10+ nejlepších programů pro obnovu dat pro Windows 10 11 7 PC 2023 – [Top List]

Hledáte nejlepší software pro obnovu dat pro Windows? Počítače se používají ve všech oblastech, jako je bankovnictví, obchod, vzdělávání, marketing atd. Na našich počítačích ukládáme obrovské množství dat. Pevný disk je elektromagnetické zařízení, které se používá k ukládání dat v počítačích.

Existuje mnoho důvodů pro selhání pevného disku, včetně zhroucení systému, výpadku napájení, náhodného poškození dat, poškození způsobeného viry atd. Kvůli těmto haváriím existuje pravděpodobnost ztráty našich cenných dat.

Obnova pevného disku je tedy nezbytná k obnovení nebo znovuzískání našich ztracených dat. Tato data mohou být libovolného typu nebo přípony souboru a mohou být umístěny v libovolném adresáři nebo cíli. Se správným druhem softwaru pro obnovu dat pro Windows můžeme snadno obnovit jakýkoli soubor.

Je to proto, že soubory nejsou nikdy odstraněny. Magnetické sektory paměti jsou jen zpřístupněny k opakovanému přepisování. Software pro obnovu dat tedy čte tyto paměťové sektory a znovu vytváří všechny vaše ztracené soubory.

Pokud jste tedy ztratili svá data a hledáte software pro obnovu k obnovení souborů, vyhledali jsme pro vás ty nejlepší. Shromáždili jsme některé nejlepší software pro obnovu dat spolu se stručným popisem jeho vlastností a funkcí.

Seznam nejlepších programů pro obnovu dat pro Windows PC.

 • Průvodce obnovou dat EaseUS.
 • Záchrana dat Recuva.
 • Obnovení mých souborů Obnova dat.
 • Obnovit plus.
 • Záchrana dat TestDisk.
 • Záchrana dat VirtualLab.
 • Hvězdná obnova dat Phoenix Windows.
 • DMDE zdarma.
 • PhotoRec.
 • Nástroj MiniTool Partition Recovery Tool.
 •   Jak zobrazit globální klávesové zkratky v systému Windows 10

  1. Průvodce obnovou dat EaseUS.

  Průvodce obnovou dat EaseUS je nejlepší software pro obnovu dat pro Windows a Mac. Podporuje všechny verze Windows a Mac a jeho instalace je velmi snadná. Nástroj je nejlepší v tom, co dělá, a obnovuje všechny druhy souborů, jako jsou obrázky, videa, dokumenty atd.

  Proces obnovy dat je poměrně jednoduchý a velmi efektivní. Nabízí tři hlavní funkce. První z nich je „Obnova smazaného souboru“. Druhým je „Úplné obnovení“ a posledním „obnovení oddílu“. Všechny tyto výkonné funkce se spojují, aby se software EaseUS pro obnovu dat stal kompletním nástrojem.

  Průvodce obnovením dat EaseUS: Stažení.

  2. Recuva Data Recovery.

  Recuva Data Recovery je dalším dokonalým příkladem softwaru pro obnovu dat. Je známý svou uživatelskou přívětivostí. To je způsobeno automatickým průvodcem. Tento průvodce pomáhá obnovit soubory, když si uživatel není jistý, kde by soubor mohl být, a netuší, jak je obnovit.

  Podrobný průvodce pomáhá zúžit vyhledávání obrázků, dokumentů, hudby, videí a mnoho dalšího. Pro urychlení procesu můžete také nastavit možné umístění. Na druhou stranu, pokud víte, co děláte, můžete se rovnou ponořit do manuálního režimu a začít hledat hledaný soubor.

    Jak odstranit uživatele ve Windows 10

  Záchrana dat Recuva: Stažení.

  3. Restore My Files Data Recovery (pouze pro Windows).

  Restore My Files je jednoduchý, přenosný, ale velmi účinný nástroj pro obnovu dat dostupný pro Windows. Lze jej použít se všemi verzemi Windows na jakémkoli souborovém systému. Softwarový nástroj je dobře známý pro svou rychlost a přenositelnost.

  Může postrádat některé pokročilé funkce, ale je velmi efektivní v tom, co nabízí. Má základní vyhledávací funkce a jeho výkon je také docela dobrý.

  Obnovení mých souborů Obnova dat: Stažení.

  4. Undelete Plus (pouze pro Windows).

  Undelete Plus je placený nástroj. Ale byl prohlášen za freeware kvůli své „časově omezené nabídce“, díky které je zdarma na věky. Je kompatibilní se systémy souborů FAT a NTFS.

  Také řadí soubory ve vyhledávání podle poškození a sděluje pravděpodobnost obnovy. Undelete také umožňuje uživatelům nastavit vyhledávací filtry na základě typu souboru, času, umístění a mnoha dalších.

  Obnovit plus: Stažení.

  5. TestDisk Data Recovery (pro Windows/Mac/Linux).

  Testovací disk pro obnovu dat je další známý název pod softwarem pro obnovu dat. Ale tento nástroj je pro pokročilé uživatele. Je to nástroj příkazového řádku, a proto uživatelé potřebují znát příkazy z wiki dokumentů.

  Jakmile to uděláte, můžete nejen obnovit smazané soubory, ale existuje také spousta funkcí. Můžete obnovit spouštěcí sektory, najít záložní sektory EXT2/EXT3, opravit tabulky FAT, najít ztracené oddíly, opravit MFT a mnoho dalšího.

  TestDisk Data Recovery: Stažení.

  Přečtěte si také: – Jak obnovit data z pevného disku

  6. Záchrana dat VirtualLab (Windows).

  Virtual Lab obnova dat je nástroj, který nás překvapil. Dělá všechny obvyklé věci pro obnovu dat souborů, ale co nás překvapilo, je, že podporuje všechny oddíly Macintosh a FAT a NTFS.

    Jak opravit rychlost procesoru je omezena systémovým firmwarem ve Windows

  Rozhraní je neposkvrněné a snadno použitelné. Můžete si stáhnout zkušební verzi, která vyhledává soubory a lze je obnovit prostřednictvím profesionální verze dostupné pouze za 39,95 $.

  Záchrana dat VirtualLab: Stažení.

  7. Stellar Phoenix Windows Data Recovery – Professional.

  Stellar Phoenix Windows obnova dat je dalším nástrojem pro obnovu dat. Nabízí vyhrazené režimy pro obnovu dat z různých míst a jednotek a typu souborů.

  Stellar Phoenix má jedinečnou a užitečnou funkci vytváření klonu disku, který pomáhá obnovit data a snížit další ztráty dat. Poskytuje také podrobnou analýzu stavu různých datových sektorů disku. Profesionální verze Stellar Phoenix stojí asi 99 dolarů.

  Obnova dat Stellar Phoenix Windows: Stažení.

  8. DMDE zdarma.

  DMDE je nástroj pro obnovu dat, který se specializuje na velkokapacitní pevné disky. Nástroj podporuje až 2 TB úložných jednotek, což je neuvěřitelné. Nabízí také velmi snadno použitelné GUI s průzkumníkem souborů k vyhledání a obnovení smazaných souborů.

  DMDE zdarma: Stažení.

  9. PhotoRec.

  PhotoRec je nástroj pro obnovu pro obnovu smazaných a ztracených fotografií ze všech druhů paměťových médií. Podporuje stovky formátů a tuny úložných souborových systémů. Nejvýraznější vlastností je, že je lehký a lze jej použít na přenosných médiích a dokonce i na jiných počítačích.

  PhotoRec: Stažení.

  10. MiniTool Partition Recovery zdarma.

  Minitool Partition Wizard je zachránce pro ty, kteří ztratili celé disky nebo oddíly. Tento software je v takových scénářích nejpreferovanějším softwarem pro obnovu dat a specializuje se na obnovu oddílu, když je oddíl odstraněn nebo je poškozena hlavička oddílu. Můžete si jej také stáhnout z odkazu níže.

  MiniTool Partition Recovery zdarma: Stažení.

  Závěrem lze říci, že se jedná o nejlepší software pro obnovu dat, který můžete použít k obnovení dat z pevného disku. Pro jakoukoli pomoc nás neváhejte kontaktovat nebo nám napište do komentářů níže.