10 nejlepších automatických krmítek pro kočky pro vaše kočičí kožešinové miminko

Jako rodiče domácích mazlíčků víme, že naši chlupatí přátelé přinášejí do našich životů radost a společnost. Zejména kočky mají v našich srdcích zvláštní místo.

Naši kočičí přátelé si zaslouží tu nejlepší péči a lásku, jakou jim můžeme dát. Ale pokud jste zaneprázdněným rodičem domácích mazlíčků, je těžké dát jim správnou lásku a výživu.

Už se nebojte, protože pro vás máme dokonalé řešení – automatická krmítka pro kočky! Tato automatická krmítka pro kočky učiní čas krmení hračkou pro vás i vašeho chlupatého kamaráda.

Ať už plánujete víkendový útěk nebo prostě chcete zefektivnit svou každodenní rutinu, tato automatická krmítka pro kočky vám usnadní život. Pojďme se tedy ponořit a objevit ideální střih pro vaši milovanou kočku!

Automatické krmítko pro kočky – co to je a jak to funguje?

Jako majitel domácího mazlíčka zjišťuji, že automatická krmítka pro kočky zachraňují životy, když jsem mimo domov. Tyto podavače jsou k dispozici v různých stylech a velikostech. Obvykle mají zásobník na potraviny, programovatelný časovač a dávkovací mechanismus.

Nastavení podavače je snadné. Naplním zásobník krmivem, které má kočka preferuje, naprogramuji časovač, aby vydal správné množství jídla v konkrétní denní dobu, a jsem připraven.

Když je čas krmení, krmítko dávkuje správné množství jídla do misky nebo podnosu, které má kočka sníst. Některá krmítka mají dokonce funkci nahrávání hlasu, která jim umožňuje nahrát zprávu pro kočku a dát jim vědět, že je čas jíst. To je zvláště užitečné, když jste delší dobu pryč.

Celkově jsou automatická krmítka pro kočky pohodlným a spolehlivým způsobem, jak zajistit, aby byla kočka nakrmena včas, i když nejste poblíž. Výběr kvalitního krmítka a sledování stravovacích návyků kočky jsou zásadní pro zajištění dostatku potravy.

Výhody použití automatického krmítka pro kočky

Práce do pozdních nočních hodin a stres mohou komukoli bránit v ranním probuzení, ale vaše kočičí miminko možná vstává brzy ráno. Co byste tedy dělali, když váš mazlíček hladověl? Tato zařízení zajišťují, že tomu tak není.

Rozšíříme-li výše zmíněnou myšlenku, pojďme diskutovat o tom, proč byste měli ve svém domě používat automatické krmítko pro kočky.

 • Tím, že dávají vašemu mazlíčkovi požadované porcované krmení, automatická krmítka pomáhají udržovat správnou váhu.
 • Zařízení pro detekci mikročipů se nachází v mnoha mechanických podavačích pro kočky, což zajišťuje, že pouze kočka, kterou plánujete krmit, obloží rty.
 • V mnoha případech tato zařízení přidávají lékařskou hodnotu krmivu vašich koťat a koček, protože jsou sestaveny pod dohledem a doporučením veterinářů.

Výhody implementace automatického krmítka pro kočky do vašeho režimu krmení zvířat jsou tedy četné.

Níže jsou uvedena nejlepší automatická krmítka pro kočky, která můžete zvážit přivést domů pro své kočičí kožešinové miminko.

  Jak se spojit s přáteli v „Animal Crossing: New Horizons“

WOPET

Ovládejte čas krmení svého mazlíčka snadno pomocí krmítka WOPET.

Funkce:

 • Umožňuje vám naplánovat a ovládat až 15 jídel na dálku prostřednictvím smartphonu, a to jak na Androidu, tak na iOS.
 • Můžete zajistit 1-50 porcí na jídlo, což pomůže vytvořit zdravé stravovací návyky a kontrolu tělesné hmotnosti.
 • Nahrajte hlasovou zprávu, která se přehraje během výdeje jídla. Předem nahraná zpráva se přehraje, když jste pryč. To poskytuje pohodlí a bezpečí vašemu mazlíčkovi a spojuje váš hlas s časem jídla.
 • Může být napájený ze zdi nebo na baterie a v případě výpadku proudu bude WiFi krmítko pro kočky fungovat dál.

Zákazníci chválí jeho přizpůsobitelné funkce a snadné použití. Už nečekejte, aby bylo jídlo bez stresu a příjemné pro vás a vašeho chlupatého přítele!

PETLIBRO

Nalákejte svého mazlíčka na svěžest v každém soustu z automatického krmítka pro kočky PETLIBRO. Jeho patentovaný rotor a trojitý zámek těsnění zajistí, že jídlo vašeho mazlíčka zůstane čerstvé a křupavé.

Funkce:

 • Snadno se nastavuje a programuje, s 1-6 jídly denně a až 50 porcemi na jídlo. Výklopný LED panel je snadno čitelný a monitoruje energii baterie.
 • Lze jej sledovat přes průhledné okénko a krmítko lze napájet z USB-C nebo 3D baterií.
 • Umožňuje vám nahrát 10sekundovou zprávu, abyste zůstali blízko svého mazlíčka, i když jste pryč. Nastavte počet přehrání zprávy a zabraňte rušení v noci.

Pro bezpečnost vašeho mazlíčka jsou automatická krmítka pro kočky PETLIBRO bez BPA a snadno se čistí díky odnímatelnému víku nádrže, základně a mističce na jídlo.

YMIKO

Představujeme automatický krmítko Ymiko pro domácí mazlíčky, které zajišťuje čerstvost krmiva vašeho mazlíčka s kapacitou 3 l/12,7 šálků. Na základě tisíce testů v jejich laboratoři dokáže krmit dospělou kočku 15 po sobě jdoucích dní a malého dospělého psa 7 dní.

Funkce:

 • Má LCD displej a 4 programovatelné časy podávání. Vydá až 9 porcí jídla.
 • Umožňuje vám nahrát přizpůsobený 10s hlasový klip pro vaše mazlíčky. Spojte se se svými chlupatými přáteli a připomeňte jim, aby jedli.
 • Má duální napájení – 5V DC adaptér a 3 D-články. Má také design proti ucpání, který zajišťuje stálý přísun potravy.
 • Nastavení a čištění automatického podavače je snadné.

Pořiďte si automatické krmítko pro domácí mazlíčky od YMIKO; budete vědět, že je váš mazlíček dobře živený a šťastný po celý den.

VOLUAS

Zajistěte, aby váš mazlíček nikdy neměl hlad s automatickým krmítkem VOLUAS. Nastavte až 4 jídla denně s až 40 možnostmi výběru porcí pro přizpůsobení stravy vašeho mazlíčka.

Funkce:

 • Díky možnosti nastavit 1-4 jídla a 0-40 velikostí porcí umožňuje přizpůsobení stravy pro vašeho mazlíčka.
 • Má pevné kabelové připojení pomocí 5V adaptéru USB napájecího kabelu nebo přenosné 3D-baterie napájené napájecí stanice. To může zajistit, že váš mazlíček nebude hladovět při výpadku proudu.
 • Díky možnosti nahrát až 10 sekund zvuku může váš mazlíček slyšet váš hlas, který ho volá k jídlu.
 • Obsluha je uživatelsky přívětivá, se snadno použitelnou LCD obrazovkou pro snadné nastavení a programování.
 • Se zásobníkem na potraviny o objemu 4 l/16,9 šálku (1 šálek = 48 lžic) můžete svého mazlíčka pohodlně nakrmit několik dní.
  Oprava chyby PowerPoint neukládání souboru

Automatická krmítka pro domácí mazlíčky VOLUAS vám tak poskytnou klid během dlouhých víkendů a krátkých služebních cest.

WHDPETS

Automatické krmítko pro kočky WHDETS nabízí programování chytrého telefonu, což vám umožní ovládat dobu jídla vašeho mazlíčka odkudkoli. Můžete naprogramovat až 10 jídel na rozvrh vašeho mazlíčka, s 1-12 porcemi na jídlo, což odpovídá přibližně 7-9 g na porci.

Funkce:

 • Spravujte plán krmení svého mazlíčka na dálku s pohodlím svého chytrého telefonu.
 • Zahrnuje dva zvedáky podavače ve velikostech 1 palce a 2 palce pro zvednutí misky na krmení. Zvednutí misky na jídlo může snížit stres kloubů a kostí, což z ní dělá vynikající volbu.
 • Potraviny zůstanou čerstvé a křupavé díky úložnému systému s trojitým uzamykáním. Nerezové misky na jídlo jsou robustní, bezpečné k jídlu a lze je mýt v myčce nádobí.
 • Zůstaňte ve spojení se svým chlupatým přítelem, i když jste mimo domov, díky vylepšené funkci nahrávání.
 • Při výpadku proudu může být napájen ze zásuvky nebo 3 bateriemi velikosti D.

Pomocí upgradovaného nastavení nahrávání můžete také nahrát personalizovaný hovor o jídle. Kdykoli je čas na krmení, můžete nahrát 10sekundovou hlasovou zprávu, která se přehraje a připomene vašemu mazlíčkovi, aby pravidelně jedl.

PETORY

Toto automatické krmítko pro domácí mazlíčky od Petory umožňuje přizpůsobitelné rozvrhy krmení s až 6 jídly denně a 1-50 porcemi na jídlo.

Funkce:

 • Vyznačuje se vzduchotěsným úložným prostorem s patentovanou strukturou, která zabraňuje vašemu mazlíčkovi v přístupu k dalšímu krmivu.
 • Dodává se se záložní baterií, která dokáže vydat jídlo i při výpadku proudu.
 • Má velkou kapacitu 16,9 šálků pro suché potraviny, s granulemi o průměru menším než 0,7 palce a lyofilizovanými zrny.
 • Přiložený vysoušecí sáček pomáhá udržet potraviny čerstvé.

Plastová násypka a miska bez BPA a krmítka z nerezové oceli z něj dělají skvělou volbu pro vašeho mazlíčka.

ONEISALL

Automatická krmítka pro kočky Oneisall představují pohodlný a účinný způsob, jak zajistit pravidelné krmení domácích zvířat. Velká kapacita 4 l/17 šálků je působivá a umožňuje delší dobu bez doplňování podavače.

Funkce:

 • Programování je snadné pomocí uživatelské příručky. Je ideální pro krmení vašich koček a psů, když jste na víkend pryč.
 • Každá porce má přibližně 8 gramů a můžete nastavit malou porci pro jedno jídlo, abyste pomohli kočkám zhubnout.
 • Dávkovač podporuje až 6 jídel denně s 50 porcemi na jídlo.
 • Obsahuje vysoušecí sáček v zásobníku na potraviny, který uchová potraviny čerstvé po delší dobu.
 • Západka víka bezpečně uzamkne zásobník na krmivo, aby se kočkám zabránilo v přístupu k dalšímu krmivu a přejídání.

Konečně, 10s hlasový záznamník je příjemný doplněk, který může pomoci domácím mazlíčkům spojit si jídlo s hlasem jejich majitele. Díky tomu je zážitek z krmení osobnější a příjemnější.

PAPIFEED

Představujeme PAPIFEED – dokonalé řešení krmení domácích mazlíčků! S aplikací Smart Life nyní můžete svého mazlíčka nakrmit kdykoli a kdekoli.

Funkce:

 • Aplikace „Smart Life“ vám umožňuje krmit vašeho mazlíčka na dálku pomocí automatického krmítka pro kočky připojeného k síti 2,4 GHz. Tímto způsobem můžete zajistit, aby váš mazlíček dostal krmení, když jste pryč.
 • Umožňuje nám přizpůsobit scénáře krmení našim mazlíčkům. Automatické krmítko pro kočky dokáže automaticky upravit svůj plán krmení na základě měnících se okolností.
 • Aby se zabránilo nadýmání, tlačítko „Feed“ v aplikaci „Smart Life“ umožňuje ruční krmení zdravějším tempem.
 • Sáčky s vysoušecím prostředkem uvnitř koše udržují potraviny čerstvé a zabraňují vlhkosti.
 • S velkou kapacitou 3,5 l může tento automatický krmítko poskytovat jídlo na několik týdnů.
 • Čištění dávkovače suchého krmiva pro kočky Oneisall je snadné díky vyjímatelné nerezové misce.
 • Je vybaven dvěma napájecími systémy.
 • Nyní můžete zařízení Amazon Echo používat ke krmení svého mazlíčka bez použití rukou.
  Jak získat EPIX nyní bezplatnou zkušební verzi

Společnost PAPIFEED má také jednoletou záruku a nepřetržitý servis pro nákup bez stresu. Pořiďte si PAPIFEED hned teď a ulehčete péči o své mazlíčky!

WANSVIEW

Máte obavy o zdraví a pohodu svého mazlíčka? Nehledejte nic jiného než automatické krmítko pro kočky Wansview! Pomocí aplikace Wansview Cloud můžete ovládat porce a časy krmení.

Funkce:

 • Díky své schopnosti krmit kočky a psy je to všestranná volba pro majitele domácích mazlíčků s více mazlíčky.
 • Vestavěná kamera podavače a 2-pásmový zvuk usnadňují sledování a interakci se všemi vašimi chlupatými přáteli.
 • S 2K kamerou automatického krmítka pro domácí mazlíčky můžete na dálku sledovat své mazlíčky ve dne i v noci.
 • Je vybaven detekcí pohybu, která vás upozorní, když se váš mazlíček krmí, a zasílá upozornění prostřednictvím aplikace, abyste byli informováni.
 • Můžete si nahrát personalizovanou hlasovou zprávu, kterou přehrajete pokaždé, když se vydá jídlo, takže se váš mazlíček bude cítit jako doma, i když jste pryč. Kamera podavače navíc podporuje nahrávání a ukládání videa. Dodává se s možností ukládat záznamy na TF kartu nebo si předplatit cloudové úložiště pro delší videa.
 • Dodává se s uživatelsky přívětivým designem a jednoduchým procesem programování prostřednictvím aplikace.

Energeticky účinný design zajišťuje minimální spotřebu energie a navíc je cenově dostupný! Získejte klid a udržujte svého mazlíčka spokojeného s automatickým krmítkem pro kočky Wansview.

VEKEN

Představujeme automatické krmítko pro kočky Veken! Toto krmítko vám umožňuje přizpůsobit rozvrh krmení vašeho domácího mazlíčka pomocí digitálního časovače.

Funkce:

 • Můžete vydávat až 5 jídel denně s kapacitou 3 l, což zajistí, že váš mazlíček nikdy nevynechá jídlo.
 • Je vybaven systémem zálohování baterií, který zajistí, že váš chlupatý přítel bude nakrmen i při výpadku proudu.
 • Napájecí kabel dávkovače krmiva pro kočky chrání vašeho mazlíčka před zraněním.
 • Má průhlednou nádobu, která vám dá vědět, kdy je třeba doplnit. Uchovává potraviny čerstvé díky vysoušecímu prostředku ve víku a zabraňuje ucpávání při průběžných pokrmech.
 • Ukažte péči přizpůsobením jejich krmení pomocí funkce nahrávání hlasu našeho automatického krmítka pro kočky.

Díky snadnému nastavení jídla a čištění je s tímto krmítkem bezstarostná péče o vašeho mazlíčka pouhým dotykem!

Závěrečná slova

Najít nejlepší automatické krmítko pro kočky pro vaše kočičí kožíšek může být skličující. Ale s naším seznamem top tipů najdete perfektní fit. Od přizpůsobitelných plánů krmení až po možnosti nahrávání hlasu, tato automatická krmítka pro kočky nabízejí řadu funkcí.

Ať už hledáte velkokapacitní krmítko nebo nerezovou misku, v tomto seznamu je možnost pro každou potřebu a rozpočet. Investujte do jednoho z těchto automatických podavačů pro kočky a dopřejte sobě klid a svému chlupatému příteli šťastný a zdravý život.

Dále se podívejte na nejlepší aplikace/hry, které vaši kočku zaujmou.