10+ nejlepších Správce hesel pro Windows PC 2023 – [Top List]

Internet se stal součástí našeho každodenního života. Používáme internet k provádění mnoha běžných úkolů, jako je online nakupování, chatování, e-mail a mnoho dalšího. Máme alespoň jeden účet na mnoha oblíbených webech, jako je Facebook, Twitter, Gmail, Yahoo, Linked In, Instagram a další.

Lidé jsou příliš zaneprázdněni svou každodenní prací. Potřebujeme tedy nástroje pro snadné zapamatování všech našich hesel, aniž bychom ohrozili naši bezpečnost. S nástroji Password Manager pro Windows můžeme všechna naše hesla snadno ukládat do zabezpečené šifrované databáze.

Pro přístup ke všem našim heslům si potřebujeme zapamatovat pouze jedno heslo. Můžeme také synchronizovat naše heslo s více zařízeními, abychom k němu měli přístup odkudkoli. Podobné aplikace pro správu hesel pro Android jsme již uvedli. Které jsou užitečné pro zařízení Android.

Vždy bychom se ale měli snažit používat důvěryhodné správce hesel. Pro lepší zabezpečení můžeme použít antivirus pro PC, který naše zařízení ochrání před infikovanými nástroji, pokud hledáte důvěryhodného správce hesel pro Windows.

Nebojte se, protože v tomto tutoriálu poskytneme všechny nejlepší správce hesel pro Windows, kterým uživatelé důvěřují a široce je používají.

 • LastPass.
 • Správce hesel Trend Micro.
 • SplashID Bezpečné.
 • Dashlane.
 • Brankář.
 • mSecure.
 • Enpass.
 • 1Heslo.
 • Roboform.
 • KeepPass.
 • Nejlepší správce hesel pro Windows 7, 8, 10.

  1. LastPass.

  LastPass je jedním z nejlepších mezi všemi správci hesel pro Windows. Je k dispozici pro platformy Windows, Mac, Linux, IOS a Android pro bezpečné ukládání našich hesel. Musíme si zapamatovat heslo LastPass.

    Jak vypnout sdílení v okolí ve Windows 10

  Bude si pamatovat zbytek hesel v zabezpečeném trezoru. Generuje silná hesla pro naše účty. Své heslo můžeme snadno změnit pouze jedním kliknutím. Jeho prémiová verze je k dispozici pouze za 12 USD ročně.

  LastPass: Stažení.

  2. Správce hesel Trend Micro.

  Je to také skvělý nástroj, který zabezpečuje všechna naše hesla na bezpečném místě. Abychom si zapamatovali všechny ostatní správce hesel, musíme si zapamatovat pouze jedno heslo. Je k dispozici pro Windows, MAC, Android a IOS.

  Jeho funkce jsou k dispozici zdarma pouze pro pět zadání hesla. Jeho prémiová verze je k dispozici pouze za 14,95 USD a 24,95 USD na dva roky. Všechna naše hesla můžeme snadno synchronizovat s naším cloudovým úložištěm, abychom k nim měli přístup odkudkoli.

  Správce hesel Trend Micro: Stažení.

  3. SplashID Safe.

  Je to jeden z nejlepších nástrojů pro správu hesel dostupný na mnoha různých platformách, jako je Windows, MAC, IOS, Android, Blackberry atd. Pomocí tohoto nástroje můžeme snadno ukládat naše hesla a další důležité informace.

  Můžeme se snadno zaregistrovat na jeho webových stránkách a poskytuje své základní funkce zdarma. Tento nástroj dokáže snadno synchronizovat a zálohovat naše hesla a snadno stáhnout posledních pět záloh. Jeho profesionální verze je k dispozici za cenu 1,99 USD měsíčně a 19,99 USD ročně.

    Jak povolit zabezpečené spouštění v systému Windows 11

  SplashID Safe: Stažení.

  4. Dashlane.

  Je to další nejlepší správce hesel pro Windows. Jedná se o multiplatformní nástroj. Můžeme jej použít na všech platformách. Můžeme snadno uložit všechna naše hesla a synchronizovat je s našimi zařízeními. Poskytuje také svou bezplatnou a prémiovou verzi.

  Jedná se o prémiovou verzi dostupnou za cenu 39,99 USD ročně. Jeho prémiová verze nám umožňuje bezpečně sdílet neomezený počet položek s našimi důvěryhodnými přáteli.

  Dashlane: Stažení.

  5. Strážce.

  Je to také dobrý správce hesel dostupný pro Android a IOS a poskytuje své webové rozhraní pro uživatele stolních počítačů. Poskytuje digitální platformu pro Umožňuje zkušební verzi na 30 dní zdarma. Jeho prémiová verze je k dispozici za cenu 29,99 USD ročně.

  Poskytuje neomezené ukládání hesel a synchronizaci mezi více zařízeními. Poskytuje generátor silných hesel, který nám poskytne bezpečné heslo.

  Brankář: Stažení.

  6. mSecure.

  Je to další nejlepší software pro správu hesel pro stolní počítače a mobilní zařízení. Je to jednoduchá aplikace pro ukládání našich hesel a citlivých informací. Tyto informace jsou uloženy za heslem v zašifrované podobě.

  K dispozici je také vygenerované heslo pro vytvoření bezpečného hesla pro naše účty. Tyto informace můžeme také použít pro automatické vyplňování hesla prostřednictvím vestavěného prohlížeče.

  mSecure: Stažení.

  7. Enpass.

  Je to další skvělá aplikace v seznamu nejlepších správců hesel pro počítače. Je k dispozici pro Windows, MAC, Linux, Android, iPhone atd. Své heslo a další důležité přihlašovací údaje můžeme snadno zabezpečit lokálně na našem počítači.

    Jak nainstalovat písma pro Microsoft Word na Windows 10

  Neukládá naše data na svůj server. Můžeme také použít jeho rozšíření prohlížeče k automatickému vyplnění hesla. K zabezpečení našich dat používá 256bitové šifrování AES. Je k dispozici za 19,98 USD pro Android a IOS.

  Enpass: Stažení.

  8. 1heslo.

  Je to další nejlepší správce hesel dostupný pro Windows a Mac s rozšířeními pro Android a IOS. Dokáže si zapamatovat všechna naše hesla.

  Můžeme je snadno uložit lokálně nebo je můžeme synchronizovat s naším cloudovým úložištěm, jako je Gmail, Dropbox atd., abychom k nim měli univerzální přístup. Ukládá naše hesla v zašifrovaném formátu. Můžeme jej zakoupit na celý život za pouhých 50 USD za jeden počítač.

  1Heslo: Stažení.

  9. Roboforma.

  Je to další nejlepší správce hesel dostupný pro Windows, Mac, Linux, Android atd. Můžeme snadno uložit všechna hesla a přistupovat k nim na jakémkoli zařízení. Automaticky vyplní všechny naše online formuláře našimi správnými údaji.

  Svá hesla můžeme snadno synchronizovat s více zařízeními. Nepotřebujeme si pamatovat svá hesla na žádném zařízení. Je k dispozici za cenu 20 USD za rok a 10 USD za první rok.

  Roboform: Stáhnout.

  10. KeepPass.

  Je to další nejlepší správce hesel pro Windows. Pokud hledáte bezplatný nástroj, pak je to pro vás dobrá volba. Jedná se o open-source a bezplatný správce hesel.

  Potřebujeme si zapamatovat pouze jedno hlavní heslo, nebo můžeme k otevření databáze použít i soubor klíče, případně můžeme obě metody pro zvýšení bezpečnosti kombinovat. Je to lehký, přenosný nástroj, který můžeme snadno vzít s USB diskem.

  KeePass: Stáhnout.

  Toto je několik nejlepších správců hesel pro Windows, které jsou důvěryhodné a užitečné pro zapamatování hesel.