Uvízl disk ve vašem Xboxu Series X? Jak jej ručně vysunout

Pokud váš Xbox Series X nevysune disk, můžete vidět důvod k panice. Nicméně, i když nemůžete vysunout disk pomocí softwaru vašeho Xboxu nebo stisknutím tlačítka na vaší konzoli, stále můžete ručně získat zaseknutý disk. Podívejme se na to.

Ruční vysunutí disku Xbox pomocí skrytého otvoru pro vysunutí

Nutnost vytáhnout disk z herní konzole násilím není nikdy ideální a ruční vyjmutí disku z Xbox Series X považuje Xbox za poslední možnost. Na konzoli Xbox Series X je to však poměrně jednoduché a spoléhá se na nalezení skryté díry v základně vaší konzole.

Pro bezpečný přístup k disku Xbox doporučuje použít pro přístup k Eject Hole rozvinutou kancelářskou sponku. Chcete-li ručně odebrat disk Xbox z Xbox Series X, ujistěte se, že máte po ruce kancelářskou sponku, a postupujte takto:

  • Rozviňte kancelářskou sponku tak, aby jedna strana byla asi dva palce dlouhá a dostatečně tenká, aby se vešla do malého otvoru.
  • Ujistěte se, že je váš Xbox Series X vypnutý odpojením konzole ze sítě.
  • Položte Xbox na bok, abyste viděli základnu konzole.
  Je Putlocker legální a bezpečný? Dobré a špatné

  • V blízkosti diskové jednotky a podél stojanu na základně konzoly byste měli vidět malý otvor pro vysunutí.
  • Chcete-li ručně vysunout zaseknutý disk z Xbox Series X, vložte dlouhý konec kancelářské sponky do otvoru pro vysunutí.

Kredit obrázku: Xbox

Po několika sekundách po vložení kancelářské sponky by se měl mechanismus držící disk uvnitř Xbox Series X ručně uvolnit a uvolnit zaseknutý disk. I když na Xboxu Series X můžete hrát staré hry Xbox, spuštění otvoru pro vysunutí vysune jakýkoli disk, který vložíte do konzole.

I když je použití otvoru pro vysunutí rychlým a snadným řešením, existuje několik klíčových bodů kolem ručního vysunutí disku, které vám mohou bránit spoléhat se na otvor pro vysunutí jako trvalé řešení.

  Jak nahrávat Google Meet [6 Tools]

Věci, které potřebujete vědět o ručním vysunutí disku Xbox

I když je otvor pro vysunutí bezpečným způsobem, jak získat zaseknutý disk Xbox, spoléhat se na tuto metodu je velmi nepohodlný způsob vysunutí disku z konzoly Xbox Series X. Použití otvoru pro vysunutí může koneckonců obnovit zaseknutý disk, ale není to možné. Neodstraňujte problém způsobující zasekávání disků.

Z tohoto důvodu poskytuje Xbox několik klíčových bodů o řešení zaseknutých disků Xbox, které vám mohou zabránit v dalším řešení problému. Abychom byli konkrétní, tyto body lze definovat takto:

  • Xbox zdůrazňuje, že zaseknutý disk v Xbox Series X lze opravit jednoduchým resetováním konzole Xbox. Pokud se disky i nadále zasekávají, možná budete chtít resetovat Xbox namísto použití otvoru pro vysunutí.
  • Xbox také poukazuje na to, že zatímco tlačítko Eject na vaší konzoli nemusí načíst váš disk, použití vašeho ovladače ano. Chcete-li to provést, na domovské obrazovce vaší konzoly stiskněte tlačítko X, abyste vysunuli disk.
  Jak resetuji svůj domovní zvonek Arlo Essential Video

  • Pokud se při uvolnění disku neustále spoléháte na otvor pro vysunutí, je pravděpodobné, že má vaše konzole hardwarový problém. Chcete-li tento problém trvale opravit, doporučujeme vám zaslat Xbox Series X k opravě.

Ale i s těmito ukazateli od Xboxu ohledně toho, jak se vyhnout spoléhání na otvor pro vysunutí, se můžete vždy spolehnout na ruční metodu načtení jakéhokoli disku, který může uvíznout uvnitř vaší Series X.

Ujistěte se, že můžete vždy načíst disky z vašeho Xbox Series X

Díky konzistentní a spolehlivé metodě ručního načítání zaseknutých disků Xbox uvnitř vaší řady X můžete být v klidu a vždy byste měli být schopni načíst disky z vaší konzole.

A s dalšími radami od Xboxu můžete být dokonce schopni napravit celkový problém ovlivňující váš Xbox Series X na prvním místě.