10 nejlepších aplikací pro úpravu fotografií pro úpravu vašich fotografií na cestách

Není vždy snadné zachytit bezchybné záběry, a to ani při maximální snaze. Všech nedostatků se ale můžete zbavit pomocí aplikací na úpravu fotek.

S rozšířeným používáním smartphonů s vysokým rozlišením se mobilní fotografie stala běžným jevem. Pokud rádi pořizujete fotografie pomocí telefonu, nemusíte je přesouvat k úpravám do počítače. Použijte následující aplikace pro úpravu fotografií pro svůj mobil a přeměňte je na dokonalé snímky.

Aplikace pro úpravu fotografií pro úpravu fotografií odkudkoli

Úprava fotografií již neznamená používání těžkého softwaru na počítači nebo pomoc odborníků na úpravu fotografií. Existují různé mobilní aplikace pro úpravu fotografií, které způsobily revoluci v koncepci úprav fotografií. Nyní můžete dosáhnout profesionálně vypadajících výsledků přímo ze smartphonu Android nebo iPhone.

I když cestujete nebo nesedíte před počítačem, můžete své fotografie snadno vylepšit pomocí těchto praktických mobilních aplikací. Ať už potřebujete fotku někomu okamžitě poslat nebo ji zveřejnit na sociálních sítích, mobilní aplikace pro úpravu fotek fungují jako zachránce života.

Podívejte se na tento seznam nejlepších aplikací pro úpravu fotografií a zjistěte, která z nich je pro vaše potřeby nejlepší.

PhotoDirector 365

PhotoDirector 365 je all-in-one nástroj pro úpravu fotografií, ve kterém můžete vylepšovat, stylizovat a animovat své obrázky a vytvářet z nich koláže. Kromě nástrojů pro úpravy má také nástroje pro animaci fotografií, které vašim fotografiím vdechnou život pomocí stovek stylů, efektů a šablon.

Pomocí PhotoDirector 365 můžete z fotografie odstranit jakýkoli objekt a vrátit jej zpět, pokud se vám změny nelíbí. Můžete také změnit pozadí obrázku a oblohu na fotografiích.

Jeho nástroj Face Shaper vám umožňuje provádět přirozené a jemné změny vašeho obličeje. Mezi další zvýrazněné funkce aplikace patří kouzelný štětec, vyvážení bílé, rozostření obrazu, retušování fotografií, editor selfie a nástroje pro odstranění červených očí.

  Jak přidat cloudové úložiště třetích stran v Microsoft Teams

Stáhnout pro: Android | iOS

Picsart

Picsart vám umožní oživit kreativitu pomocí nástrojů pro úpravu fotografií s umělou inteligencí. Můžete jej použít k vytváření profesionálních koláží, rychlému odstraňování pozadí, přidávání stylizovaných fotografických filtrů a dokonce k vytváření AI avatarů.

Uživatelé v této aplikaci najdou oblíbené filtry a oblíbené fotografické efekty pro své fotografie. K dispozici jsou také nástroje Guma na pozadí a Odebrat objekt, abyste se zbavili věcí, které nechcete. Můžete si také vybrat z více než 200 návrhářských písem pro přidání textu.

Aplikace Picsart je také ideální pro převracení a ořezávání obrázků, přidávání a vytváření nálepek, rozmazávání obrázků a retušování selfie pomocí měničů barvy vlasů a nálepek na make-up.

Stáhnout pro: Android | iOS

Snapseed

Snapseed je profesionální editor fotografií od společnosti Google, který lze použít k úpravě souborů obrázků JPG a RAW. Má 29 nástrojů a filtrů, které můžete použít pro stylizaci s přesným ovládáním. Kromě automatické úpravy barev a expozice dokáže na snímcích zvýraznit povrchové struktury.

Dále můžete pomocí této aplikace libovolně oříznout fotografii, otočit ji o 90° nebo narovnat její horizont. Podporuje také přidávání textu do obrázku, úpravu vyvážení bílé a ovládání jasu fotografie.

Snapseed má také funkci Double Exposure, která vám umožní prolnout dvě fotografie poté, co vyberete režimy prolnutí.

Stáhnout pro: Android | iOS

Fotoaparát Adobe Photoshop

Pomocí aplikace Adobe Photoshop Camera můžete přidat různé filtry a efekty ještě před pořízením snímku. Má 100+ estetických efektů čoček a filtrů pro úpravu fotografií pro sociální média, jako je Instagram.

Můžete použít efekty Photoshopu v reálném čase pro úpravy obrázků pomocí AI a automaticky vyladit fotografické efekty. Může dokonce poskytnout nejvhodnější doporučení ohledně účinků pro nejlepší výsledky.

K dispozici je také mnoho funkcí pro ovládání portrétu, jako je vzdálenost obličeje, osvětlení obličeje a prosvětlení obličeje pro dokonalé fotografie na sociálních sítích. Také vám pomůže vyhnout se zkreslení skupinových selfie.

Stáhnout pro: Android | iOS

Pixlr

Pixlr je aplikace pro úpravu fotografií, která vám nabízí sbírku efektů, překryvů a filtrů. V této aplikaci můžete vytvářet fotografické koláže v různých stylech a poměrech. Umožňuje provádět úpravy barev jedním kliknutím pomocí funkce Auto Fix.

  Jak zjistit, zda vás někdo zablokoval na WeChat

K dispozici jsou také nástroje Color Splash a Focal Blur pro lepší barvy a dopad. Umožňuje také uživatelům vyhladit tón pleti, vybělit zuby a odstranit červené oči a skvrny z fotografií. Pixlr navíc umí k obrázkům přidat text a ohraničení vašeho oblíbeného stylu.

Oříznutí obrázku, změna velikosti, efekty a překryvy, zesílení tónů, neskutečné odstíny, vrstvy a nastavitelná průhlednost jsou další hlavní funkce této aplikace.

Stáhnout pro: Android | iOS

Prisma Labs

S Prisma Labs můžete vylepšit kvalitu svých fotografií a přeměnit je v umění. Jeho knihovna uměleckých filtrů obsahuje více než 500 filtrů a efektů pro obrázky. Existuje také obrovská sbírka uměleckých stylů, včetně ornamentů, rozostření, výšivek atd.

V Prisma Labs máte k dispozici nástroje pro vylepšení obrázků, které po použití uměleckých filtrů vylepší vaše fotografie. Tyto nástroje vám pomohou upravit expozici, kontrast, jas a ostrost fotografií. Existují dokonce možnosti rozmazání, retušování a použití nástrojů editoru vzhledu.

Stáhnout pro: Android | iOS

Facetune

Pokud rádi pořizujete selfie, můžete je použít k retušování pomocí Facetune pomocí špičkových nástrojů. Můžete buď provést úpravu fotografií jedním klepnutím, nebo použít filtry k vylepšení celé fotografie nebo rámečku.

K dispozici jsou také možnosti, jak přesně použít vaše jedinečné předvolby úprav pomocí ručních úprav. Věci, jako je zakrytí skvrn, zvýraznění vlasů, osvěžení unavených očí a nanášení make-upu, lze v této aplikaci bez problémů provádět.

Pro retuš můžete použít nástroj pro úpravu tvaru, aby vaše obočí, rty a vlasy vypadaly husté a tenké. Také vám umožní vybělit nejen zuby, ale i šaty nebo tenisky.

Stáhnout pro: Android | iOS

Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Photoshop Lightroom je robustní aplikace pro úpravu fotografií a videa nabitá nástroji a filtry pro úpravu úžasných obrázků. Tyto snadno použitelné nástroje vám umožňují experimentovat s filtry fotoaparátu, odstraňovat z fotografií nežádoucí objekty a dolaďovat pozadí pro rychlé úpravy fotografií na cestách.

Jeho bezplatné předvolby a fotografické filtry podporují rychlé úpravy, zatímco jeho adaptivní technologie AI může doporučit více než 200 přednastavení pro úžasné snímky. Přesné posuvníky Adobe Photoshop Lightroom mohou retušovat nastavení, jako je kontrast, světla, expozice a stíny.

  Jak převést obrázky PNG, TIFF a JPEG do jiného formátu na vašem Macu

Jeho směšovač barev, nástroje pro úpravu barev, vylepšení fotografií a pokročilé režimy snímání přispívají k úžasným úpravám fotografií.

Stáhnout pro: Android | iOS

Pozdní rozum

Pokud hledáte rychlou a přímou aplikaci pro úpravu fotografií, je čas vyzkoušet Afterlight. Tato aplikace přichází s jednoduchým designem, ale výkonnými a elegantními nástroji, které vám poskytnou požadovaný vzhled.

Má 15 jedinečných nástrojů pro úpravy pro snadné vylepšení obrazu. Můžete dokonce použít jeho 27 originálních filtrů, které lze upravit podle vašich požadavků.

Afterlight má také nástroj pro oříznutí s 15 předvolbami. K dispozici jsou také nástroje pro otáčení, posouvání a narovnávání obrázků spolu se 77 zjednodušenými a nastavitelnými rámečky, které můžete použít pro příspěvky na Instagramu.

Stáhnout pro: Android | iOS

Polarr

Zvyšte estetiku svých fotografií pomocí pokročilé aplikace Polarr s umělou inteligencí. Zde můžete upravit barvu svých fotografií, přidat překryvné vrstvy dle vlastního výběru nebo změnit technologii umělé inteligence pro změnu určitých objektů.

Tato aplikace má velkou sbírku filtrů přidaných uživateli aplikace. Můžete snadno vyhledávat trendy filtry a aplikovat je na svou fotografii. Tyto filtry lze použít k přidávání objektů umělé inteligence (pozadí, osoby, zvířata), retušování tvarů obličeje a provádění dalších úprav, jako jsou světlé barvy, efekty, tóny, detaily a zrnitost.

Navíc funkce produktivity, jako je detekce obličeje, dávkový export obrázků a segmentace objektů AI, dělají z této aplikace jedinou svého druhu.

Stáhnout pro: Android | iOS

Zabalení📱✨

Aplikace pro úpravu fotografií posilují profesionální i začínající mobilní fotografy tím, že skryjí nedostatky na svých fotografiích a fotografie budou úžasné. Tyto aplikace umožňují provádět mnoho úprav, jako je korekce barev, úprava jasu a mnoho dalších.

Zde jsme uvedli některé nejlepší aplikace pro úpravu fotografií, které si můžete nainstalovat do zařízení Android a iOS.

Můžete si také přečíst o nástrojích pro změnu velikosti obrázků pro sociální média.

x