Nejlepší podnikový LMS pro posílení vaší organizace

Enterprise Learning management system (LMS) se stal nezbytným pro každou organizaci, která chce poskytovat různé vzdělávací programy pro uživatele, zejména firemní zaměstnance a zainteresované strany.

Udržování aktuálních informací zaměstnanců o nejnovějších vylepšeních, nástrojích a technologiích je zásadní pro úspěch v tomto konkurenčním světě.

To je důvod, proč mnoho organizací investuje do rozvoje dovedností a vytváří výukové programy.

Pomocí podnikového LMS jako Přemýšlivý usnadňuje proces tím, že nabízí širokou škálu výhod, abyste mohli úspěšně spustit svůj online výukový program.

Pojďme se ponořit do podrobné recenze Thinkfic, abychom se rozhodli, zda může být vhodným nástrojem pro splnění vašich požadavků.

Co je Thinkific Enterprise LMS?

Přemýšlivý Enterprise Learning Management System je robustní LMS platforma, kterou mnoho organizací uznává a využívá k vytváření efektivních vzdělávacích programů.

Thinkific LMS vám pomůže vytvořit působivé a poutavé vzdělávací prostředí, které bude přínosem pro vaše zaměstnance díky školicím programům. Je také ideální pro jednotlivce nebo podnikatele, kteří chtějí navrhovat a dodávat výukové produkty profesionálům v oboru ve velkém měřítku.

S více než 50 000 aktivními uživateli jde o jednu z nejlepších e-learningových platforem, která by usnadnila proces vytváření a správy kurzů. Toto je cloudová platforma, která vám poskytuje spoustu funkcí od nástrojů pro vytváření kurzů, prostředí s bílým štítkem a jednotného přihlašování až po soulad se SOC 2 a neomezené správce.

K používání funkcí Thinkific LMS nebudete potřebovat žádné technické znalosti, protože jejich použití je velmi jednoduché. Zaměřte se pouze na vytváření skvělých výukových programů a nechte nástroj, aby se postaral o zbytek.

Tato platforma vám také poskytuje funkci Plus, která vašemu týmu usnadňuje soustředit se na vytváření fantastických výukových lekcí bez obav o kód. Pomocí tohoto nástroje můžete přizpůsobit každý aspekt vašeho vzdělávacího prostředí a zajistit, aby studenti zůstali na kurzu.

Vlastnosti Thinkific Enterprise LMS

Thinkific vám poskytuje užitečné funkce, které potřebujete k vytváření a správě svých kurzů.

#1. Bílé štítky s vlastní značky

Thinkific vám poskytuje specializovanou jednotnou platformu, kde můžete zveřejňovat a prodávat všechny své vlastní online výukové programy mnoha publikům. Poskytuje snadno použitelné prostředí s bílým štítkem, kam můžete umístit své logo, vlastní doménu a značku a publikovat všechny kurzy.

Toto přizpůsobené prostředí vám pomůže získat pozornost vašich zaměstnanců a také korporátních organizací, které hledají platformy nabízející personalizovanou vzdělávací zkušenost pro své zaměstnance.

#2. Pokročilá správa uživatelů

Thinkific LMS je známý svou pokročilou správou uživatelů a pomocí něj můžete spravovat a sledovat všechny uživatele platformy LMS. Získáte také možnost přihlásit uživatele do různých kurzů v závislosti na jejich preferencích.

Tato platforma, která využívá možnosti správy uživatelů, také umožňuje organizacím a instruktorům sledovat pokrok uživatelů.

  Přehrávač médií se širokou řadou rozšíření třetích stran

#3. Vícenásobné integrace třetích stran

Na rozdíl od jiných podnikových platforem LMS nabízejících minimální integraci se Thinkific integruje s mnoha nástroji třetích stran pro různé funkce. Nástroje pro zpracování plateb, uživatelskou analýzu a e-mailový marketing jsou primárními nástroji, které Thinkific pokrývá a poskytuje integrace.

Tato platforma vám také umožňuje integraci s nástrojem Zapier, který dokáže automatizovat mnoho úkolů. Spouštěč Zapier můžete použít k přidání uživatelů, kteří se zaregistrují prostřednictvím vašeho e-mailového marketingu. S Thinkific také získáte možnost integrovat Facebook Pixel, kde vám první pomůže s přesměrováním na vaše publikum prostřednictvím marketingu na Facebooku.

#4. Bezproblémová uživatelská zkušenost

Jednou z nejlepších funkcí Thinkific je, že umožňuje všem uživatelům snadno se připojit ke kurzu prostřednictvím vysoce zabezpečeného připojení Single Sign-On OpenID. Integrace jednotného přihlašování je široce preferována kvůli pohodlí, které nabízí uživatelům, kteří se mohou přihlásit do kurzu pomocí svých stávajících firemních přihlašovacích údajů.

#5. Zabezpečení a dodržování předpisů

Thinkific bere v úvahu bezpečnost dat a kurzů a využívá metody k ochraně dat a prevenci úniků v důsledku jakéhokoli škodlivého útoku.

Prostřednictvím souladu se SOC 2 zajišťuje svůj závazek dodržovat bezpečnost dat, včetně osobních údajů uživatelů používajících platformu. Thinkific také věnuje pozornost zabezpečení platebních transakcí spolu s souvisejícími detaily.

#6. Mobilní dostupnost

Thinkific poskytuje exkluzivní obchod s aplikacemi, který uživatelům umožňuje přístup k více než 80 aplikacím, které poskytují lepší zážitek z učení. Kromě toho aplikace umožní uživatelům přístup k obsahu školení, což zlepšuje celkovou uživatelskou zkušenost.

Thinkific prostřednictvím podnikového LMS také nabízí online komunitu, kde mohou uživatelé vzájemně komunikovat a vést skupinové diskuse na různá témata.

Je to užitečná platforma pro nové studenty, aby se od sebe navzájem učili a také diskutovali o problémech, kterým mohou čelit u konkrétních kurzů. Uživatelé mohou zveřejňovat problémy, kterým čelí, nebo dotazy, které mohou mít, a získávat doporučení od velké skupiny členů. Instruktoři mohou zveřejňovat hodnocení do komunity a poskytovat digitální certifikáty.

#8. Pokročilá analýza a přehledy

Tento podnikový LMS je známý svými pokročilými analytickými a reportovacími funkcemi, které pomáhají sledovat pokroky a celkové zapojení každého uživatele. Tyto funkce jsou užitečné pro posouzení efektivity vašeho kurzu a toho, jak z nich uživatelé těží.

V závislosti na těchto statistikách můžete činit rozhodnutí založená na datech a zlepšit tak výuku.

#9. Podpora více kurzů a lekcí

S Thinkific nebudete muset dělat kompromisy ve studentských lekcích, protože podporuje širokou škálu typů lekcí. Umožňuje vám vytvářet video, text, kvízy, lekce ke stažení nebo prezentace.

Thinkific vám pomůže vytvořit ideální program lekcí, který upoutá pozornost a udrží vaše zaměstnance v zapojení po celou dobu kurzu.

#10. Cross-Sell a Upsell

Další unikátní funkcí této platformy LMS je, že vám umožňuje křížově prodávat a prodávat všechny kurzy, které navrhnete a vyvinete prostřednictvím této platformy. Poskytuje způsob, jak sbalit všechny vaše kurzy a nabídnout je organizacím. Je to výhodné, když chcete zvýšit zapojení uživatelů do vašich kurzů.

#11. Podporované marketingové nástroje

Thinkific vám poskytuje marketingové nástroje, díky nimž vaše kurzy získají potřebnou pozornost. I když nebudete mít mnoho vestavěných marketingových nástrojů, můžete využít různé prostřednictvím integrace se službami třetích stran.

  10 m.2 NVMe SSD Měli byste zkontrolovat bleskově rychlý výkon

K vytvoření seznamu e-mailů a organizaci cílených kampaní můžete využít jakýkoli nástroj e-mailového marketingu, jako je CovertKit nebo Mailchimp. Existují některé marketingové nástroje, které vám umožňují používat videa, obrázky, posudky a další formy, aby byly kurzy viditelné pro každého.

Zákaznická podpora

Thinkific zaměstnává vysoce efektivní tým zákaznické podpory, který se postará o všechny vaše problémy a vyřeší je co nejdříve. Nabízejí zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu a je k dispozici ve všechny všední dny. Odpovídají na vaše dotazy správným a informativním řešením, abyste mohli problém rychle vyřešit.

V jejich základním plánu nezískáte zákaznickou podporu živého chatu a super rychlé odpovědi prostřednictvím e-mailu. Ale v jejich vyšších plánech získáte podporu živého chatu. Jejich obrovská knihovna centra nápovědy však pro vás bude velmi přínosná, protože vám poskytne veškerou nezbytnou podporu, kterou byste mohli potřebovat.

Díky stovkám článků, často kladených dotazů, instruktážních videí, dokumentace kroků a dalších zdrojů dostupných na jejich webu nebudete mít problém vyřešit žádný z problémů. Prostřednictvím těchto obrovských zdrojů pokryli většinu služeb, takže získáte odpovědi na své dotazy.

K zákaznické podpoře se dostanete přes záložku „Zdroj“ na webu, zatímco v mobilní aplikaci k ní budete muset přistupovat pomocí tlačítka „Nápověda“.

Promyšlené ceny

Thinkific nabízí různé cenové úrovně, aby vyhovovaly podnikům s různými požadavky. Pojďme se podívat na všechny plány, které nabízejí.

Volný plán

Bezplatný plán od Thinkific je skvělý začátečnický plán, který můžete získat, abyste si vyzkoušeli platformu a jak si zde můžete vytvořit své kurzy. Pro většinu je to ukázkový plán, než se pustí do placených plánů.

Tento plán vám umožňuje vytvořit pouze jeden kurz spolu s komunitou se dvěma prostory a jedním správcem. Do jednoho kurzu můžete zapsat neomezený počet studentů. Získáte také e-mailovou podporu a chatbota.

Základní plán

Když se zaregistrujete k jejich základnímu plánu, pomůže vám to získat přístup k základním funkcím a nástrojům, které potřebujete k vybudování svého online vzdělávání. Nejenže získáte možnost publikovat neomezené kurzy, ale můžete také vstoupit do programu Accelerator a zapsat do svých kurzů tolik studentů, kolik chcete.

Prostřednictvím tohoto plánu můžete vytvořit svou komunitu; na komunitu je přiděleno pouze pět míst. Nabízí vám také svou bíle označenou mobilní aplikaci, která je užitečná pro doručování obsahu kurzu. Za všechna tato zařízení budete muset zaplatit prémii ve výši 36 $ měsíčně.

Start Plan

Pokud chcete jít nad rámec základního plánu, můžete se rozhodnout pro plán Start, který vyžaduje měsíční předplatné ve výši 74 $ měsíčně. Prostřednictvím tohoto plánu můžete odemknout mnoho dalších funkcí, které vám pomohou zlepšit uživatelský dojem a zapojení.

V tomto plánu Start získáte všechny funkce základního plánu, ale zde budete mít deset míst na komunitu. Plán zahájení vám pomáhá poskytovat uživatelům úkoly, balíčky, živé lekce a plány členství. Kromě toho můžete využít pokročilé vytváření kurzů a kódování webových stránek.

Plán růstu

Plán Grow je nejoblíbenější plán, kde vám Thinkific poskytuje všechny pokročilé nástroje spolu se standardními nástroji, které pomohou vašemu podnikání více růst. Je ideální pro vás, pokud se chcete rozšířit na více výukových produktů a chcete pro své uživatele tři komunity. A nejen to, získáte také 20 míst na komunitu.

  Vysvětlení modro-zeleného nasazení a jeho role v DevOps

Thinkinfic umožňuje dvěma administrátorům, aby se starali o vaši firmu, a vy můžete do své platformy zahrnout svou vlastní značku. Získáte speciální plány, jako je hromadný studentský e-mail a registrace, což je velmi užitečné pro rychlý růst vašeho podnikání. Získáte také exkluzivní přístup k rozhraní API, což je velmi užitečné pro integraci nástrojů třetích stran do vašeho podnikání. Za všechny tyto funkce však budete muset platit měsíční poplatek 149 USD.

Myslivé alternativy

Nyní se podívejme na některé z nejlepších alternativ Thinkific, které můžete zvážit, pokud z jakéhokoli důvodu nechcete používat Thinkific.

#1. LearnWorlds

Považována za jednu z nejlepších alternativ k Thinkific, LearnWorlds je lehký a cloudový LMS, který je navržen tak, aby transformoval školení ve vaší organizaci.

Od dodržování předpisů a školení zaměstnanců až po vzdělávání zákazníků vám LearnWorlds pomáhá vytvářet různé typy školicích programů, které jsou nezbytné pro růst vaší organizace.

S tímto podnikovým LMS budete mít spoustu funkcí, se kterými můžete pracovat. Umožňuje vám vytvořit mnoho flexibilních kurzů spolu s interaktivními videi, což je ideální pro udržení vašeho publika až do konce.

Můžete uspořádat 1:1 nebo seskupit živé konverze se všemi uživateli a vytvořit lepší studijní prostředí a umožnit ostatním, aby se sami se sebou ovlivňovali. Tato oceňovaná platforma LMS vám pomáhá zefektivnit vytváření obsahu tím, že vám umožňuje snadno importovat balíčky SCORM a HTML5.

Platforma je kompletně připravena na elektronický obchod a získáte také bíle označený web, kde můžete použít své logo k propagaci obsahu kurzu. Platforma LearnWorlds je k dispozici ve čtyřech různých plánech, počínaje Starter packem, který stojí 24 $ měsíčně.

#2. Litmos

Další platformou podnikového LMS, kterou můžete zvážit, je Litmos, kterou mnoho špičkových společností zvažuje, pokud jde o poskytování školicích programů. Je to také škálovatelná a cloudová platforma, která vám umožní sjednotit virtuální, mobilní a sociální učení.

Litmos nabízí školení vedené instruktorem, ke kterému můžete přistupovat prostřednictvím jakéhokoli zařízení, které chcete. Můžete vytvořit dynamický obsah SCORM pro podporu všech typů trenérů a zvýšit zapojení prostřednictvím procesu gamifikace.

Nejlepší na tomto LMS je, že dokáže automatizovat mnoho aspektů, včetně zadávání úkolů, výukových cest a skupinové registrace. Kromě toho můžete seskupit různé kurzy a vytvořit tak individuální vzdělávací program pro různé jednotlivce.

Díky možnosti hlášení a sledování LMS vám Litmos může pomoci sledovat výkon školicích programů a také získat přehled o jejich efektivitě. Ve svých školicích programech můžete umístit logo, barvu a písmo vaší společnosti a vytvořit vlastní značku uživatelského rozhraní.

Litmos si ponechal tři flexibilní plány – Foundation Suite, Premier Suite a Platinum Suite s možností různých doplňků.

Závěr

Thinkific je vynikající podnikový LMS, který můžete použít k vytvoření obsahu školení nebo jakéhokoli jiného kurzu pro své zaměstnance nebo pro účely monetizace. Získáte všechny funkce, které potřebujete k bezproblémovému navrhování, sestavování, publikování a prodeji vašeho kurzu prostřednictvím bíle označené platformy.

Pokročilé nabídky Thinkific umožňují, aby váš obsah získal pozornost, kterou vyžaduje. Chcete-li používat Thinkific, nebudete muset utratit jmění, protože je k dispozici v různých cenových úrovních, takže je velmi pohodlný pro všechny uživatele.

Vyzkoušejte tedy Thinkific, abyste pochopili, jak to funguje. Můžete využít jeho bezplatný plán a rozhodnout se, zda byste měli zvážit vytvoření dalšího kurzu Thinkific nebo ne. Pokud se vám to líbí, můžete jít na vyšší plány a odemknout další funkce.

Dále se podívejte na nejlepší systémy řízení výuky (LMS) pro malé a střední podniky.