Jak získat dynamickou barvu pozadí podobnou iTunes v iOS 7 Music App

iTunes 11 má úžasnou funkci bez názvu, která automaticky mění barvu textu a pozadí tak, aby odpovídala barvám použitým v přebalu alba. Jako fanoušek této funkce jsem silně očekával, že se dostane do aplikace Hudba pro iOS 7. To se Applu zatím nepodařilo, ale živá komunita iOS jailbreak přišla s ne jedním, ale hned dvěma řešeními. V komunitě Reddit pro iOS útěk z vězení byla před pár týdny navržena myšlenka dynamicky měnit akcenty a barvy tlačítek na obrazovce „Now Playing“ aplikace Hudba pro iOS 7. Dva vývojáři nezávisle na sobě na něm začali pracovat a pak ho vydali ve stejný den minulý víkend. O obou vylepšeních – ColorFlow a Colorize – diskutujeme po skoku!

  Jak povolit režim Nerušit před spaním na iOS 12

ColorFlow

Za 2 dolary toto vylepšení analyzuje obal alba aktuálně přehrávané skladby, najde výrazné barvy a poté je použije ke změně barvy pozadí, barvy textu názvu skladby, názvu alba a interpreta, stejně jako posuvníku hlasitosti a dalších ikon. / štítky.

Osobně jsem si tuto vychytávku koupil hned, jak jsem o ní slyšel. Funguje přesně tak, jak je inzerováno, ale jen chvíli. Alespoň na mém nebohém ‚starém‘ iPhonu 4S na iOS 7.0.4 mi po 4-5 skladbách spadne aplikace Hudba. Nicméně na základě zpráv, které jsem četl online, funguje skvěle na novějších zařízeních.

Vybarvit

Za pouhý jeden dolar Colorize podobně změní barvu pozadí, některé, ale ne všechny textové řetězce, a posuvník hlasitosti. Přestože jsou založeny na stejném algoritmu, výsledky se mezi Colorize a ColorFlow značně liší. Některé z nich můžete vidět níže:

  Jak přizpůsobit asistenční dotyk v iOS

Sám jsem ještě nemohl otestovat Colorize, protože jsem váhal zaplatit za vylepšení aplikace Hudba poté, co jsem viděl, jak ColorFlow znovu a znovu padá. Recenze komunity jsou však skvělé.

Aplikace BlurredMusicApp

Pošlu e-mail vývojáři ColorFlow v naději, že bude správně fungovat na iPhone 4S. Do té doby zůstanu u BlurredMusicApp. Za cenu 0 $ jednoduše rozmaže pozadí aplikace Hudba na základě obalu alba jakékoli skladby, kterou hrajete.

Všechny tři výše uvedené vylepšení jsou k dispozici v repozitáři BigBoss v Cydii. Abyste je mohli používat, budete zjevně muset provést útěk z vězení na svém zařízení na iOS 7. Ujistěte se, že nám dejte vědět, co si o vylepšeních myslíte a které z nich jste použili, tím, že zanecháte komentář níže.

  Přizpůsobte si centrum oznámení iOS 7 podle svých představ pomocí BetterNC7