etechblog

10 Dropshippingových aplikací Shopify pro růst vašeho podnikání v oblasti elektronického obchodu

Dropshippingové aplikace značně usnadňují provozování eCommerce podnikání, protože snižují zátěž údržby zásob zastaralých zásob.

Vím, jaké to je, když věnujete tolik času vytváření svých obchodů Shopify, zkoumání produktů, zaměřování se na vítězný produkt, vytváření reklamních kampaní a poté vidíte NULU prodeje!

Nejste jediní, kdo uvízl v tomto cyklu. Spousta nových prodejců Shopify se snaží generovat konzistentní prodeje ve svém online obchodě – a nakonec skončí.

Aby se vám to nestalo, podělím se o seznam nejlepších dropshippingových aplikací Shopify, které vám výrazně usnadní život a pomohou vám generovat konzistentní prodeje a zisky.

Tyto aplikace Shopify, které musíte mít pro váš internetový obchod, vás přenesou od problémů s online prodejem až k rozmachu vašeho online obchodu. Podívejte se rychle na seznam a čtěte dále, abyste se o každé aplikaci dozvěděli podrobněji.

Dropshipping a jeho výhody

Dropshipping je obchodní model, ve kterém vy (majitel firmy) nemusíte držet žádný inventář jako tradiční firma. Zákazník přijde do vašeho internetového obchodu a zadá objednávku. Vy vybíráte peníze💰. Váš dodavatel odesílá🚚 produkt přímo zákazníkovi vaším jménem.

Jste prostě prostředníkem mezi zákazníkem a dodavatelem.

Dropshippers nemusí produkty skladovat ani objednávat ve velkém. Dodavatel zasílá produkty tak, jak jsou objednány. Váš obchod Shopify tento proces jednoduše usnadňuje.

K implementaci tohoto obchodního modelu potřebujete platformu pro dropshipping, jako je Shopify.

Různé dropshippingové aplikace Shopify vám umožní bezproblémové propojení mezi vašimi zákazníky a dodavateli. Některé z nejlepších výhod těchto aplikací jsou:

 • Najděte nejprodávanější produkty od tisíců dodavatelů z celého světa.
 • Automaticky přidávejte produkty do svého obchodu Shopify a v případě potřeby aktualizujte cenu a inventář položky.
 • Efektivně spravujte svůj dodavatelský řetězec a udržujte prodej v chodu.

Tyto aplikace jsou klíčové pro vaše podnikání v oblasti elektronického obchodu; proto si musíte vybrat ten správný. Nesprávná aplikace pro dropshipping Shopify může vést ke zpoždění dodávky, nekonzistentní komunikaci a zpětným zúčtováním od zákazníků.

Poškodí to nejen vaše zisky, ale i pověst vašeho obchodu.

Pojďme se tedy ponořit do našeho seznamu nezbytných aplikací Shopify pro dropshipping, které vám mohou pomoci generovat konzistentní zisky bez velkých potíží.

DSers

Pokud provádíte dropshipping s AliExpress, DSers je vaše aplikace pro dropshipping Shopify, která vám umožní bezproblémově importovat, spravovat a prodávat vaše produkty. Koneckonců, oficiálně uzavřeli partnerství s AliExpress.

DSers automatizuje vaše procesy související s produkty a zásobami, zjednodušuje opakující se úkoly a umožňuje vám získat stovky produktů jedním kliknutím. Prostřednictvím DSers můžete najít stovky trendových produktů a snadno je importovat do svého obchodu.

Můžete také hledat lepší nebo levnější dodavatele, kteří nahradí vaše staré dodavatele. Jelikož je DSers oficiálním partnerem AliExpress, získáte přístup k nejlepším dodavatelům bez omezení počtu objednávek.

Jednou nevýhodou DSers je, že je zaměřen pouze na AliExpress. Pokud tedy chcete použít některou z webových stránek pro online nakupování, které jsou alternativou k AliExpress, DSers není pro vás.

Klíčové vlastnosti😍

 • K účtu můžete přidat až tři obchody Shopify.
 • Základní mapovací a sledovací systém.
 • Umožňuje prodejcům vytvářet balíčky produktů od stejných nebo různých dodavatelů AliExpress a vytvářet nové atraktivní objednávky, slevy a snížené ceny pro kupující.
 • Uživatelské recenze⭐: 5/5 (18 tisíc recenzí)
  Technologie GNSS vs GPS: Poznejte klíčové rozdíly

Cena 💵

Získáte 14denní bezplatnou zkušební verzi kteréhokoli z jejich plánů – Basic, Advanced a Pro. Základní plán je zdarma k instalaci a umožňuje vám spravovat až 3 obchody Shopify a až 3 000 produktů.

👉Stáhněte si aplikaci: DSers – Dropshipping AliExpress

Spocket

K vybudování svého dropshippingového impéria potřebujete vysoce kvalitní produkty od nejlepších dodavatelů. Spocket vám umožní objevovat a dropshippingovat ty nejlepší produkty od tisíců dropshippingových dodavatelů z celého světa.

Dodavatelé na Spocketu jsou důkladně prověřeni a nabízejí marži minimálně 25 % spolu s rychlou dopravou v USA. Pokud vaše dropshippingová firma slouží zákazníkům z USA a EU, pak je Spocket jednou z nejlepších aplikací Shopify pro zvýšení prodeje.

Většina dodavatelů Spocketu sídlí ve Spojených státech a v Evropě, ale mají také široký výběr dodavatelů po celém světě. Spocket má oficiální partnerství s AliExpress a Alibaba, takže vyřízení objednávky je bezproblémové a rychlé.

Klíčové vlastnosti😍

 • Nejlepší alternativa AliExpress, pokud posíláte převážně do USA a Evropy.
 • Vyhledávejte produkty z libovolného webu pomocí zpětného vyhledávání obrázků.
 • Funguje s Alibaba, DHgate, AliExpress, CJdropshipping, Zendrop a dalšími.
 • Uživatelské recenze⭐: 4,7/5 (4,2 tis. recenzí)

Cena 💵

Získáte ZDARMA verzi Spocketu s produktovým katalogem 7M+. Získáte také nepřetržitou e-mailovou/chatovou/telefonickou podporu. Máte však omezené objednávky a žádnou funkci zpětného vyhledávání obrázků s bezplatným plánem.

👉Stáhněte si aplikaci: Spocket – Dropshipping v USA a EU

Trendsi

Pokud ve svém obchodě Shopify prodáváte produkty související s módou, Trendsi je vaše řešení dodavatelského řetězce na jednom místě. Trendsi vybírá, balí a odesílá přímo vašim zákazníkům s vaší značkovou fakturou – za 2 až 10 dní.

Společnost Trendsi byla založena, aby pomohla módním podnikům růst a udržet se pomocí agilního dodavatelského řetězce. S touto aplikací pro dropshipping Shopify si můžete vybrat, zda chcete dropship, otevřít velkoobchodní balení nebo si vyrobit vlastní exkluzivní návrhy s nízkými MOQ (minimální množství objednávky).

Trendsi má distribuční centrum v Los Angeles, což znamená rychlejší přepravu po celých Spojených státech. Pořizují neuvěřitelné lifestylové fotografie doprovázené podrobnými popisy produktů a to vše lze synchronizovat s vaším obchodem Shopify jediným kliknutím.

Klíčové vlastnosti😍

 • Přizpůsobené balení, značkové faktury a soukromé značení vám umožní vytvořit si vlastní značku.
 • Live Selling Center v LA nebo si najměte jednoho z jejich živých prodejních hostitelů, abyste posunuli své podnikání na další úroveň.
 • Možnosti otevřených obalů a výroby vlastních návrhů.
 • Uživatelské recenze⭐: 4,9/5 (2,5 tisíc recenzí)

Cena 💵

Trendsi je zdarma k použití. Prodejci však musí zaplatit poplatky za produkt a dopravu, než Trendsi splní objednávky.

👉Stáhněte si aplikaci: Trendy – Dropshipping módy

Ali objednávky

Pokud hledáte řešení pro automatické plnění pro váš dropshippingový obchod, určitě byste se měli podívat Ali objednávky od FireApps. Tato dropshippingová aplikace Shopify vám umožňuje zadávat a plnit více objednávek několika kliknutími, abyste uvolnili čas na marketing a růst vašeho podnikání.

Ali Orders oficiálně uzavřela partnerství se Shopify a AliExpress, aby vám umožnila najít a importovat produkty přímo do vašeho obchodu – pouhým kliknutím. Tato aplikace je uživatelsky přívětivá a zjednodušuje celý proces objednávání AliExpress.

Aplikace má vyhrazený tým podpory, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a je oblíbená mezi uživateli Ali Orders pro své rychlé reakce a dovednosti při řešení problémů. Aplikace se snadno nastavuje a nabízí cenné informace o výkonu obchodu pro optimalizaci prodeje.

Klíčové vlastnosti😍

 • Bezproblémová migrace z DSers, Zendrop, Oberlo.
 • Aplikace automaticky sleduje zásoby a ceny dodavatelů a automaticky aktualizuje zásoby a cenu ve vašem obchodě.
 • Import produktů jedním kliknutím pomocí produktů AliExpress a Temu
 • Uživatelské recenze⭐: 4,9/5 (1,8 tisíc recenzí)
  Jak zjistit recepty na webové stránce [Chrome]

Cena 💵

Ali Orders má také bezplatné a placené plány. S plánem ZDARMA získáte základní automatická cenová pravidla, analýzu produktů AliExpress a omezený dovoz a plnění produktů každý měsíc.

👉Stáhněte si aplikaci: AO – AliExpress Dropshipping

Zendrop

Zendrop může posunout vaše podnikání v oblasti dropshippingu na další úroveň díky rychlé přepravě, centrům plnění v USA, soukromému označování, automatizovanému dropshippingu a mnoha dalším – bez požadavků na minimální objednávku.

Se svými prémiovými plány Zendrop dokonce umožňuje dropshipperům vytvářet vlastní karty „děkuji“ pro vaše zákazníky. Palubní deska je super čistá a vhodná pro začátečníky a tržiště společnosti Zendrop nabízí k dovozu a prodeji více než milion produktů.

Dropshippeři také získají přístup do své Zendrop Academy, kde sestavili ty nejlepší tipy, triky a postupy, které mohou dropshippeři využít k rozšíření svého podnikání.

Klíčové vlastnosti😍

 • Zendrop vám umožňuje vytvářet ve vašem obchodě Shopify krabice s předplatnými, abyste získali opakující se příjmy prostřednictvím předplatného.
 • Velkoobjemoví prodejci získají zkušenosti šité na míru a celý specializovaný tým pro jejich podnikání.
 • Přehledné a čisté uživatelské rozhraní pro začátečníky
 • Uživatelské recenze⭐: 4,7/5 (6,2 tisíc recenzí)

Cena 💵

Zendrop má také bezplatné a placené plány. Plán ZDARMA vám umožňuje přístup k více než 1 milionu produktů, neomezený dovoz do vašeho obchodu Shopify a dokonce i nepřetržitou podporu.

👉Stáhněte si aplikaci: Zendrop – Dropshipping a POD

Dropshipman

Dropshipman je výkonným spojením asijského dodavatelského řetězce a profesionální softwarové technologie. Aplikace usnadňuje automatizaci dropshippingu s importem produktů jedním kliknutím, automatickou synchronizací cen a inventáře, automatickým plněním objednávek a dalšími.

Dropshipman poskytuje až 30 nízkonákladových způsobů dopravy. Poskytují garantované doručení produktu do většiny oblastí během 7 až 15 dnů. Jejich vyškolení odborníci kontrolují kvalitu produktu před odesláním a dokonce zákazníky informují o stavu doručení.

Klíčové vlastnosti😍

 • Vlastní balení a design pro vybudování vlastní značky.
 • Bezproblémová integrace s Parcel Panel, WillDesk, SEOAnt, EcomSend a Trustoo vám umožní spravovat sledování zásilek, zákaznický servis a marketing.
 • Jejich specializovaný tým vám poskytne zdroje a navrhne vítězné produkty, pokud jste příliš zaneprázdněni!
 • Uživatelské recenze⭐: 4,9/5 (1,4 tisíc recenzí)

Cena 💵

Dropshipman nabízí bezplatný plán a 7denní bezplatnou zkušební verzi jejich placených plánů. Bezplatný plán vám poskytuje 3 denní požadavky na zdroje, import produktů DSM (3 za den), neomezené plnění objednávek a nepřetržitou zákaznickou podporu.

👉Stáhněte si aplikaci: Dropshipman: Dropshipping a POD

CJDropshipping

Pokud hledáte bezplatnou dropshippingovou aplikaci Shopify se všemi prémiovými funkcemi, nehledejte nic jiného než CJDropshipping. Aplikace vás spojí s miliony dodavatelů, kteří poskytují širokou škálu produktů za tovární ceny.

S CJDropshipping můžete jedním kliknutím importovat produkty z webů jako 1688, Taobao a AliExpress do svých obchodů prostřednictvím rozšíření Google. Aplikace automaticky sleduje a synchronizuje podrobnosti objednávky a nabízí také služby rychlého plnění.

Vaši zákazníci obdrží své produkty za 3 až 10 dní s efektivní službou místního doručování do skladu CJDropshipping. Nabízejí také kombinaci DIY balíčků produktů, takže můžete vydělat více.

Klíčové vlastnosti😍

 • Spolu s produkty můžete dokonce importovat recenze produktů do vašeho obchodu.
 • CJDropshipping má americké sklady pro rychlejší plnění objednávek
 • Žádný poplatek za nastavení, žádný poplatek za úložiště, žádný měsíční poplatek a žádná minimální objednávka
 • Uživatelské recenze⭐: 4,9/5 (4,7 tis. recenzí)

Cena 💵

Instalace CJDropshipping je zdarma, ale prodejci budou účtovány poplatky za produkt a další služby.

👉Stáhněte si aplikaci: CJDropshipping

EPROLO

EPROLO je navždy bezplatná platforma pro dropshipping, která poskytuje firmám elektronického obchodu Print On Demand (POD) získávání produktů, plnění objednávek, budování značky, správu zásob a další.

  Jak přizpůsobit Bash Shell pomocí shopt

Tato bezplatná dropshippingová aplikace Shopify vám umožňuje přístup k milionům dropshippingových produktů ve 107 výklencích na platformě EPROLO. Společnost provozuje sklady ve Velké Británii, USA a Číně, takže si můžete být jisti, že mohou tisknout a dodávat zákazníkům po celém světě.

S EPROLO Print on Demand je průměrná doba dodání 5 až 15 dní. Dokonce vám zasílají produkty na zakázku. Pomocí této bezplatné platformy pro dropshipping můžete najít vysoce kvalitní bílé produkty a vytvořit vlastní návrhy.

Klíčové vlastnosti😍

 • Nejlepší dropshippingová aplikace Shopify pro podniky s tiskem na vyžádání.
 • Specializovaný tým, který přizpůsobí produkty vašim potřebám.
 • EPROLO funguje jako váš dropshippingový agent pro spojení s největšími eCommerce tržišti a zdrojem vaším jménem.
 • Uživatelské recenze⭐: 4,8/5 (1,4 tisíc recenzí)

Cena 💵

Instalace EPROLO je zdarma. Za služby junior brandingu a senior branding si však účtují jednorázový poplatek.

👉Stáhněte si aplikaci: EPROLO – Dropshipping a branding

Syncee

Objevte miliony výherních produktů ve svém oblíbeném výklenku s Syncee tržiště. Jejich dodavatelé sídlí hlavně v USA, Velké Británii, Austrálii, Evropě a Kanadě. Díky Syncee je tedy zaručena rychlá doprava po celém světě.

Syncee automatizuje nahrávání produktů, aktualizace a synchronizaci objednávek, aby ušetřila čas. Můžete dokonce importovat produkty do svého obchodu pouhými několika kliknutími. Můžete si vybrat jedinečné produkty dropshippingu od 12 000+ důvěryhodných značek.

Syncee je oficiálním technologickým partnerem společnosti Alibaba pro dropshipping a nabízí skutečné B2B řešení dropshippingu. Se Syncee tedy získáte více než 40 kategorií produktů a kompletní řešení dropshippingu.

Klíčové vlastnosti😍

 • Spravujte produkty hromadně nebo jednotlivě a získejte také výrazné slevy dodavatelů.
 • Automatizované nahrávání produktů, aktualizace a synchronizace objednávek.
 • Import produktů jedním kliknutím přímo do vašeho obchodu
 • Uživatelské recenze⭐: 4,7/5 (1,2 tisíc recenzí)

Cena 💵

Syncee nabízí bezplatný plán přístupu k 6M+ produktům a dodavatelům z USA, CA, EU, Spojeného království, AU a dalších. Získáte také dynamické nastavení cen a bezplatnou zákaznickou podporu 24/7.

👉Stáhněte si aplikaci: Syncee – Global Dropshipping

AutoDS

Jedno z nejoblíbenějších a nejkomplexnějších řešení dropshippingu pro prodejce Shopify, AutoDS umožňuje vyhledávat, importovat produkty a plnit objednávky od více než 99 globálních dodavatelů dropshippingu.

Díky své rozsáhlé síti dodavatelů vám AutoDS poskytuje přístup k více než 500 milionům produktů a umožňuje importovat stovky produktů jediným kliknutím. Není třeba ručně aktualizovat stránky produktů, inventář nebo ceny produktů; AutoDS to vše udělá za vás.

Ad špionážní nástroj TikTok od AutoDS vám pomůže najít trendy produkty na TikTok pomocí příspěvků a reklam TikTok. Jejich systém může automaticky plnit objednávky vašich zákazníků a také aktualizovat informace o sledování.

Klíčové vlastnosti😍

 • Výkonný nástroj pro optimalizaci produktů pro optimalizaci obrázků, názvů produktů, meta popisů, cen, specifikací položek a dalších.
 • Centrum vítězných produktů, které vám ukáže osvědčené bestsellery a kompletní analýzu produktů, včetně prodejců, dodavatelů, vítězných reklamních kampaní a dalších.
 • Úplný přehled o vaší firmě, včetně prodejů, výnosů, zisků, bestsellerů a dalších.
 • Uživatelské recenze⭐: 4,8/5 (3,1 tisíc recenzí)

Cena 💵

AutoDS je jednou z nejlepších affiliate aplikací Shopify a je docela populární pro své funkce. Kvůli své popularitě a prémiovým funkcím AutoDS nenabízí žádný bezplatný plán, ale má 14denní bezplatnou zkušební verzi všech placených plánů.

👉Stáhněte si aplikaci: AutoDS All-In-One Dropshipping

Závěrečné myšlenky

To byl podrobný seznam některých nejlepších dropshippingových aplikací Shopify, které nabízejí kompletní řešení dropshippingu pro vaši firmu Shopify. Můžete si vybrat jakoukoli dropshippingovou aplikaci podle svých potřeb a rozpočtu.

Většina dropshippingových aplikací, o kterých jsme hovořili, nabízí škálovatelnost. Takže můžete upgradovat na vyšší plány, jak vaše firma poroste👍.

Dále Shopify Collabs — Vše, co potřebujete vědět jako obchodník/tvůrce, je vysvětleno.

x