Zachyťte, upravujte a komentujte snímky obrazovky na Androidu pomocí Ashampoo Snap

Lidé rádi pořizují snímky obrazovky na svých zařízeních Android, ať už se chtějí pochlubit nastavením domovské obrazovky na DeviantART a MyColorScreen, hledají technickou podporu v komunitách, jako je XDA-Developers, nebo píší recenze aplikací jako my. Ale jsou chvíle, kdy je potřeba provést několik úprav původního obrázku, než jej budete sdílet online. Pokud pro tento účel nechcete používat žádné složité editační nástroje, pak má pro vás Ashampoo ten správný nástroj ve své nové aplikaci Ashampoo Snap pro Android. Pomocí této decentně navržené aplikace můžete snadno pořizovat snímky obrazovky a okamžitě je komentovat tím nejjednodušším způsobem. Výkonný vestavěný editor obrázků vám umožňuje přidávat do obrázku tvary, emotikony, kliparty, texty, šipky atd. a sdílet je prostřednictvím nativní možnosti sdílení Androidu.

  Jak nastavit vlastní šablonu jako výchozí v aplikaci PowerPoint

Uživatelské rozhraní Snapu je docela jednoduché a proces pořizování a úpravy snímků obrazovky na cestách je stejně jednoduchý. Zde je návod, jak to funguje.

Chcete-li začít, jednoduše pořiďte snímek obrazovky jako obvykle (na většině zařízení to zvládne vypínač + snížení hlasitosti). Obrázek je poté automaticky exportován do pracovního prostoru Snap pro úpravy, kde vám jednoduchá gesta, jako je stažení a přetažení, umožňují přibližovat nebo přemisťovat obrázek, jak potřebujete.

Můžete také alternativně importovat obrázek přímo z Galerie nebo jej zachytit pomocí fotoaparátu vašeho zařízení. Na obrazovce náhledu obrázku vám Snap umožňuje upravovat obrázek mnoha různými způsoby. Chcete-li vyvolat dostupné možnosti úprav, musíte nejprve klepnout na malé tlačítko se šipkou v levém dolním rohu.

  Jak vložit PDF do aplikace Microsoft PowerPoint

Miniaturní postranní panel, který se objeví, nabízí různé možnosti úprav, jako je přidávání tvarů, jako jsou kruhy, čtverce nebo čáry, nástroje značky a tužky pro zvýraznění nebo kreslení něčeho, emotikony a textová pole. Obrázek lze také oříznout na vlastní velikost a Snap vám umožní rychle vrátit zpět jakékoli změny pomocí tlačítka Zpět.

Výstupní soubor můžete uložit ve formátu JPEG nebo PNG. Parametry kvality obou těchto podporovaných formátů lze ovládat z obrazovky nastavení, která také umožňuje přepínat trvalou ikonu Snapu v oznamovací liště, odesílat data o používání vývojářům pro vylepšení v budoucích aktualizacích a automaticky importovat všechny zachycené snímky obrazovky do úprav aplikace Snap. rozhraní.

  6 tipů a triků, jak se stát mistrem Microsoft Planner Master

Bezplatná verze aplikace Snap obsahuje reklamy, i když upgrade v aplikaci Pro ji nejenže zbavuje reklam, ale také přidává další funkce, jako je změna měřítka obrázku, možnost nahrát obrázek na AshWeb a další kliparty a tvary.

Nainstalujte Ashampoo Snap z Obchodu Play