iOS

Zkontrolujte, které zařízení iOS je kompatibilní s novými AirPods


Zářijová událost společnosti Apple přišla a odešla s oznámením nového iPhone 7. Nejnovější iPhone má jistě několik působivých funkcí, ale zdá se, že lidé nemohou přestat mluvit o dalším nejnovějším produktu společnosti Apple; sluchátka AirPods. AirPods jsou oslavovány jako neuvěřitelně inovativní a odvážný krok k předefinování technologie a jako naprosto idiotský krok. AirPods vypadají docela dobře, ale jsou malé a velmi snadno je ztratíte. Lidé by ve skutečnosti mohli dát přednost rozmotání sluchátek před ztrátou nového páru AirPods za 159 $, které je třeba zakoupit samostatně. Během keynote byla zmíněna také technologie, která šla do vývoje tohoto nového příslušenství a která vyvolává otázku kompatibility. Která zařízení se systémem iOS mohou skutečně podporovat nové AirPods?

  Jak vyhledávat obrázky Google z klávesnice [iOS]

AirPods jsou v podstatě malé Bluetooth reproduktory, které dokážou spoustu věcí, např. rozpoznat dotyk a říct, zda jsou v uchu nebo ne. Je logické předpokládat, že jakékoli zařízení iOS, které má Bluetooth, se může připojit k AirPods, a to je téměř správné.

Podle webu společnosti Apple se iPhone 5 a vyšší bude moci připojit k AirPods. To je značná starší podpora pro Apple. Podporovat jej mohou také všechny modely iPad Air a iPad mini 2 a vyšší. iPad Pro je také kompatibilní, stejně jako iPod Touch 6. generace a modely 38mm a 42mm pouzdra na hodinky.

AirPod je určen pro práci se zařízením iOS, ale jak jsme již uvedli dříve, funguje přes Bluetooth, což znamená, že je také kompatibilní se zařízeními bez iOS. Konkrétně AirPod umí pracovat i s telefony Android. Vzhledem k tomu, že na trhu je příliš mnoho sad Android, není možné říci, se kterými bude kompatibilní. Novější telefony by neměly mít problém. Budou také fungovat s iMacy, ačkoli seznam kompatibility od společnosti Apple nezahrnuje jeho stolní systémy.

  Jak ovládat jas svítilny v iOS 10

V současné době se na internetu diskutuje o tom, zda je tento produkt vtip nebo ne. Někteří lidé jsou naštvaní, že tradiční telefonní konektor byl odstraněn, zatímco jiní říkají, že k tomu nakonec muselo dojít. Porota je v tom víceméně stále mimo. Koupíte si nové AirPods?

x