Android

10+ nejlepších simulačních her pro Android 2023 – [Top List]

Telefony Android jsou telefony nové generace, které poskytují silnou výpočetní platformu. Android je open source platforma založená na Linuxu. Poskytuje bohatou hardwarovou podporu pro hraní her. Telefony Android jsou mezi teenagery tak oblíbené pro hraní her.

Na telefonech Android můžeme hrát mnoho různých typů her. Simulační hry pro Android jsou dnes populárnější. Tyto hry jsou odvozeny ze scénářů ze skutečného života v prostředí reálného času. Takové hry jsou plné výzev, zábavy a situací, které drásají mozek.

Simulační hry jsou speciálně pro ty, kteří mají rádi výzvy. Hraním těchto her můžeme snadno trávit volný čas. V tomto článku vysvětlíme nejlepší hry Android Simulation se stručným popisem každé z nich. Takže se s tím nejdřív seznamte.

Seznam nejlepších simulačních her pro Android.

 • Dr. Řízení.
 • Simulátor extrémního řízení auta.
 • MegaPolis.
 • GT Racing 2.
 • Simulátor řízení motorky 3D.
 • Autobusový simulátor.
 • Simulátor náklaďáku 3D.
 • Řidič kamionu Euro.
 • Simulátor motokrosové motorky.
 • Dobrodružství jízdy v terénu.
 • 1. Dr. Dthatg.

  Dr. Driving je atraktivní hra, která spadá do kategorie simulačních her pro Android. Jakmile budete hrát tuto hru, budete ji rádi hrát stále více. Je to odlehčená hra pro Android s hodnocením 4,5 na Google Play Store.

  Tato hra nám poskytuje různé mise, jako je parkování auta, získávání paliva a mnoho dalšího. Tuto hru můžeme hrát v online režimu pro více hráčů s naším účtem Google.

    9 bezplatných simulačních her pro uživatele systému Android k úniku z reality

  Můžeme získat zdarma zlato, když dokončíme misi dříve než náš soupeř v režimu pro více hráčů. Tuto hru si stáhlo přibližně 500 milionů uživatelů.

  Dr. Řízení: Stažení.

  2. Extreme Car Driving Simulator.

  Extreme Car Driving Simulator je skvělá hra pro Android pro uživatele. Poskytuje úžasné automobilové závodní hry s několika pohledy kamery. Naše auto můžeme ovládat volantem nebo akcelerometrem.

  Provádíme kaskadérské akce a jedeme plnou rychlostí, aniž by nás policie pronásledovala. Staňte se skutečným automobilovým závodníkem. Poskytuje nám dobrou 3-D grafiku, díky které je tato hra realističtější. Tuto hru si stáhlo přibližně 100 milionů lidí.

  Simulátor extrémního řízení auta: Stažení.

  3. Megapolis.

  Megapolis je také skvělá simulační hra pro uživatele Androidu. Je to simulační hra pro budování města, kde můžeme stavět mnoho různých druhů budov a rozvíjet naše město. Je také kompatibilní s tablety.

  Megapolis je neuvěřitelná hra a můžeme si ji užít na velké obrazovce. Za hraní této hry získáváme odměny a úspěchy. Je to také 3D grbuildingsame. Tato hra má více než 700 vestavěných materiálů se stovkami stavebních materiálů.

  S pomocí této hry můžeme vyzvat své přátele. V této hře můžeme navrhnout a vyvinout architekturu, jako je letiště, nádraží atd. Tuto hru si stáhlo přibližně 50 milionů uživatelů.

  Megapolis: Stažení.

  4. GT Racing 2.

  GT Racing 2 je dobrá automobilová závodní simulační hra, která poskytuje dobré uživatelské rozhraní s atraktivní grafikou. Pro závodění v této hře si můžeme vybrat jiný model auta, jako je Ferrari, Audi, Ford, Nissan a další.

  Poskytuje nám různé mise, kterých lze dosáhnout i v omezeném čase, abychom získali více mincí nebo nejvyšší skóre, a také můžeme vyzvat své přátele, aby překonali naše skóre. V této hře je mnoho kamer, jako je přední kamera, kamera očí, pohledy do interiéru a mnoho dalšího.

    Jak používat Sdílení v okolí Google pro zařízení Android a Windows

  V této hře můžeme také zlepšit své řidičské schopnosti v různých závodních režimech, jako je klasický závod, souboje, vyřazování a předjíždění. Tuto hru si stáhlo asi 50 milionů uživatelů.

  GT Racing 2: Stažení.

  5. Simulátor řízení motorky 3D.

  Pokud máte rádi závody na motorkách, pak je tato hra opravdu pro vás. Tato hra nám poskytuje různé řídicí moduly, jako je Nitro power, Traffic System, Accelerator a mnoho dalšího.

  Můžeme si vychutnat zvuk skutečného motoru motorky. Tato hra nabízí full HD grafiku. Poskytuje nám obrovskou skutečnou mapu celého města s realističtějšími městskými scénami.

  Tuto hru si stáhlo více než 50 milionů uživatelů.

  Simulátor řízení motorky 3D: Stažení.

  Musíte zkontrolovat: – Závodní hry pro Android

  6. Bus Simulator.

  Hra Bus simulator je mezi uživateli telefonů Android velmi známá. Tuto hru můžeme snadno hrát bez jakýchkoli zkušeností. Každý chce v této hře překonat nejvyšší skóre.

  Poskytuje nám změny, jako je vylepšení motoru, změna barvy autobusu, vylepšení ovládání brzd, posilovače řízení atd. Dveře autobusu můžeme automaticky otevřít a zavřít jedním kliknutím.

  K dispozici jsou různé autobusy jako School Bus, Double Decker atd. Můžeme se v něm také zdokonalit v řidičských dovednostech. Tuto hru si stáhlo přibližně 50 milionů uživatelů.

  Autobusový simulátor: Stažení.

  7. Truck Simulator 3D.

  Tato hra je skvělá pro telefony Android. Pro hraní této hry však doporučujeme minimální RAM a dvoujádrový procesor. Poskytuje plynulé fungování a 3D grafiku.

  V této hře je mnoho funkcí, protože si můžeme vybrat různé nákladní vozy pro řízení. Můžeme také vyzvat své přátele online, aby dosáhli dobrého umístění, abychom získali úspěchy.

  Poskytuje nám různé práce nebo úkoly, které jsou v této hře k dispozici. Poskytuje nám to jiné prostředí pro řízení kamionu. Tuto hru si stahuje přibližně 50 milionů uživatelů.

    11 nejlepších motocyklových her pro váš smartphone (iOS + Android)

  Autobusový simulátor: Stažení.

  8. Euro řidič kamionu.

  Euro Truck Driver obsahuje mnoho funkcí přizpůsobení. Je to také simulační hra. Hráči mají prostřednictvím této hry pocit, že řídíme náklaďák v reálném životě.

  Hra je navržena v mnoha zemích a umožňuje hráči navštívit neuvěřitelná místa, jako je Řím, Paříž, Berlín a mnoho dalších. Utrácíme peníze za nákup nového nákladního vozidla a modernizaci funkcí našeho nákladního vozidla.

  Můžeme také snadno ovládat například ovládání náklonu, dotyk na volant a další ovládací prvky. Má úžasnou kvalitu zvuku motoru. Tuto hru si stáhlo více než 10 milionů uživatelů.

  Řidič Euro Truck: Stažení.

  9. Motokrosový motocyklový simulátor.

  Motocross Motorbike Simulator je úžasná závodní hra pro motocykly pro uživatele telefonů Android. Hráči jsou připraveni projet kopce plnou rychlostí na motokrosovém kole. Kolo můžeme ovládat otočením našeho zařízení na stranu a užít si skutečný zážitek z jízdy.

  Je to lehká hra pro Android. Má zajímavé rozhraní pro uživatele a úžasnou grafiku. Tato hra má mnoho funkcí, jako je tlačítko Nitro, různé úrovně a mnoho dalšího.

  Tuto hru můžeme snadno hrát. Tuto hru si stáhlo přibližně 10 milionů uživatelů.

  Simulátor motokrosové motorky: Stažení.

  10. Dobrodružství jízdy v terénu.

  Othatafallsiving Adventure je další nejlepší, které spadá do kategorie simulačních her pro Android. Tuto hru si můžeme užít pomocí plynulého a snadného ovládání.

  Má k dispozici více vozidel, jako jsou SUV, Heavy Truck, Jeep, Monster Truck atd. Poskytuje nám dobré prostředí a grafickou kvalitu pro řízení.

  Off-road Driving Adventure je hra, kterou musíte mít pro telefony Android. Tuto hru si stáhlo asi 5 milionů uživatelů.

  Dobrodružství jízdy v terénu: Stažení.

  Na závěr, toto jsou nejlepší simulační hry pro Android. Prosím, podělte se s námi v komentářích níže, který z nich se vám líbí nejvíce. Sdílejte tento článek také se svými přáteli.

  x