a může být skvělou alternativou pro SolarMovie.

 • 123Movies: Můžete si vychutnat seznam nejnovějších filmů a pořadů. Zde můžete zdarma sledovat vysoce kvalitní obsah.

 • Putlocker: Je to slavný web pro bezplatné streamování, který nemá žádné reklamy. Pokud hledáte zážitek bez přerušení a dobrý obsah, pak je to stránka pro vás.

 • YifyMovies: Další web jako Solarmovie nabízí zdarma televizní seriály, filmy a rychlé stahování.

***

Se zábavním průmyslem na vrcholu budou stále přicházet nové televizní pořady a filmy. Navíc na internetu není nouze o skvělé streamovací stránky, jak je patrné z výše uvedených. S tolika dostupnými možnostmi doufáme, že bychom vás mohli dobře vést některými z oblíbených a nejlepších alternativ SolarMovie. Dejte nám vědět, která stránka se vám líbila více. Pro další dotazy nebo návrhy zanechte své komentáře v sekci níže.

x