etechblog

10 nejlepších sportovních aplikací pro živé výsledky a zprávy na cestách

Váš seznam nejlepších sportovních aplikací všech dob…

Sám jsem vášnivým sportovním fanouškem a užívám si flexibilitu, kterou sportovní aplikace poskytují, pokud jde o udržování aktuálního skóre a zpráv. A určitě se najde mnoho lidí, kteří se mnou budou souhlasit, protože sport spojuje lidi! S některými z nejlepších sportovních aplikací můžete snadno zůstat informováni o každém sportu, který se děje na cestách.

Tato digitální doba nabízí různé možnosti zábavy. Mladí lidé a teenageři preferují sport. Kromě toho se dnešní mladí lidé zajímají o širokou škálu sportů, pro které jsou dostupné různé live score aplikace. Pojďme postupně prozkoumat některé z nejlepších.

Titul

Popis

Prozkoumat

ESPN

Globální sportovní žurnalistika, aktualizace v reálném čase, přizpůsobitelná upozornění, podcasty.


Prozkoumat

Yahoo Sports

Kompletní sportovní platforma, přizpůsobitelná, bezplatný přístup.


Prozkoumat

BBC Sport

Pro nováčky, personalizované funkce, hloubková analýza.


Prozkoumat

Zpráva z tribuny

Personalizované sportovní krmivo, podrobný obsah, rozmanitost multimédií.


Prozkoumat

CBS Sports

Rozsáhlé pokrytí, živé vysílání, přizpůsobitelná upozornění.


Prozkoumat

SofaScore

Aktualizace v reálném čase pro 30 sportů, intuitivní rozhraní.


Prozkoumat

Sportskeeda

Široké sportovní pokrytí, upozornění v reálném čase, rozmanitý obsah.


Prozkoumat

Supersport

Živé vysílání, přizpůsobitelné prostředí, snadná navigace.


Prozkoumat

LiveScore

Široká škála sportů, přizpůsobitelná upozornění, aktualizace v reálném čase.


Prozkoumat

skóre

Aktualizace v reálném čase, přizpůsobitelné zpravodajství, hloubkové statistiky.


Prozkoumat

Žonglování s našimi rušnými životy a sportem

Udržet si koníčka ve sledování sportu je v moderním světě kvůli hektickému rozvrhu obtížnější. Jako pracující profesionál je opravdu těžké mít aktuální informace o vašich oblíbených sportovních týmech a událostech, čelil jsem tomu samému. Požadavky mé kariéry, mé rodiny a další závazky mi často brání sledovat hry a držet krok s nejnovějšími výsledky.

Sledování živého sportovního utkání vsedě u televize je nyní považováno za luxus. Spoléhám se více na rychlé klipy, aktualizace sociálních médií a sportovní zpravodajské aplikace než na zbývající aktuální informace. Přesto mi chybí vzrušení a kamarádství, když vidím, jak se hra vyvíjí naživo.

Naše životy jsou tak zaneprázdněné, že i když mám hlubokou lásku ke sportu, musel jsem se naučit přizpůsobit a najít nové způsoby, jak si užít své oblíbené hry. I když to mnozí z nás považují za obtížné, naše schopnost pokračovat v atletice navzdory nabitému dennímu programu je působivá. A zčásti si nemůžu pomoct, ale děkuji sportovním aplikacím za to, že moje sportovně-životní rovnováha je o něco pozitivnější!

Proč byste měli vyzkoušet sportovní aplikace?

Sportovní aplikace zcela změnily způsob, jakým sledujeme naše oblíbené sporty, a usnadnily sledování dění za jízdy. S pomocí těchto programů můžete mít digitální přístup ke sportovnímu světu a veškerému obsahu, který byste mohli potřebovat, na jednom místě.

Představte si, že máte neustálý přístup k nejnovějším informacím o svých oblíbených týmech a hráčích, včetně skóre a titulků, bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Bez ohledu na to, jaký sport sledujete – fotbal, basketbal, fotbal atd. – tyto aplikace nabízejí důkladný a aktuální zdroj informací. Můžete číst články, prohlížet plány, sledovat živé přenosy a nejdůležitější momenty a sledovat nejnovější aktualizace skóre.

Přenositelnost sportovních aplikací je jejich další pozoruhodnou vlastností. Vždy můžete být jedním klepnutím od akce, protože k ní máte přístup na svém tabletu nebo smartphonu. Když odpočíváte na pohovce, čekáte ve frontě nebo dokonce řídíte, můžete zůstat informováni o nejnovějších výsledcích a sportech.

Sportovní aplikace vám umožní hrát oblíbené hry, kdykoli a kdekoli se vám to hodí, takže se můžete osvobodit z omezení vaší televize nebo počítače.

Výhody sportovní aplikace

Mít sportovní aplikaci na svém smartphonu má mnoho výhod. Zde je pohled na některé z nich:

 • Přizpůsobení a pohodlí

Sledováním svých oblíbených sportů, týmů a sportovců si můžete přizpůsobit svůj zpravodajský proud tak, aby vám zobrazoval pouze obsah, který chcete zobrazit. Pro přístup k jízdním řádům, nákup vstupenek a zboží nemusíte navštěvovat více webových stránek nebo skutečných míst – vše uděláte jen několika klepnutími.

 • Poskytuje podrobnou analýzu a aktualizace v reálném čase

Získejte nejnovější informace o aktuálním skóre, herních statistikách a nejdůležitějších událostech vašich oblíbených týmů a sportovců. Získejte hlubší porozumění tomuto sportu prozkoumáním komplexních dat, profesionálních analýz a pozápasových analýz.

Zúčastněte se fantasy lig a zvyšte náskok ve hrách tím, že postavíte svůj ideální tým a postavíte se proti kamarádům.

Spojte se s ostatními sportovními fanoušky tím, že se zapojíte do diskursu, sdílení memů a vytváření předpovědí. Pro lepší a soutěžní sportovní zážitek nabízí několik sportovních aplikací výzvy, hry a kvízy.

 • Příjem oznámení a upozornění push

Získejte upozornění push na nejnovější zprávy, aktualizace skóre a časy zahájení hry, abyste nikdy nic nezmeškali. Je to nepostradatelný nástroj pro každého sportovního nadšence, protože vás informuje, baví a spojuje vás.

Pro tyto výhody vám přinášíme některé z nejlepších sportovních aplikací na dosah ruky, abyste byli vždy obklopeni sportem, který milujete.

ESPN

Tato sportovní aplikace, ESPN, vede svět ve sportovní žurnalistice. Aplikace tomuto tvrzení odpovídá tím, že neustále poskytuje nejnovější sportovní zprávy z celého světa. Uživatelé mají možnost nechat je upozornit na jakýkoli nový vývoj týkající se jakékoli sportovní ligy podle jejich výběru.

Klady

 • Získejte přístup k více ESPN podcastům kromě sportovních aktualizací v reálném čase.
 • Uživatelé si mohou přizpůsobit svá oznámení v aplikaci, aby dostávali aktualizace na základě svých zájmů.
 • Je to jediné kontaktní místo pro sportovní obsah, protože nabízí to nejlepší a živé vysílání.
 • Je pozoruhodné svým širokým pokrytím různých sportů, včetně MMA a esportů, a specializovanějších aktivit, jako je fotbal, basketbal a baseball.

Nevýhody

 • Uživatelský zážitek může být občas narušen invazivními reklamami v aplikaci.
 • Členství pro prémiový materiál může být pro některé zákazníky trochu drahé.

Má také uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní, které může být přizpůsobeno preferovanému sportu osoby, a aktualizace v reálném čase vás vždy udrží ve spojení.

Dostupné na: iOS a Android

Yahoo Sports

Populární mobilní aplikace zaměřená na sport Yahoo Sports nabízí zákazníkům kompletní platformu, aby měli přehled o svých oblíbených týmech, hráčích a sportech. Dokonce si můžete prohlédnout i nejdůležitější hry, které jste zmeškali. Aplikace může díky své skromné ​​velikosti bezchybně fungovat prakticky na všech chytrých telefonech.

Klady

 • Sledováním svých oblíbených týmů a sportů si mohou uživatelé přizpůsobit Yahoo Sports podle svých představ a dostávat obsah, který je jim speciálně určen.
 • Uživatelé mohou snadno spravovat své fantasy týmy a sledovat statistiky hráčů díky bezproblémové interakci s Yahoo Fantasy Sports.
 • Všechny informace a aktualizace o jakýchkoli sportovních zápasech můžete získat bez placení nebo předplatného.

Nevýhody

 • Na Yahoo Sports není mnoho pokrytí mezinárodních sportů, protože většinou pokrývá severoamerické sporty.

Yahoo Sports je volně přístupný. Aplikace také poskytuje výsledky v reálném čase, nejdůležitější momenty a nejnovější zprávy, aby byli uživatelé informováni během her.

Dostupné na: iOS a Android

BBC Sport

BBC Sport patří mezi nejlepší sportovní aplikace, pokud jste v konkrétním sportu nováčkem. Budou vám k dispozici novinky, nejdůležitější informace a aktualizace. Všechna data jeho uživatelů jsou uchovávána v bezpečí díky opatřením na ochranu soukromí. Je navržen tak, aby dobře fungoval na chytrých telefonech.

Klady

 • Funkce domovské obrazovky lze upravit tak, aby zobrazovaly zprávy o preferovaných sportech.
 • Sledujte hlavní sportovní události živě s textovým komentářem a skóre. Držte krok s akcí, jak se děje, aby vám neunikly žádné zásadní detaily.
 • Získejte nejnovější sportovní zprávy a hloubkovou analýzu přímo do své aplikace. Chcete-li zůstat aktuální, přečtěte si názory, podrobné články a přenosové fámy.

Nevýhody

 • Přestože je v aplikaci k dispozici textový komentář a živé vyhodnocování, není zde mnoho videoobsahu. K živému sledování zápasů a nejdůležitějších událostí možná budete muset použít jiné platformy.

Aplikace poskytuje personalizované funkce a snadno použitelné rozložení, které vás informuje o sportovních zprávách, vašich oblíbených týmech a sportovcích.

Dostupné na: iOS a Android

Zpráva z tribuny

Zpráva z tribuny je špičková sportovní aplikace pro fanoušky, kteří se chtějí dozvědět více o svých oblíbených týmech. Kromě dalších prvků, jako jsou sportovní zprávy a výsledky, jsou v aplikaci k dispozici podrobné eseje, hodnocení a prognózy téměř všech hlavních sportů a lig.

Klady

 • V aplikaci si můžete přizpůsobit svůj sportovní kanál výběrem preferovaných klubů, lig a hráčů. To zaručuje, že zprávy a aktualizace, které si prohlížíte, se týkají výhradně vašich zájmů.
 • Získejte inteligentní psaní od týmu specialistů Bleacher Report, včetně analýz, názorů a příběhů. Naučte se různé pohledy na nejnovější příběhy a zprávy.
 • Užijte si řadu multimediálních věcí, jako jsou aktualizace sociálních médií, podcasty a videa.

Nevýhody

 • Někteří uživatelé zmínili, že aplikace občas selže, zejména když ji používají na zastaralých zařízeních nebo když je velký provoz.

Vzhledem k mnoha výhodám oproti nevýhodám je aplikace oblíbená mezi lidmi, kteří chtějí držet krok se sportovními zprávami.

Dostupné na: iOS a Android

CBS Sports

Podle svých nejlepších schopností, CBS Sports aplikace poskytuje nejnovější informace o všech sportovních událostech. Jsou vám zasílána oznámení o nejdůležitějších událostech, aktualizovaných skóre a novinkách. Tato oznámení si můžete přizpůsobit na základě vlastního nastavení zdroje.

Klady

 • Zahrnuje sporty od hlavních lig, jako je NFL, NBA, MLB a NHL, až po mezinárodní soutěže, jako je Masters a Liga mistrů UEFA.
 • Využijte živé vysílání CBS, Paramount+ a CBS Sports Network pro několik her a událostí.
 • Chcete-li zůstat v obraze o všem sportu, sledujte rozhovory s hráči, nejdůležitější momenty a další speciální videoobsah.

Nevýhody

 • Aplikace CBS Sports může mít občas chyby nebo technické problémy, jako každá jiná aplikace.
 • Pro určité funkce, jako je živé vysílání konkrétních událostí, je potřeba předplatné Paramount+.

Pro každého sportovního nadšence je to životně důležitý nástroj, který poskytuje hladký, přizpůsobený zážitek s rozsáhlým pokrytím, živým přenosem a množstvím video obsahu.

Dostupné na: iOS a Android

SofaScore

Zahrnuje až 30 sportů SofaScore, která nabízí aktualizace skóre v reálném čase. Je výjimečný díky mnoha fascinujícím vlastnostem. Shotmaps, hodnocení hráčů, heatmapy, přehledy atributů a hybnost útoku jsou některé z nich.

Klady

 • Aplikace pokrývá širokou škálu sportů, včetně šipek a házené, stejně jako specializovanější hry, jako je basketbal a fotbal.
 • Díky kanálům, které jsou přizpůsobeny vašim zájmům, budete mít přehled o nejnovějších událostech ve svých oblíbených sportech.
 • Abyste nikdy nezmeškali ani minutu, nastavte si oznámení pro své oblíbené hráče, týmy a zápasy.
 • Intuitivní rozhraní aplikace usnadňuje rychlé vyhledání informací, které potřebujete.

Nevýhody

 • Omezená možnost přizpůsobení upozornění.
 • Pravidelné chyby nebo zpoždění v aktualizacích skóre v reálném čase.

Stále je to skvělá volba pro sportovní fanoušky, kteří hledají důkladný a vzrušující zážitek z aplikace.

Dostupné na: iOS a Android

Sportskeeda

Kompletní sportovní aplikace, Sportskeeda Sport slouží širokému spektru sportovních fanoušků. Pro několik sportů, včetně basketbalu, kriketu, fotbalu, WWE a dalších, nabízí uživatelům nejnovější zprávy, živé výsledky, jízdní řády a další.

Klady

 • Prostřednictvím oznámení v reálném čase v aplikaci mohou uživatelé zůstat informováni o nejnovějších zprávách, skóre a aktualizacích zápasů.
 • Výběrem týmů a sportů, které chtějí sledovat, si uživatelé mohou přizpůsobit své zážitky.
 • Kromě zpráv a skóre poskytuje Sportskeeda Sports rozmanitý obsah, včetně rozhovorů, videí a názorů.

Nevýhody

 • Ačkoli je základní verze aplikace zdarma, nákupy v aplikaci jsou nutné pro několik služeb, jako jsou personalizované zpravodajské kanály a prohlížení bez reklam.

Celkově vzato, je to jednorázová destinace pro milovníky sportu, aby byli na cestách co nejblíže sportu.

Dostupné na: iOS a Android

Supersport

Pro ty, kteří rádi sportují, Supersport je sportovní aplikace se spoustou funkcí. Další funkcí, kterou poskytuje, je živé vysílání mnoha sportovních aktivit, jako je ragby, kriket, fotbal a další.

Klady

 • Novinky a to nejlepší z různých sportů jsou k dispozici na SuperSport.
 • Uživatelé si mohou přizpůsobit své zážitky ze SuperSport přihlášením k odběru svých preferovaných týmů a sportovců.
 • SuperSport se snadno ovládá a používá.

Nevýhody

 • Pro používání určitých funkcí SuperSport, jako je živé vysílání konkrétních událostí, je potřeba předplatné.

Po zvážení všech věcí je SuperSport fantastický software pro sportovní nadšence, kteří chtějí být informováni o novinkách a událostech. Má mnoho funkcí a snadno se používá.

Dostupné na: iOS a Android

LiveScore

LiveScore poskytuje pokrytí pro širokou škálu atletických akcí. Fotbal⚽ má větší význam, i když umožňuje aktualizace sportů, jako je basketbal, tenis a kriket, v reálném čase. Jeho jednoduchý styl usnadňuje návštěvníkům rychle procházet hlavní body různých her.

Klady

 • Oslovuje širokou škálu mezinárodních sportovních lig a turnajů a uspokojuje různé zájmy sportovních nadšenců.
 • Svá oznámení si můžete přizpůsobit tak, abyste získali informace o klubech, hráčích a zápasech, které vás nejvíce zajímají, takže nikdy nezmeškáte ani vteřinu akce.
 • Získejte kontext a vhled do světa sportu pomocí nejnovějších sportovních zpráv, analýz a komentářů.

Nevýhody

 • LiveScore nemá komplexní individuální a týmové statistiky pro hlubší výzkum, i když nabízí zásadní aktualizace skóre a detaily zápasů.

Uživatelé mohou také vyhledat a přidat své oblíbené sporty do oblasti „Oblíbené“ pomocí možnosti Prozkoumat.

Dostupné na: iOS a Android

skóre

Tato aplikace pro sport, skóre, je ideální pro sledování různých sportovních aktivit. Poskytuje aktuální informace o sportovních událostech a skóre v reálném čase. Informační kanál na jeho interaktivním panelu můžete dále přizpůsobit tak, aby zobrazoval zprávy a výsledky pouze z lig a klubů, které jste si vybrali.

Klady

 • Prozkoumejte podrobná čísla s životopisy hráčů, souhrny her a podrobnými informacemi.
 • Navažte spojení s ostatními milovníky sportu a vyměňte si názory na nejnovější události a novinky.
 • Díky okamžitým aktualizacím skóre a sledování hry v reálném čase vám neunikne ani pauza.

Nevýhody

 • Ačkoli vám aplikace umožňuje přizpůsobit si zdroj, mělo by existovat více možností, jak změnit vzhled a dojem z aplikace.

Ať už jste nadšenci NFL, NBA nebo EPL, jsou pokryty prakticky všechny hlavní ligy a soutěže.

Dostupné na: iOS a Android

Závěr

Pro sportovní fanoušky, kteří chtějí mít aktuální výsledky, zprávy a veškerou akci, je k dispozici mnoho mobilních aplikací. Aktualizace aktuálního skóre, přizpůsobené zpravodajské kanály, komplexní analýzy a také interaktivní panely jsou jen některé z funkcí, které tyto aplikace nabízejí.

Ať už sledujete specializované sporty nebo hlavní ligy, tyto aplikace vám pomohou zůstat v obraze o hrách, které se opravdu počítají. Teď, když mě omluvíte, musím se vrátit ke sledování zápasu!

Dále se podívejte na tyto nejlepší esportovní hry, které byste měli hrát, pokud jste vášnivým sportovním fanouškem.

  Aktualizace Disku Google vám umožní uzamknout soubory pomocí čtyřmístného přístupového kódu
x