10 nejlepších loveckých her, které zažijí vzrušení z honičky

Chcete znovu zažít tu zábavu z lovu v divokých lesích? Umožněme to s pomocí těch nejlepších Hunting Games.

Lov je oblíbený sport, který je k vidění a slyšení od pradávna. Ať už patříte do jakéhokoli regionu, každý les má přírodní rezervace a lovecké příběhy. Ať už kvůli obživě nebo zábavě, lidé cestují do různých divokých míst po celém světě, aby vymysleli odvážný příběh a zabili.

Nemůžeme však mít dost odvahy jít do lesa, honit zvířata, mířit na ně a získat nové zabití. Ale 21. století umožnilo díky technologii řadu nemožných věcí.

V důsledku toho vám videohry umožňují zažít vzrušení z lovu a pronásledování. Dnes si tedy proberme některé z nejlepších loveckých her, které si zaslouží místo ve vaší herní knihovně.

Co jsou lovecké hry?

Lov je typickým sportem, při kterém lidé chodí do lesů a pronásledují divoká zvířata, aby je ze specifických důvodů zabili. V dávných dobách byl důvod lovu divokých zvířat omezen na jídlo a sebeobranu. S vývojem světa lidé začali lovit zvířata pro zábavu, maso, maso, zuby a další.

Nyní jsou však zákony přísné. Ale stále můžete zažít vzrušení z pronásledování v této éře, když budete sedět ve svém pohodlí při loveckých hrách. Tyto hry jsou speciálně navrženy s příběhem a zápletkou, kde se hráč vydává na různá divoká místa, aby lovil divoká zvířata a plnil mise výměnou za odměny. Díky vysokému rozlišení a grafice jsou hry realističtější a poutavější.

Proč jsou strategie a plánování v loveckých hrách zásadní?

Už byste věděli, že lov není hračka. K úspěšnému zabití musí lovec čelit několika technickým, fyzickým a environmentálním výzvám. Kromě toho, před vytvořením strategie lovu zvířete, lovec nejprve vytvoří bezpečný plán pro své přežití jako ve hrách o přežití.

Lovecké hry jsou založeny na realitě, takže vývojáři přidávají různé výzvy pro hráče. Tyto výzvy dělají hru realističtější a udržují hráče na kraji svého sedadla.

Lovecké hry vás zavedou na realistickou cestu, kde vaše rozhodnutí zcela ovlivňují děj hry. Hráč potřebuje pronásledovat, pronásledovat a bránit se podle situace a reakce zvířat.

I když většina loveckých her je akční hraní rolí, stále jsou interpretovány pomocí několika strategií a taktik v reálném čase. Proto musí hráč sledovat hru a mít dobrou duchapřítomnost, aby mohl postupovat.

Lovecké hry jsou nejlepší pro hráče, kteří mají rádi akci více než příběh. Pokud mezi ně patříte nebo chcete lovecké hry vyzkoušet, pak pojďme na seznam.

Big Buck Hunter

Jedná se o jednu z nejoblíbenějších a doporučovaných videoher s loveckou tématikou – Big Buck Hunter. Jak název napovídá, hráč musí střílet pohyblivé peníze, aniž by střílel laň nebo samici.

Počáteční vydání úvodní série Big Buck Hunter bylo vydáno v prosinci 2000 a nedávné vydání Big Buck World bylo představeno publiku v listopadu 2010. Tato série má až 7 her pro nekonečnou zábavu a napětí.

  Povolte úvodní stránku, složky a informace o aplikaci ve spouštěči aplikací Chrome

Hlavním cílem velké hry Buck Hunter, inspirované hrou Duck Hunt, je střílet samce, zatímco běží po obrazovce. Každé kolo této honičky a vzrušení končí, když hráč zastřelí jakoukoli samičku.

Hráč získává body za každý úspěšný výstřel, určený na základě vzdálenosti, hmotnosti a přesnosti. Big Buck Hunter nabízí různé stavy s různými zvířaty, jako je antilopa a los. Big Buck Hunter je zábavná hra, která je vhodná pro hraní s rodinou a přáteli.

Vydání – prosinec 2000

Žánr – Arkáda

Vývojář/Vydavatel – Incredible Technologies

Platformy – PC, PS4, Nintendo Switch a Xbox One

Lovecký simulátor

Hunting Simulator je pohlcující hra, která hráčům nabízí hodiny a hodiny hraní v divočině. Tato hra je pro vás vhodnější, pokud si chcete užít prodloužený víkend se svými přáteli. The Hunting Simulator obsahuje také režim pro více hráčů.

Hunting Simulator je vyvíjen pomocí čtyř neskutečných motorů, díky čemuž je všestrannější a uživatelsky přívětivější. Kromě toho hra představuje až 12 různých oblastí založených na přirozených loveckých oblastech, jako jsou jezera a boreální lesy v Albertě, vyprahlé pláně Texasu, tundra a lesy na Aljašce a další.

Pokud hra nabízí různé regiony, jak by jim mohla uniknout nabídka různých druhů zvířat? Proto Hunting Simulator představuje více než 37 druhů zvířat a více než 100 misí k dokončení.

Hunting Simulator poskytuje nejlepší lovecký zážitek se 17 střelnými zbraněmi, různými herními režimy a dalšími. Vývojáři si dali záležet na grafice a uživatelském prostředí. Toto je jediná hra v loveckém žánru, která vám umožní používat drony k průzkumu prostředí.

Vydání – červen 2017

Žánr – lov, simulace

Vývojář/vydavatel – Nacon

Platformy – Windows, Nintendo Switch a PS4

Monster Hunter World: Iceborne

Lov zvířat je zábava, ale co když můžete také zažít lov jedinečných divokých tvorů a monster? Monster Hunter World: Iceborne je hra, která se točí kolem tohoto tématu a zároveň poskytuje mimořádný zážitek.

V této akční hře na hrdiny získá hráč kontrolu nad postavou vytvořenou hráčem, která cestuje do nového světa plného monster. Dále má hráč za úkol zabít nebo zajmout tato obří monstra v arktickém ekosystému jménem Hoarfrost.

Hra se hraje z pohledu třetí osoby s několika výzvami a vzrušením. Hráč začíná hry s omezenými zbraněmi, ale později může vylepšovat vybavení při postupu v nových úrovních nebo jako odměnu zabíjením nebo chytáním příšer.

Hra nabízí několik míst k cestování a vytvoření nového světa, takže je náročná a dlouhotrvající. Tuto hru si můžete užít sami nebo se svým kamarádem v režimu pro více hráčů.

Vydání – září 2019

Žánr – akční role-playing

Vývojář/vydavatel – Capcom

Platformy – PS4, Xbox One a Windows

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 je třetím dílem série Red Dead a prequel hry Red Dead Redemption. Příběh hry je fiktivní reprezentace Spojených států v roce 1899.

Hráč ovládá psance Arthura Morgana, který musí dokončit mise a vypořádat se s úpadkem Divokého západu a zároveň přežít proti vládním silám, konkurenčním gangům a dalším protivníkům.

Red Dead Redemption 2 obsahuje několik krajin, cestovatele, bandity, divokou zvěř a městská sídla. Mezi herní prvky patří přestřelky, loupeže, lov, jízda na koni a další. Také primární přepravou ve hře je kůň.

  Jak přizpůsobit zářez na iPhone X

Red Dead Redemption 2 vám může poskytnout dokonalý zážitek z Robina Hooda, který může porušovat zákony ve městě, ale vždy pro dobrou věc. Primárním cílem hráče je udržet čest postavy prostřednictvím správných morálních rozhodnutí a činů.

Vydání – říjen 2018

Žánr – akční role-playing

Vývojář/vydavatel – Rockstar Games

Platformy – PS4, Xbox One, Windows a Stadia

Lovecká klasika

The Hunter Classic je považována za jednu z nejrealističtějších loveckých her, jaké byly kdy vytvořeny. Tato hra vám umožní zažít vzrušení z lovu v rozsáhlém prostředí otevřeného světa. Environmentální grafika této hry sahá od pustého australského vnitrozemí až po krajinu rakouských Alp.

Hunter Classic byl poprvé vydán v roce 2009 a neustále aktualizuje všechny své prvky, včetně zbraní, druhů a prostředí, vydává nové platformy a další. Prostřednictvím této hry může hráč prozkoumat 12 rozlehlých prostředí a přitom lovit až 45 druhů, jako jsou bizon, los, jelen, divoký prase a další.

Pokud jde o hratelnost, hra nabízí hráčům několik výzev. Kromě toho se hráč může dobře bavit s rozsáhlými online funkcemi hry účastí v soutěžích, plněním misí, šplháním po žebříčcích atd.

Hunter Classic si můžete užít samostatně i s přáteli, protože se můžete spojit až se 7 přáteli a užít si tuto napínavou hru. Kromě toho všeho jsou dalším atraktivním prvkem této hry zbraně. Hunter umožňuje hráči používat několik zbraní, od kuší po ruční zbraně, ke sklizni kořisti.

Vydání – 2009

Žánr – akční dobrodružný

Vývojář/vydavatel – Avalanche Studios

Platformy – Steam

theHunter: Volání divočiny

theHunter: Call of the Wild je lovecká hra v atmosférickém otevřeném světě. Nejatraktivnějším bodem této hry je její grafika a detailní prostředí. Vývojáři navíc věnují mimořádnou pozornost zvuku na pozadí pro ten nejlepší autentický zážitek.

Hra je zcela navržena na základě skutečného chování zvířat. Prostřednictvím této hry můžete zažít život lovce. Hráč musí lovit kořist stejně jako starověcí lovci, tj. musíte analyzovat a učit se o chování zvířat, abyste je pronásledovali.

theHunter: Call of Wild vás učiní součástí hry, kde musíte přežít a lovit divoká zvířata pomocí pušek a luků. Kromě toho by hráč měl také plnit výzvy ve hře a lovecké události. Pro více zábavy se také můžete spojit až s 8 přáteli.

Vydání – únor 2017

Žánr – Simulace

Vývojář/Vydavatel – Expansive Worlds

Platformy – Windows, PS4 a Xbox One

Hunt: Zúčtování

Hunt: Showdown je střílečka z pohledu první osoby s inovativní strategií. Má dva herní režimy – jeden je lovec odměn a druhý režim rychlého hraní. Hra se neomezuje pouze na lov, ale obsahuje i hádanky a záhady.

Lovec odměn je nejinteraktivnější a nejnáročnější režim v této hře. Uživatel získá kontrolu nad lovcem odměn, který musí přežít a zabít mýtické monstrum, aby získal odměnu a dosáhl bodu těžby.

Zatímco na druhou stranu, „Quickplay“ je režim Battle Royale a přesně jako jeho název, tj. rychlý a poměrně snadný. Tento režim trvá 15 minut, ve kterých má hráč za úkol najít zdroj energie na poskytnuté mapě a zároveň odrážet nepřátelské útoky.

  8 nejlepších systémů prodejních míst (POS) pro růst vašeho podnikání

Vydání – květen 2019

Žánr – Střílečka z pohledu první osoby

Vývojář/vydavatel – Crytek

Platformy – Windows, PS4 a Xbox One

Hunting Unlimited 2010

Hunting Unlimited 2010 je rychlá lovecká hra ze Severní Ameriky, Kanady a Bavorského lesa. Hra nabízí dva režimy pojmenované režim přístupného lovu a režim výzvy. Oba režimy přicházejí s jedinečnými koncepty a zábavou.

Přístupný režim lovu vás zavede do prostředí s různou kořistí. Zatímco na druhé straně, režim výzvy dělá hru více vzrušující a zábavnou prostřednictvím různých úkolů. Hra vám umožňuje cestovat a lokalizovat zvířata prostřednictvím vozidel a map.

Pro realističtější zážitek však můžete běžet i vy. Ve hře je k lovu několik zvířat, jako je jelen, los, medvědi, lvi, sloni atd. Grafika se vám může nebo nemusí líbit, ale hratelnost Hunting Unlimited si zamilujete.

Vydání – červenec 2009

Žánr – Simulace

Vývojář/Vydavatel – Ziggurat

Platformy – Steam

Pravěký lov

Jak název napovídá, Prehistoric Hunt je lovecká hra, která vás zavede zpět do dávných časů – do éry dinosaurů. Vzrušující, že? Kromě toho je hratelnost a grafika hry napínavější a autentičtější.

Hra vás zavede na rozlehlý ostrov obývaný několika druhy dinosaurů. Terén tohoto jediného ostrova se liší od horských útesů po husté lesy a otevřené pláně, které nabízejí lepší lovecké zážitky.

Hráč však může hrát tuto hru samostatně nebo s přáteli, protože tato hra má možnost pro více hráčů. Kromě přežití a lovu dinosaurů musí hráč také plnit lovecké úkoly. Tyto úkoly dále pomohou hráči získat odměny za nové vybavení a lovit na nových místech.

Prehistoric Hunt poskytuje hráčům různé možnosti zbraní, od tradičních střelných zbraní až po uklidňující prostředky. Hra se skládá z děsivých masožravých dinosaurů, kteří mohou hráče pronásledovat.

Vydání – prosinec 2020

Žánr – akční dobrodružný

Vývojář/vydavatel – Antiproto Studios

Platformy – Steam

Les

The Forest je hororová videohra pro přežití s ​​jedinečným a poutavým příběhem, který vás může nechat nadšené a se zatajeným dechem až do konce. Funkce v prostředí otevřeného světa se hrají z pohledu první osoby.

Hra neobsahuje žádnou sadu misí nebo úkolů. Místo toho je herní zápletka založena na strategii v reálném čase a rozhodnutích hráčů o přežití při plnění primárního cíle.

V rámci hry se hráč Eric LeBlanc vydává na zalesněný poloostrov hledat svého syna Timmyho po havárii letadla. Hráč musí v tomto hrozném lese přežít vytvořením úkrytu, zbraní a dalšího nezbytného vybavení pro přežití.

Co přináší tuto hru do našeho seznamu, je to, že nepřátelská stvoření v lese jsou kanibalistická monstra. Tato monstra přebývají ve vesnicích a v noci jsou agresivnější. Hráč by se měl těmto příšerám bránit při lovu zvířat, vytváření úkrytů a pastí atd. Hráč však také dostane za pomoc průvodce přežitím.

Vydání – listopad 2018

Žánr – Survival horor

Vývojář/vydavatel – Endnight Games

Platformy – PS4 a Steam

Sečteno a podtrženo

Na konci článku byste si všimli, že lovecké hry se neomezují pouze na zvířata. Vývojáři vám toho mohou nabídnout mnohem víc. Od lovu zvířat po prozkoumávání a přežívání příšer a dinosaurů, můžete si užít vzrušení z honičky v této moderní době prostřednictvím loveckých her.

Můžete také prozkoumat některé nejlepší mafiánské hry s nejlepšími úkoly a vedlejšími misemi.