etechblog

10 nejlepších programů pro správu veterinární praxe [2023]

Váš seznam nejlepšího softwaru pro správu veterinární praxe…

Provozování veterinární kliniky je náročný úkol, zejména s ohledem na rostoucí potřebu služeb péče o domácí mazlíčky. Využití softwaru pro správu veterinární praxe se stalo zásadní s rostoucí pracovní zátěží a zahrnuje stále více povinností, jako je plánování pracovníků, vedení záznamů o pacientech, fakturace a správa mnoha administrativních funkcí.

Preferovanou metodou pro zjednodušení postupu vedení záznamů a zlepšení celkové provozní efektivity je nyní veterinární software. V tomto příspěvku podrobně probereme nejlepší možnosti softwaru pro správu veterinární praxe se zaměřením na jejich vlastnosti a funkce, ale než začneme, zde je užitečná tabulka se seznamem softwaru, který budeme pokrývat!

Titul

Popis

Prozkoumat

Veterinář

Cloudová správa, automatické aktualizace, inteligentní upozornění.


Prozkoumat

VETPORT

Cloudový řídicí panel pro společné úpravy, efektivní fakturaci a marketing.


Prozkoumat

ezyVet

Cloudový systém, integrovaný zákaznický portál, pokročilé možnosti tvorby cen.


Prozkoumat

Covetrus

Kompletní správa praxe, diagnostický nástroj, komunikační funkce, zjednodušení fakturace.


Prozkoumat

Manažer HIPPO

Nákladově efektivní, jednoduché plánování schůzek, bezpečné načítání dat pacientů, správa zásob.


Prozkoumat

ProVet

Komplexní řešení, online plánování schůzek, komunikace s klientem, správa zdravotní dokumentace.


Prozkoumat

Pastýř

Zjednodušená administrativa, důkladná správa dat o mazlíčcích, automatické připomenutí očkování.


Prozkoumat

NaVetor

Moderní cloudový software, důkladné elektronické lékařské záznamy, přizpůsobitelný kalendář schůzek.


Prozkoumat

Vetspire

Organizovaná prohledávatelná lékařská historie, automatizované sledování a hodnocení.


Prozkoumat

NectarVet

Pokročilá správa praxí, přehledy založené na datech, intuitivní automatizované pracovní postupy, panel Clinic Flow Dashboard.


Prozkoumat

Co je software pro správu veterinární praxe?

Veterináři mohou spravovat informace o pacientech, plánování léčby a plánování schůzek pomocí softwaru pro správu veterinární praxe. To také zjednodušuje administrativní povinnosti, jako je vedení účetnictví.

Tento software je nezbytný pro monitorování diagnóz pacientů a léčebných plánů, protože sestrám a technikům usnadňuje včasné podávání terapií.

Administrativní pracovníci mohou používat software pro řízení praxe ke sledování plateb pacientů a interakcí. Zatímco menší kliniky a soukromé ordinace si mohou vybrat základní, zhuštěné verze softwaru pro správu ordinací, aby vyhovovaly jejich potřebám, větší veterinární nemocnice mohou těžit z verzí bohatších na funkce.

Veterináři potřebují software, který řeší několik témat pro praktické řízení jejich veterinární praxe, včetně:

 • Plánování zaměstnanců: Veterinární plánovací software usnadňuje veterinárnímu personálu rychle a efektivně přidělovat směny.
 • Správa úkolů: Umožňuje veterinářům nastavit úkoly zaměstnanců a sledovat jejich průběh a dokončení.
 • Fakturace, fakturace a mzdy: Vytváří přesné zprávy pro mzdy a fakturaci. Ty nejužitečnější eliminují požadavek na samostatné nástroje tím, že je efektivně zkombinují se mzdovým softwarem.
 • Správa elektronických lékařských záznamů (EMR): Tento software bezpečně uchovává, uspořádává a zpřístupňuje záznamy pacientů, jako jsou laboratorní výsledky, léčebné plány a lékařské záznamy.

Se softwarem je tento proces snazší a pomáhá při usnadnění lepší správy s méně vynaloženým časem a úsilím. Od plánování schůzek až po výplaty, jeden software si se vším poradí.

Výhody softwaru pro správu veterinární praxe

Implementace softwaru pro řízení veterinární praxe nabízí uživatelům širokou škálu výhod:

Software pro veterinární správu podporuje dostupnost dat vašeho pacienta v reálném čase a umožňuje vám provádět administrativní úkoly přes internet prostřednictvím notebooků, tabletů a chytrých telefonů.

Kromě nákladů na počáteční nastavení snižuje software pro správu veterinární praxe náklady na nasazení, údržbu a upgrade.

Cloudový software pro správu veterinární praxe umožňuje bezproblémovou škálovatelnost vaší veterinární praxe v budoucnu.

Robustní software pro správu veterinární praxe automaticky generuje zálohu vašich dat, aby se zabránilo ztrátě dat v důsledku nepředvídaných okolností, jako je selhání systému, infekce malwarem nebo přírodní katastrofa.

Cloudový software pro veterinární správu podporuje širokou škálu výkonných integrací třetích stran, které lze snadno upravit podle vašich požadavků.

Základní vlastnosti systému řízení veterinární praxe

Některé ze základních funkcí, které je třeba hledat ve vedení veterinární praxe, jsou následující:

 • Dashboard pro léčebné plány – Dashboard pro formulování dobře zdokumentovaných léčebných plánů a strategií pro lepší pochopení majitelů domácích mazlíčků.
 • Integrace laboratoří – Software pro správu veterinární praxe by měl podporovat integraci systémů okamžitého doručení výsledků laboratorních testů pro okamžité získávání osobních kontaktů.
 • Elektronické lékařské záznamy (EMR) – Základní požadavek pro veterinární lékaře, usnadňuje kompletní analýzu zdraví a historie zvířete a umožňuje informovaná rozhodnutí.
 • Připomenutí a oznámení – Robustní systém pro poskytování personalizovaných připomenutí a oznámení o různých aspektech, jako jsou laboratorní testy.
 • Vlastní šablony formulářů – S pomocí šablon se lékaři mohou rychleji vypořádat s rutinní prací a zvýšit produktivitu. Systém správy kliniky pro domácí mazlíčky může například obsahovat šablonu receptu nebo faktury.
 • Plánování schůzek – Systém řízení veterinární praxe by měl umožňovat řízení schůzek, očkování a zdravotních prohlídek domácích mazlíčků.

Když jsem hledal nejlepší software pro veterinární praxi, který může pomoci zvýšit efektivitu a ziskovost automatizací časově náročných administrativních úkolů, našel jsem následující:

Veterinář

Veterinář je cloudový software pro správu praxe navržený speciálně pro veterinární lékaře, který se rychle a snadno používá. Aby bylo zaručeno, že budete mít přístup k nejnovějším inovacím, aktualizuje se automaticky.

Vlastnosti 🐶:

 • Poskytuje inteligentní upozornění, která informují spotřebitele, když se blíží očkování a schůzky jejich mazlíčka.
 • Jeho sekce nápovědy poskytuje podrobné odpovědi na vaše otázky.
 • Je citlivý na váš vstup a snadno se přizpůsobí vašim požadavkům.
 • Vaši klienti si mohou snadno přečíst očkovací kalendáře, vést zdravotní záznamy svých mazlíčků a zkontrolovat jejich očkovací historii.
 • Klienti také dostávají včasné informace o plánovaných očkováních.

Veterinář pozorně naslouchá vaší zpětné vazbě a přizpůsobí se vašim potřebám. Pro přístup ke všem datům na vaší klinice stačí být online. Dále zvládá zabezpečení dat a zálohování, takže se nemusíte o nic starat!

VETPORT

Jako první software pro správu veterinární praxe, který je hostován v cloudu po celém světě, VETPORT je průkopníkem ve svém oboru.

Vlastnosti 🐶:

 • Podporuje společné úpravy a umožňuje odesílání souborů, včetně poznámek, vzdělávacích formulářů a laboratorních zpráv, přímo v systému elektronických lékařských záznamů (EMR).
 • Pečlivě sleduje všechny naplánované schůzky a nabízí pohodlné možnosti komunikace se zákazníky.
 • Integrace tohoto softwaru vybaví veterinární ordinace k efektivnější správě fakturace a nastavení automatických připomínek.
 • Jeho marketingový panel poskytuje neocenitelná data a poznatky o výkonu a růstu kliniky.

Díky pečlivému designu pomáhá tento inovativní veterinární software lékařům optimalizovat jejich každodenní operace a zlepšuje kvalitu péče, kterou mohou pacientům nabídnout.

ezyVet

ezyVet je cloudový řídicí softwarový systém pro veterinární nemocnice, jehož cílem je zlepšit zapojení klientů, optimalizovat operace a sledovat finanční výsledky. Tento all-inclusive systém má integrovaný zákaznický portál, který uživatelům umožňuje prohlížet jejich finanční informace, klinická data a online plánování schůzek.

Vlastnosti 🐶:

 • Díky funkcím, jako je sledování šarží, upozornění na změnu objednávky a podpora čárových kódů, které zaručují přesnou kontrolu, je platforma vynikající pro správu zásob.
 • Umožňuje odesílat zprávy, vytvářet faktury a nahrávat lékařské informace.
 • Zjednodušuje pracovní postup tím, že umožňuje plynulé připojení k různým laboratorním systémům a diagnostickým zařízením.
 • Nabízí solidní možnosti finanční správy, jako je fakturace a zpracování plateb.

Spolu s řadou praktických funkcí, jako je správa nákupních objednávek, přesuny zásob, balení a pečlivé sledování čísel šarží, poskytuje ezyVet také sofistikované možnosti tvorby cen.

Covetrus

Covetrus je kompletní systém řízení praxe pro veterinární lékaře, který zjednodušuje pracovní postupy a zlepšuje služby zákazníkům. Tato platforma zahrnuje diagnostický nástroj a registr elektronických lékařských záznamů pacientů spolu s řadou komunikačních funkcí a funkcí zapojení, jako jsou wellness programy a plánování schůzek.

Vlastnosti 🐶:

 • Zajišťuje informovanost a zapojení spotřebitelů a zároveň poskytuje komplexní a holistickou péči o psy.
 • Udržuje databázi standardních šablon pro komunikaci s klienty.
 • Zaručuje konzistentní a efektivní způsob informování majitelů domácích mazlíčků.
 • Pomáhá při sledování aktivit nebo požadavků týkajících se klientů, aby byla zaručena včasná následná opatření a včasné řešení potřeb klientů.
 • Zjednodušte fakturační postup, nabídněte klientům snadné a legální možnosti plateb a zlepšujte klientský zážitek.

Covetrus je nezbytný pro udržení efektivity praktických operací a vysoké kvality péče o pacienty.

Manažer HIPPO

Veterináři, kteří hledají nákladově efektivní a efektivní řešení řízení veterinární praxe, mohou zvážit Manažer HIPPO.

Vlastnosti 🐶:

 • Plánování schůzek je přístupnější díky jeho snadno použitelnému kalendářovému rozhraní, které umožňuje přizpůsobená připomenutí schůzek.
 • Tento software zaručuje bezpečné uchovávání a pohodlné získávání údajů o pacientech, včetně výsledků testů, lékařské historie a dalších důležitých informací nezbytných pro zdravotnický personál.
 • Uživatelé mohou s jeho pomocí sledovat platby a nastavovat automatická upozornění na platby.
 • Umožňuje odborníkům rychle najít a zakoupit produkty. S touto funkcí jsou spojeny značné úspory času a zdrojů.

Hippo Manager má jednoduché uživatelské rozhraní a mnoho užitečných funkcí, jako je schopnost plánovat schůzky, udržovat lékařské záznamy, fakturovat a kontrolovat zásoby a poskytovat komplexní výkazy a analýzy.

ProVet

Pro veterinární kliniky, které chtějí zjednodušit své operace komplexním, ale ekonomickým způsobem, ProVet nabízí vynikající řešení pro řízení veterinární praxe. Tato flexibilní platforma obsahuje kromě uživatelsky přívětivého designu všechny potřebné funkce, jako je online plánování schůzek, komunikace s klientem, správa lékařských záznamů a připomenutí léčby.

Vlastnosti 🐶:

 • Poskytuje klientům bezpečný obchod na jednom místě, kde mohou efektivně spravovat a ukládat zdravotní záznamy svého mazlíčka.
 • Uživatelé mohou plánovat schůzky, okamžitě se spojit s klienty a v případě potřeby posílat připomenutí.
 • Zákazníci si mohou snadno rezervovat schůzky online díky technologii, která zlepšuje dostupnost a pohodlí.
 • Je zásadní pro zachování včasnosti ošetření a informování klientů o nadcházejících termínech.

Kromě toho ProVet usnadňuje přístup k lékařským informacím o zvířatech, což usnadňuje sledování předchozích receptů a léčby.

Pastýř

Tradiční software pro administraci veterinární praxe často přidává složitosti, tření a složitosti související s prací. Naopak, Pastýř veterinární software poskytuje zjednodušený přístup k provozování vaší veterinární kliniky, což vede k produktivnějším pracovním postupům, spokojenějšímu personálu a více šancí nabídnout svým pacientům tu nejlepší možnou léčbu.

Vlastnosti 🐶:

 • Snadno zachyťte důkladná data o zvířatech a efektivně zpracujte lékařské dokumenty a záznamy o očkování.
 • Přesvědčte se sami, jak šikovné mohou být automaticky vytvářené očkovací režimy.
 • Shepherd proaktivně pravidelně informuje vaše klienty o blížících se datech očkování.
 • Udržujte aktuální protokol zásob, automaticky aktualizujte každou administraci produktu a zadávejte nové objednávky dodávek, jakmile to bude potřeba.

Shepherd je nejen esteticky příjemný, ale je vyroben tak, aby dokonale zapadl jak do vašeho pracovního postupu, tak do procedury návštěvy pacienta.

NaVetor

NaVetor veterinární cloudový software je moderní způsob, jak efektivně spravovat vaši veterinární praxi denně. S tímto pečlivě vytvořeným softwarem můžete vést důkladné elektronické lékařské záznamy a získat rychlý přehled o činnosti své praxe.

Vlastnosti 🐶:

 • Získejte přístup k důležitým datům snadno zkombinovaným do řídicích panelů, které se snadno používají.
 • Získejte aktualizace o pacientech, kteří se přihlásili, budoucí schůzky a oznámení a oznámení pro celý personál.
 • Když pacient dorazí do vaší ordinace, přihlaste se přímo z palubní desky.
 • Snadno uvidíte jednu nebo více schůzek přizpůsobením kalendáře schůzek.
 • Pomocí léčebných listů můžete efektivně spravovat péči o pacienty, využívat přiřazení úkolů a automatické kontrolní seznamy.

S nástupním modulem, který je součástí vašeho předplatného, ​​je správa nastoupených pacientů také snadná. Pro pacienty, kteří jsou naloděni, program zjednodušuje postupy plánování, odbavení, odhlášení a vyúčtování.

Vetspire

Vetspire je navržen tak, aby vám poskytl příslušnou anamnézu, kterou potřebujete k poskytování nejvyšší úrovně péče. Představuje čistě organizovanou lékařskou anamnézu s možností vyhledávání a nabízí rychlý přístup k seznamům problémů a aktivním lékům.

Vlastnosti 🐶:

 • Automaticky monitoruje a vyhodnocuje různé aspekty vaší praxe, včetně klientských informací, postupů, řízení zásob a fakturace.
 • Vede záznamy o případech pacientů, analyzuje vzorce schůzek a poskytuje vizuální reprezentace vašich finančních trendů.
 • Usnadňuje přidělování úkolů sobě i klientům.
 • Umožňuje automatické plánování následných schůzek, zpětných volání a dalších nezbytných činností.

Tento software pro správu veterinární praxe poskytuje komplexní podporu v každé fázi vašeho procesu psaní lékařských poznámek, zmírňuje vaše obavy z dokumentace a umožňuje vám soustředit se na vaši roli veterináře.

NectarVet

NectarVet je pokročilý software pro správu praxe, který může zlepšit vaši finanční výkonnost a kvalitu péče, kterou poskytujete, aniž by přidával složitost. Jeho hlavním cílem je podporovat veterinární praktiky, jako je ta vaše, v jejich snaze nabídnout mazlíčkům tu nejlepší možnou péči.

Vlastnosti 🐶:

 • Zvyšte své tržby díky statistikám založeným na datech.
 • Jeho proprietární algoritmy produkují pronikavá data, která pomáhají identifikovat možnosti zmeškaných příjmů a podporují dodržování předpisů ze strany klientů.
 • Optimalizujte procesy a omezte zbytečná kliknutí pomocí intuitivních, automatizovaných pracovních postupů.
 • Využijte výhody panelu Clinic Flow Dashboard, který je dodáván se sledováním inventáře a šablonami SOAP.

Oživením rámce veterinárních lékařů účinnými, zjednodušenými a produktivními procesy umožňuje Nectar vašemu týmu a kultivuje plný potenciál vaší společnosti.

Závěr

Software pro správu veterinární praxe se může zdát zastrašující, zvláště když se zabýváte řadou aspektů operací vaší kliniky, jako je plánování schůzek, řízení interakcí s klienty a řízení vaší firmy.

Nicméně růst a úspěch vaší veterinární praxe může být významně ovlivněn vaším výběrem softwaru.

Software usnadňuje manipulaci s úkoly, jako je plánování schůzek, sledování zásob, vedení záznamů o pacientech a rychlé zpracování fakturace, takže je to jednoznačná oboustranná výhoda!

Dále jsou zde top málo známé užitečné produkty pro podnikání.

  Jak používat FFMpeg s GUI na Linuxu pomocí QWinFF
x