iOS

Jak získat dynamickou barvu pozadí podobnou iTunes v iOS 7 Music App

iTunes 11 má úžasnou funkci bez názvu, která automaticky mění barvu textu a pozadí tak, aby odpovídala barvám použitým v přebalu alba. Jako fanoušek této funkce jsem silně očekával, že se dostane do aplikace Hudba pro iOS 7. To se Applu zatím nepodařilo, ale živá komunita iOS jailbreak přišla s ne jedním, ale hned dvěma řešeními. V komunitě Reddit pro iOS útěk z vězení byla před pár týdny navržena myšlenka dynamicky měnit akcenty a barvy tlačítek na obrazovce „Now Playing“ aplikace Hudba pro iOS 7. Dva vývojáři nezávisle na sobě na něm začali pracovat a pak ho vydali ve stejný den minulý víkend. O obou vylepšeních – ColorFlow a Colorize – diskutujeme po skoku!

  Jak povolit režim Nerušit před spaním na iOS 12

ColorFlow

Za 2 dolary toto vylepšení analyzuje obal alba aktuálně přehrávané skladby, najde výrazné barvy a poté je použije ke změně barvy pozadí, barvy textu názvu skladby, názvu alba a interpreta, stejně jako posuvníku hlasitosti a dalších ikon. / štítky.

Osobně jsem si tuto vychytávku koupil hned, jak jsem o ní slyšel. Funguje přesně tak, jak je inzerováno, ale jen chvíli. Alespoň na mém nebohém ‚starém‘ iPhonu 4S na iOS 7.0.4 mi po 4-5 skladbách spadne aplikace Hudba. Nicméně na základě zpráv, které jsem četl online, funguje skvěle na novějších zařízeních.

  Jak přizpůsobit asistenční dotyk v iOS

Vybarvit

Za pouhý jeden dolar Colorize podobně změní barvu pozadí, některé, ale ne všechny textové řetězce, a posuvník hlasitosti. Přestože jsou založeny na stejném algoritmu, výsledky se mezi Colorize a ColorFlow značně liší. Některé z nich můžete vidět níže:

Sám jsem ještě nemohl otestovat Colorize, protože jsem váhal zaplatit za vylepšení aplikace Hudba poté, co jsem viděl, jak ColorFlow znovu a znovu padá. Recenze komunity jsou však skvělé.

Aplikace BlurredMusicApp

Pošlu e-mail vývojáři ColorFlow v naději, že bude správně fungovat na iPhone 4S. Do té doby zůstanu u BlurredMusicApp. Za cenu 0 $ jednoduše rozmaže pozadí aplikace Hudba na základě obalu alba jakékoli skladby, kterou hrajete.

  Přizpůsobte si centrum oznámení iOS 7 podle svých představ pomocí BetterNC7

Všechny tři výše uvedené vylepšení jsou k dispozici v repozitáři BigBoss v Cydii. Abyste je mohli používat, budete zjevně muset provést útěk z vězení na svém zařízení na iOS 7. Ujistěte se, že nám dejte vědět, co si o vylepšeních myslíte a které z nich jste použili, tím, že zanecháte komentář níže.

x