Uveďte selektivní aplikace do tichého režimu s AppSilence [Jailbreak]

Zazvonění telefonu uprostřed schůzky není nikdy příjemným zážitkem, zvláště pokud jde o schůzku na vysoké úrovni s kritickým obchodním významem. Bohužel, jakkoli jsme dnes závislí na našich chytrých telefonech, abychom zvládli jeden hodinový cyklus, stalo se to spíše nevyhnutelnou zkušeností. Je pravda, že svůj telefon můžete vždy přepnout do tichého režimu, ale to znamená ztišit vše, a často, když po skončení schůzky zapomeneme zařízení znovu zapnout vyzvánění, nakonec nám chybí důležitá upozornění a dokonce i telefonní hovory. na čas. Osobně je to jedno dilema, kterým jsem znovu a znovu procházel, aniž bych měl velké štěstí při hledání řešení. No, pokud čelíte podobným obavám a máte iPhone s jailbreakem, AppSilence je jedna bezplatná úprava útěku z vězení, která vám může zachránit situaci.

  Jak získat plánovač schůzek Google

Tento tweak, vydaný v obchodě Cydia útěk z vězení slavným vývojářem switchpwn, má jeden jednoduchý cíl; ztišení vybraných aplikací bez ztlumení celého zařízení. Bezplatný doplněk přidá nový panel na kartu rozšíření v nativní aplikaci Nastavení, kde jej můžete povolit a vybrat aplikace, které je třeba ztišit. Systémové a uživatelské aplikace jsou uvedeny na samostatných panelech, což usnadňuje identifikaci toho, co potřebujete najít, a správné nastavení přepínače. Nastavení aplikace zde končí a po několika dnech používání mohu dosvědčit, že to bude skutečný zachránce života!

Je pozoruhodné, že AppSilence se bude řídit celosystémovým přepínačem pro přepínání mezi režimy vyzvánění a vibrací, tj. pokud použijete hardwarový přepínač ke ztlumení iPhonu, nastavení AppSilence bude přepsáno. Myslím, že to také dává logický smysl, protože na to je přepínač.

  Následovat šipku je snadno použitelný navigační nástroj

Vyladění funguje s iOS 6 a vyšším na jailbreaknutých iPhonech, iPodech touch a iPadech. Je kompatibilní s ARM64, takže iPhone 5s a iPad Air by neměl být žádný problém.

Díky vylepšením, jako je AppSilence, si uvědomíte skutečnou hodnotu zařízení s jailbreakem, protože toto je jedna oblast, u které nemůžete skutečně očekávat, že ji bude výrobce nativně řešit. Je pravda, že Apple zavedl režim Nerušit s iOS 6, aby se vypořádal s těmito problémy, ale AppSilence jen rozšiřuje tento koncept dobrým způsobem. Vzhledem k tomu, že obchod s útěky z vězení byl vždy dobrým zdrojem pro poskytování cenných nápadů ovocnářské společnosti pro budoucí iterace iOS, možná uvidíme v iOS 9 něco lepšího.

  Jak zakázat automatické přehrávání a videa na pozadí na Disney+