Top Metaverse Crypto Coins k nákupu

Zatímco metaverse proniká do našich životů, je na čase diskutovat o některých špičkových kryptocoinech metaverse.

Metaverse je digitální svět, od kterého se očekává, že bude fungovat paralelně s touto hmatatelnou říší. Ale bez měny si nedokážete představit žádný vesmír, že?

Jak podle vás přežije už tak dlouhý seznam metaverzí?

Bez ohledu na to, kolik společností metaverse to bere vážně, bez kryptocoinů metaverse nemůže být žádná metaverse.

Kryptomince Metaverse: Co, proč a jak?

Mince Metaverse vám umožňují dělat přesně to, co vám běžná fiat měna umožňuje v tomto skutečném světě.

Tyto kryptocoiny s omezenou nabídkou jsou podporovány technologií blockchain.

Zatímco dříve si to lidé kupovali, aby měli ve hře předměty pro blockchainové hry, nyní je to mnohem vážnější.

Například si můžete koupit kus (virtuální) nemovitosti na Decentralandu s MANA, metaverse kryptocoin. A postupně ho můžete někomu půjčit, aby si otevřel virtuální obchod, až se platforma přeplní uživateli.

Co???

Vezměte to z Pokus McDonald’s otevřít restauraci metaverse doručovat jídlo na skutečné adresy nebo Hyundai zakládá továrnu na metaverse.

S Samsung má také zásuvku metaverse, vypadá to jako začátek trendu. Brzy bude metaverse místem, kde se můžete setkávat – a velmi oblíbeným.

Značky budou prostřednictvím něj inzerovat, spojovat se a prodávat.

Ale nepleťte si metaverse jen s velkým obchodem.

Lidé začali pořádat živé akce, výstavy, setkání a dokonce i rande na metaverse.

Za naši pozornost tedy stojí několik špičkových krypto coinů metaverse. Mohou to být budoucí počítačové měny v těchto virtuálních světech.

Pojďme o nich diskutovat, počínaje prvním…

mince Enjin (ENJ)

Mince Enjin je token založený na Ethereu. Můžete to použít k nákupu aktiv v několika metaverze spojené s ekosystémem Enjin.

Zatímco většina špičkových metaverse kryptocoinů je spojena pouze s jejich mateřskými metaverse projekty, Enjin Coin může prokázat velkou hodnotu díky svému spojení s mnoha sítěmi.

Enjin můžete uložit na jakoukoli kryptopeněženku Ethereum, jako je Metamask.

  Jak přizpůsobit Bash Shell pomocí shopt

Coiny Enjin si můžete koupit nebo vyměnit na více kryptoplatformách, jako je Binance, Crypto.com, Coinbase, Gemini atd.

Decentraland (MANA)

Na rozdíl od ENJ je MANA dalším tokenem Ethereum vázaným výhradně na jeden metaverz: Decentraland. Můžete jej použít k nákupu pozemků, zboží a služeb od jiných uživatelů v Decentralandu.

Ale nenechte se touto skutečností mýlit, protože Decentraland je jedním z nejlepších metaverse projektů. V současné době je MANA nejvyšší metaverzní mincí s tržní kapitalizací více než 5 miliard USD.

MANA si můžete koupit na Coinbase, Kraken Gemini atd.

Illuvium (ILV)

Illuvium je decentralizovaná RPG a sběratelská hra a ILV je s ní spojený token Ethereum.

Koncept je stejný jako u jakéhokoli Metaverse, ale je přímočarý jako hra.

Hra se soustředí kolem 3D roleplay pro sbírání Illuvials (zvířata ve hře), abyste mohli bojovat s ostatními uživateli a prozkoumávat zpustošenou planetu.

Je pozoruhodné, že ke hraní Illuvium nepotřebujete ILV, protože o nákup ve hře se stará Ether (ETH).

Účelem vlastnictví ILV je však mít slovo při rozhodování o řízení. Kromě toho ji můžete vsadit, abyste vydělali více ILV prostřednictvím výdělků ve hře.

Jak je jasně uvedeno v častých dotazech, lidé, kteří sází, vlastní 100 % výdělků ve hře. Takže to může být v budoucnu ziskové, pokud se hra zvedne na vynikající čísla.

Můžete si koupit ILV od Binance, Crypto.com, KuCoin atd.

Pískoviště (SAND)

PÍSEK je kryptotoken ERC-20 používaný v metaverse: The Sandbox. Opět je to zaměřeno na hráče, kteří hledají digitální zážitek pro nákup, prodej a zabudování tohoto metaverze.

Můžete si tedy koupit pozemek, zpeněžit jej aktivy nebo jej jednoduše prodat v pozdější fázi jako nezaměnitelný token. S nástrojem Sandbox game-maker můžete také vytvářet hry bez jakýchkoliv kódovacích dovedností. Tyto hry rozšiřují možnosti výdělku v rámci hry.

Podobně jako u platformy Enjin se držitelé SAND mohou podílet na řízení Sandboxu. Podobně mohou vsadit své tokeny SAND, aby dále maximalizovali své výdělky v Sandboxu.

SAND můžete zakoupit na Binance, UPbit, BITTREX atd.

Axie Infinity (AXS)

Pro začátek si musíte zakoupit alespoň tři AXS Axie Infinity. Axie Infinity Shards (AXS) jsou tokeny ERC-20, které podporují Axie metaverse.

  13 nástrojů, které vám pomohou spustit váš partnerský program

Axies jsou mazlíčci ve hře, kteří vám pomohou vyhrát bitvy, abyste jich měli více. Ekosystém je založen na převodu aktiv mezi uživateli, přičemž hlášených 95 % příjmů jde zpět hráčům.

Kromě Axies si můžete koupit další položky ve hře, jako jsou pozemky. V době psaní tohoto článku byla cena nejekonomičtějšího pozemku na trhu Axie 7628 USD.

Jakkoli to zní bláznivě, někteří lidé jsou opouštějí své každodenní zaměstnání, aby mohli hrát Axie Infinity.

Můžete také vsadit svou AXS a získat odměny. Toto je token řízení vesmíru Axie s tržní kapitalizací 3,4 miliardy amerických dolarů.

Tento špičkový metaverse coin je uveden na Binance a Uniswap k nákupu.

VOSK (WAXP)

VOSK je zkratka pro Worldwide Asset eXchange™. Je to jeden z nejpoužívanějších blockchainů s over 15 milionů transakcí denně.

WAX se svým konceptem vIRL pokouší o revoluci v NFT. Podívej se:

WAXP je jedním z nejlepších metaverse coinů nativních pro blockchain WAX. Hlavním bodem je vsadit WAXP, abyste akumulovali odměny za sázky. Kromě toho vám dává pravomoci v oblasti řízení v budoucích návrzích.

Kromě toho můžete WAXP používat i s hrami na WAX, kterých není nouze. Aktiva ve hře se obchodují jako NFT, které můžete prodat se ziskem. A konečně, pobídkou pro obchodování NFT na uhlíkově neutrálním WAX blockchainu jsou nulové transakční poplatky.

V době psaní tohoto článku byl WAXP dostupný na BITTREX, Binance atd.

Theta Network (THETA)

Theta je první svého druhu peer-to-peer síť pro doručování videa. Řeší pomalé doručování videa v různých částech světa. Kromě toho je cílem poskytnout streamovacím společnostem ekonomické řešení doručování obsahu.

THETA token je pobídka, kterou získáte za aktivní účast ve video síti. Tyto tokeny můžete použít k darování, přístupu k prémiovému obsahu a sdílení virtuálních položek, jako je NFT.

Kromě rozdávání dalších síťových zdrojů můžete vsadit THETA a dále zpeněžit. Kromě toho je to také token řízení podobný WAXP, SAND, AXS atd.

Je pozoruhodné, že THETA je pouze třetí v seznamu nejlepších metaverse krypto coinů se současnou tržní kapitalizací 3,6 miliardy USD.

Nakonec si THETA můžete zakoupit na Binance, CoinDCX atd.

  Rychlá manipulace s poštou pomocí aplikace Outlook Mail Akce přejetí prstem

SushiSwap (SUSHI)

SushiSwap je decentralizovaná burza se SUSHI jako nativním tokenem. Běží na Ethereu a motivuje uživatele, kteří mu pomáhají provozovat platformu.

Držitelé SUSHI vsadí své tokeny, aby mohli obchodníci obchodovat. V konečném důsledku jsou odměněni transakčním poplatkem, který platí uživatelé burzy.

Zajímavé je, že SushiSwap provozuje společnost Smart Contracts a ne žádný ústřední orgán. To také znamená, že SUSHI je také tokenem řízení.

SUSHI můžete koupit na Uphold, Binance, Coinbase atd.

Chromia (CHR)

CHR je nativní token ERC-20 Chromia ekosystém, který si říká relační blockchain platforma. Cílem je zjednodušit tvorbu decentralizované aplikace (dApps) kombinací technologie blockchain s konvenčními relačními databázovými systémy.

DApps na Chromii platí poplatky za hosting v CHR. Kromě toho je samy dApps vybírají jako poplatky placené uživateli aplikace. Kromě toho je to token řízení blockchainu Chromia, který mohou účastníci vsadit za odměny.

Chromia token (CHR) je možné zakoupit na Binance, CoinDCX atd.

PlayDapp (PLA)

PLA je další token ERC-20, měna ve hře PlayDapp ekosystém her.

Tato sbírka her má interoperabilní aktiva. Můžete si hrát se svým aktivem, upgradovat ho a uvést na trh, abyste získali zisk. Každý prodej nese transakční poplatek, který je rozdělen mezi společnost a vývojáře hry.

Najdete jej na hlavních burzách, jako je Coinbase, Binance.

Závěr

Toto bylo naše shrnutí některých nejlepších metaverse coinů k nákupu s integrovanými projekty metaverse.

Ale neinvestujte více, než si můžete dovolit ztratit. Existují tuny nových projektů a nikdo nezná jejich konečný osud.

Rozhodně buďte informováni a jděte pomalu v honbě za nejlepšími metaverse coiny.

Na okraj, podívejte se na některé špičkové společnosti metaverse s jejich virtuálními implementacemi.

x