9 bezplatných simulačních her pro uživatele systému Android k úniku z reality

Máte také rádi simulační hry, abyste zažili věci ve skutečnosti? Prozkoumejte tyto bezplatné simulační hry pro Android a přidejte více zábavy.

Primárním účelem videoher je únik z reality. Nechají hráče vstoupit do jiného vesmíru prostřednictvím fascinujících příběhů, ohromující grafiky, krajiny nebo inovativních herních mechanismů.

Je důležité si pamatovat, že hry přicházejí v různých žánrech a podžánrech, protože mají co nabídnout. Mezi nimi velmi oblíbeným žánrem jsou simulační hry.

Koncept točící se kolem simulačních her

Uživatel obvykle simuluje skutečné úkoly a aktivity ve videohrách, které spadají do žánru simulace. Přestože jsou určeny pro zábavu, realističnost ve většině z nich, ať už po stránce vizuální nebo zdánlivé autenticity.

Simulátorové hry se někdy zaměřují pouze na zážitek. To naznačuje, že i když nemusí mít konkrétní zápletku nebo soubor cílů, mnoho jiných simulačních videoher je obvykle spojeno s nějakým jiným žánrem, aby jim dodaly celkovou herní atmosféru.

Některé žánry, jako je život, obchod, létání a stavebnictví, také pomáhají učit určité aspekty užitečné v profesích v reálném životě.

Cílem simulační hry je věrně reprodukovat provoz simulovaného systému a poskytnout hráči realistické rozhraní.

Tyto hry jsou oblíbené u hráčů, kteří rádi běhají a organizují virtuální plány, a mohou se pohybovat od jednoduchých rekreačních her až po složitější simulace.

Simulační hry mohou stimulovat kreativitu a invenci, zlepšit schopnosti řešení problémů a rozhodování a prohloubit porozumění systémům a procesům.

Kromě toho mohou podporovat spolupráci a týmovou práci a nabídnout bezpečné prostředí pro experimentování a učení založené na selhání. Mohou také pomoci lépe porozumět systémům a průmyslovým odvětvím ve skutečném světě.

Proč jsou simulační hry oblíbené?

Simulační hry obsahují správu, strategii, akci a bitvu. Hráči, kteří dávají přednost organizování a správě virtuálních systémů, a ti, kteří se zajímají o simulaci skutečných okolností, často rádi hrají simulační hry.

Simulační hra obvykle vyžaduje velkou míru mikromanagementu a pozornost k detailům. To se ukazuje jako náročné a pro hráče obohacující.

Simulační hry poskytují určitý stupeň rozhodování a kontroly, který může být náročný i potěšující. Poskytují také hráčům pocit ponoření a šanci prozkoumat další nastavení, ke kterým by jinak neměli přístup.

Poskytují také různé žánry, které uspokojí různé zájmy. To jim umožňuje přitáhnout velké publikum a učinit celý zážitek bezkonkurenčním. Zde jsou některé z nejlepších simulačních her, které vám pomohou uniknout realitě.

Fallout Shelter

Bethesda Game Studios vytvořilo simulační videohru Fallout Shelter. Hráči hry mají za úkol vytvořit a provozovat svůj Vault, podzemní pevnost postavenou k ochraně svých obyvatel před nebezpečím postapokalyptického prostředí série Fallout.

  Jak zrcadlit vaše zařízení Android do Chromebooku

Budování základny, správa zdrojů a komponenty RPG, jako jsou úrovně postav a vybavení, jsou do této hry přimíchány.

Ovládací prvky simulace se snadno používají a lze je rychle pochopit. Simulační aspekty hry umožňují uživateli ovládat avatary ve hře tak, jak chtějí, aby je drželi.

Uživatelé mohou také bránit Vault před mnoha nebezpečími a prozkoumávat pustou krajinu, aby objevili nové obyvatele a zdroje a získali celý uživatelský zážitek z této simulační hry tím nejlepším možným způsobem.

Fallout Shelter je obecně hra pro chytré telefony, která simuluje provozování postapokalyptického protiatomového krytu. Hráči musí najít rovnováhu mezi potřebami a přáními svých obyvatel a omezenými zdroji, které mají k dispozici.

BitLife

V textové simulační hře BitLife ovlivňují rozhodnutí hráčů, jak dopadnou jejich virtuální životy. Hra se dotýká různých témat, jako jsou vztahy, zdraví, vzdělání a zaměstnání.

Rozhodnutí hráčů o docházce do školy, hledání práce, založení rodiny a dalších aspektech jejich životního stylu mohou ovlivnit, jak šťastný a prosperující je jejich virtuální avatar.

Simulační prvek hry zahrnuje simulaci různých výsledků rozhodnutí hráčů, které se mohou lišit pro každé hraní. Zahrnuje také skutečné události, jako je stárnutí, odchod do důchodu a smrt.

Koncept a herní simulace jsou působivé na hraní. Hráči se mohou zapojit do několika miniher a dalších aktivit, aby získali peníze a zlepšili statistiky své postavy.

BitLife je zábavná a vzrušující hra, která hráčům umožňuje prozkoumat několik životních cest a vyhodnotit účinky jejich rozhodnutí. Algoritmus hry počítá výsledky rozhodnutí hráče a zobrazuje je realisticky a dynamicky.

Zmrzlé město

Simulátorová hra Frozen City vám umožní zažít potíže s řízením a stavbou města v chladném mrazivém prostředí. Když hráči budují a řídí svá města, často se vypořádávají s realistickými povětrnostními podmínkami, jako jsou sněhové bouře a vánice.

Aby hráči udrželi efektivitu města a zaručili blaho jeho obyvatel, musí uplatnit své manažerské schopnosti.

Simulační prvky hry zahrnují správu zdrojů, rozvoj měst a budování infrastruktury. Aby přežili obyvatelé města, musí hráči spravovat zdroje města, jako je jídlo a elektřina, a také vybudovat útočiště, aby přežili chladné počasí.

Aby město fungovalo efektivně, musí také plánovat a rozvíjet svou infrastrukturu, včetně silnic, budov a dopravních systémů. Hráči nyní musí najít rovnováhu mezi potřebami obyvatel a omezenými zdroji, které mají k dispozici, což zvyšuje úroveň obtížnosti hry.

Společnost Rebel Inc.

Potíže protipovstaleckých a stabilizačních operací ve fiktivním národě jsou simulovány ve videohře Rebel Inc. Hráči zaujmou pozici guvernéra a stojí před vybalancováním potřeb obyvatelstva a potřebou stabilizovat zemi a vyhladit povstalecké frakce.

Simulace toho, jak by obyvatelstvo reagovalo na hráčovy aktivity, je jednou z hlavních funkcí hry. Populaci tvoří různé skupiny a každá má své požadavky a starosti. Pokud tyto požadavky nebudou splněny, může vzrůst podpora rebelů, což ztíží hráčův úkol.

  11 nejlepších bezdrátových nabíječek pro vaše zařízení Apple a Android

Hra také řeší současné problémy, včetně chudoby, negramotnosti a nedostatečné infrastruktury. Hráči musí dělat obtížná rozhodnutí a kompromisy, aby dosáhli svých cílů v této náročné hře.

Se svým vynikajícím designem a podmanivou hratelností poskytuje Rebel Inc. hráčům realistickou simulaci obtíží, kterým čelí při protipovstaleckých a stabilizačních operacích.

Společnost Egg Inc.

Hráči pěstují slepice v simulační hře Egg Inc., aby produkovali vejce a rozšířili své farmářské podniky. Hra nabízí různé druhy vajec, z nichž každá má jedinečné vlastnosti a výhody. Kromě toho různá vylepšení a budovy pomáhají hráčům vylepšovat jejich farmy.

Hráči musí spravovat zdroje, optimalizovat produkci a prodávat svá vejce, aby dosáhli zisku v této simulaci farmaření v reálném světě. Přesné zobrazení procesu výroby vajec ve hře je jedním z jejích primárních simulačních prvků.

Hráči musí řídit velikost a design chlévů a dalších budov, stejně jako zdraví a štěstí slepic. Musí také kontrolovat zdroje potřebné pro produkci vajec, jako je krmivo, voda a energie.

Hráči musí při prodeji brát v úvahu všechny různé typy kupujících ve hře, protože každý má specifické chutě a potřeby vajec. Několik dalších simulačních komponent ve hře také dodává zážitku hloubku a realismus. Udržuje hráče v záběru.

Simulátor nákladních vozidel

Známá simulační hra Truck Simulator umožňuje hráčům žít život řidiče kamionu. Hra nabízí řadu typů nákladu, které lze převážet spolu s realistickou krajinou a dobře nakreslenými modely nákladních aut. Hráči mohou měnit nátěr, obtisky a doplňky na svých náklaďácích.

Hra má mnoho míst v reálném světě, jako jsou městské oblasti, dálnice a venkovské silnice. Realistický fyzikální engine, realistické počasí a realistický provoz jsou jen některé příklady simulačních funkcí hry. Hra také modeluje hmotnost a ovladatelnost vozidel.

Ve hře jsou také zahrnuty různé cíle, obtížnosti a události, které hráče zaujmou. Hlavním cílem hry je rozvíjet vaši přepravní společnost tím, že budete doručovat náklad včas a vydělávat peníze na modernizaci svých nákladních vozidel a nákup nových.

Simulační hra je srozumitelná a lze jí porozumět. Pravidelné aktualizace hry udržují hráče neustále v kontaktu.

MudRunner

Simulační hra nazvaná MudRunner umožňuje uživatelům zažít potěšení a obtíže při řízení těžkých nákladních vozidel v terénních situacích. Hráči musí projít skalnatým terénem, ​​hustým bahnem a ostrým svahem v rozsáhlém prostředí hry v otevřeném světě.

Ve hře je k dispozici mnoho různých vozidel, včetně nákladních automobilů, traktorů a těžkých strojů, z nichž každé má jedinečné dovednosti a jízdní vlastnosti.

Simulační prvky hry jsou neuvěřitelně realistické a poskytují hráčům poutavý zážitek. Jízda v nerovném terénu je obtížná, protože fyzikální engine správně reprezentuje hmotnost a pohyb vozidel. Hra má také komplexní systém počasí, který zvyšuje obtížnost a realističnost hry.

MudRunner má několik herních možností, jako je režim pro více hráčů a kampaň pro jednoho hráče. Hráči musí dokončit několik misí a aktivit v kampani pro jednoho hráče, ale v režimu pro více hráčů mohou spolupracovat s přáteli na složitých výzvách.

  11 herních aplikací pro pití (Android a iPhone) pro vaši příští domácí párty

SimCity

V simulační hře SimCity na budování města mohou hráči navrhovat a provozovat svá digitální města. Kromě navrhování a výstavby svých virtuálních měst mohou hráči také ovládat infrastrukturu, služby, obyvatelstvo a ekonomiku takových vesnic.

Schopnost SimCity replikovat dynamiku městského plánování a rozvoje ve skutečném světě je jednou z jeho primárních simulačních funkcí. Hra věrně napodobuje důsledky různých zón, infrastruktury a struktur služeb na expanzi a rozvoj města.

Navíc kopíruje účinky přírodních katastrof, jako jsou zemětřesení a záplavy, na obyvatele a infrastrukturu města.

Dopravní systém SimCity je klíčovou součástí simulace. SimCity rovněž simuluje sociální a ekonomické aspekty městského života. Jedná se o všestrannou zábavnou a náročnou simulační hru, která hráčům umožňuje příjemně a interaktivně zažít obtíže městského plánování a rozvoje.

Letištní simulátor

Prvotřídní simulační hra Airport Simulator umožňuje hráčům zažít, jaké to je řídit každý den letiště. Plánování letů, pozemní provoz a správa cestujících jsou jen některé aspekty řízení letiště, které jsou ve hře realisticky simulovány.

Aby se ještě více zvýšila realističnost simulace, hra také obsahuje širokou škálu různých počasí a denních okolností.

Řízení rovin a jejich drah je jednou z nejdůležitějších součástí simulace. Hráči mohou organizovat proudění letadel na letiště a z něj, přidělovat brány a parkovací místa a uspořádat trasy letů.

Další klíčovou součástí simulace je řízení pozemních operací. Kromě ovládání nákladních vozů s jídlem a zavazadly a údržby letištních ranvejí a pojezdových drah dohlížejí hráči na pozemní provoz.

Jedním ze základních aspektů simulace je řízení cestujících. Zodpovědností hráčů je bezchybné odbavení, bezpečnost, nástup a pohyb cestujících po letišti.

Celkově vzato je Airport Simulator pečlivě prozkoumaná a neuvěřitelně realistická simulační hra, která hráčům poskytuje fascinující a zábavný zážitek z řízení letiště.

Závěr

Tím, že umožňují hráčům vstoupit do virtuálního prostředí a realisticky se s ním zapojit, nabízejí simulační hry jedinečný zážitek. Často se soustředí na systémy modelování v reálném světě, jako je výstavba měst, zemědělství nebo obchodní management. To může uživatelům poskytnout pocit uspokojení a úspěchu při vytváření a provozu svého virtuálního prostředí.

Simulační hry poskytují hráčům osobitý a podmanivý zážitek tím, že se ponoří do virtuálního světa a otestují různé stavební a manažerské techniky.

Můžete se také podívat na některé z nejlepších letových/závodních pedálů, které vylepší váš zážitek ze simulace.

x