10+ nejlepších správců souborů pro Android 2023 – [Top List]

Mobilní telefony se systémem Android jsou dnes široce používané a dostupné s mnoha různými funkcemi. Mobilní telefony se systémem Android se používají, protože jsou levnější a poskytují mnoho chytrých funkcí, jako jsou vysoce kvalitní fotoaparáty, zvuk, nahrávání videa, vysokorychlostní procesory, velká RAM, velký úložný prostor atd.

Jak víme, zařízení Android nám poskytují velké množství úložného prostoru. Nyní každý smartphone poskytuje 32 až 64 GB rozšiřitelné paměti. Není tedy snadné spravovat toto velké množství úložného prostoru s obrovským množstvím souborů.

Ke správě těchto souborů tedy potřebujeme správce souborů pro Android. Správce souborů uspořádává soubory podle kategorií a poskytuje mnoho operací s těmito soubory, jako je vyjímání, kopírování, vkládání, prohlížení souborů a mnoho dalšího. Pokud o těchto správcích souborů nevíte, tak tady.

Seznam nejlepších Správce souborů pro Android.

 • Správce souborů Astro.
 • ES File Explorer.
 • Správce souborů od společnosti Cheetah Mobiles.
 • File Commander.
 • Správce souborů Xplore.
 • Správce souborů od společnosti ASUS.
 • Průzkumník souborů od NextApp.
 • Správce souborů SD.
 • No Správce souborů.
 • Manažer AndroXplorer.
 • 1. Správce souborů ASTRO.

  ASTRO File Manager je další populární správce souborů pro Android, který je k dispozici zdarma v obchodě Google Play. Podporuje 11 různých jazyků. Poskytuje také funkci zálohování aplikací pro případ, že bychom změnili mobilní telefon.

    Aplikace Klout přichází na Android pro sledování vašeho vlivu na sociálních sítích

  Má také vestavěný mechanismus, který zabíjí všechny zbytečné procesy, které vybíjejí baterii. Tuto aplikaci si nainstalovalo přibližně 1 miliarda uživatelů. Podporuje všechny vestavěné základní formáty souborů.

  Správce souborů ASTRO: Stažení.

  2. ES File Explorer.

  Průzkumník souborů Es je jedním z nejlepších správců souborů pro Android, které jsou zdarma k dispozici v Obchodě Google Play. Je to lehká aplikace, která je kompatibilní se všemi verzemi Androidu. Jeho velikost se liší podle verze Androidu.

  Tuto aplikaci si instaluje přibližně 300 milionů uživatelů. Poskytuje vestavěnou podporu pro RAR, Zip, Audio a video formáty. Můžeme otevřít a zobrazit podporované soubory bez jakékoli aplikace.

  ES File Explorer: Stažení.

  3. Správce souborů od společnosti Cheetah Mobiles.

  Je to další populární správce souborů od Cheetah Developers, který je k dispozici v obchodě Google Play zdarma. Poskytuje podporu pro RAR, Zip, textové, zvukové a video soubory. Také můžete sdílet soubory pomocí WiFi, Bluetooth, Gmail atd.

  Je kompatibilní se všemi verzemi Androidu. Tuto aplikaci si nainstalovalo přibližně 50 milionů uživatelů. Existuje podpora pro mnoho různých jazyků.

  Správce souborů od Cheetah Mobiles: Stažení.

  4. File Commander.

  File Commander je další oblíbený správce souborů pro Android, který je také zdarma dostupný v obchodě Google Play. Soubor můžeme snadno najít zadáním jeho názvu bez ohledu na to, kde se soubor skutečně nachází.

    Jak přenést kontakty do nového telefonu Android

  Tuto aplikaci si nainstalovalo přibližně 50 milionů uživatelů. Je to snadno použitelná aplikace, která vyžaduje Android 4.0 nebo vyšší. Poskytuje také možnost recyklace CLE bin pro obnovení souborů a také poskytuje přístup ke skrytým souborům a složkám.

  File Commander: Stažení.

  5. Správce souborů Xplore.

  Xplore File Manager je další nejlepší správce souborů pro telefony Android. Je to lehká aplikace, která poskytuje snadno použitelné rozhraní. Tento správce souborů můžeme připojit k Disku Google, One Drive a Dropbox a snadno zálohovat data aplikací.

  Můžeme také odesílat soubory pomocí Email Bluetooth a WiFi. Poskytuje vestavěnou podporu pro základní formáty, jako je text, zvuk, video, obrázky atd. Tuto aplikaci si nainstalovalo přibližně 10 milionů uživatelů.

  Správce souborů Xplore: Stažení.

  Zkontrolujte také:- Správce hesel pro Android

  6. Správce souborů od společnosti Asus.

  Aus je další populární správce souborů, který je k dispozici zdarma v obchodě Google Play. Umožňuje instalaci aplikací na SD karty. Poskytuje také všechny základní operace se soubory, jako je vyjmutí, kopírování, vkládání, přesun, přejmenování atd.

  Podporuje mnoho různých jazyků. Poskytují také přístup k cloudovému úložišti. Je to lehká aplikace s atraktivním GUI. Tuto aplikaci pro správu souborů si nainstalovalo více než 10 milionů uživatelů. Je kompatibilní se všemi verzemi Androidu.

  Správce souborů od Asus: Stažení.

  7. Průzkumník souborů od NextApp.

  Průzkumník souborů je další populární Správce souborů pro Android, zdarma v obchodě Google Play. Poskytuje atraktivní uživatelské rozhraní a je kompatibilní s Androidem 2.0 a vyššími verzemi.

    Jak získat MacBook Touch Bar na vašem telefonu Android

  Jedná se o aplikaci bez reklam. Můžeme také synchronizovat náš cloud s daty našeho telefonu. Podporuje všechny základní soubory, jako je zvuk, video, text a obrázky. Tuto aplikaci si nainstalovalo přibližně 5 milionů uživatelů.

  Průzkumník souborů od NextApp: Stažení.

  8. Správce souborů SD.

  SD File Manager je další oblíbený správce souborů, který je k dispozici v Obchodě Google Play zdarma. K dispozici je vestavěná podpora pro kompresi a dekomprimaci souborů. Poskytuje také root přístup pro zakořeněné telefony.

  Poskytuje základní operace vyjmutí, kopírování a vkládání a spravuje soubory podle názvů. Vyžaduje také Android 2.1 a další vyšší verze Androidu. Tuto aplikaci si nainstalovalo přibližně 5 milionů uživatelů.

  Správce souborů SD: Stažení.

  9. Správce souborů Well.

  Správce souborů je také k dispozici zdarma v obchodě Google Play. S jeho pomocí můžeme snadno spravovat data uložená na našich discích jako Google Drive, One Drive atd. Poskytuje podporu pro RAR a Zip soubory.

  S jeho pomocí můžeme snadno vyhledávat a sdílet soubory na Gmailu, WhatsApp, Bluetooth atd. Tuto aplikaci si nainstalovalo přibližně 5 milionů uživatelů. Poskytuje seznam a zobrazení mřížky pro procházení souborů.

  Správce souborů Well: Stažení.

  10. Manažer Androxplorer.

  Androxplorer je další správce souborů pro Android, který je k dispozici zdarma v obchodě Google Play. Poskytuje vestavěný textový editor. Poskytuje také informace o objemu souborů a složek a dostupném úložišti na SD kartách.

  Poskytuje svá přirozená témata a vlastní koš pro obnovu souborů. Poskytuje také sdílení souborů na různých sociálních médiích. Tuto aplikaci si nainstalovalo přibližně 5 milionů uživatelů.

  Manažer Androxplorer: Stažení.

  Závěrem lze říci, že se jedná o nejlepší správce souborů pro smartphony Android. Napište nám, který z nich je podle vás nejlepší, v komentářích níže.