Jak najít ztracený telefon Android (5 způsobů) – 2023

Mobilní telefony s Androidem jsou trendy a používá je každý. Mobily s Androidem změnily význam mobilů. Nyní se mobily neomezují pouze na volání a přijímání.

Mobilní telefony se systémem Android můžeme používat k přístupu k internetu, hraní her, poslechu hudby, čtení PDF a čtení souborů doc. Mobily se systémem Android soutěží o počítače ve všech oblastech.

Každý používá zařízení Android kvůli novým funkcím, jako je kvalitní fotoaparát, vysokorychlostní procesor a velké množství paměti RAM a úložiště, plná dotyková podpora, rychlý internet atd. Zařízení Android také obsahují velké množství dat a osobních údajů.

Musíme tedy chránit svá data a zařízení. Někdy jsme omylem ztratili své zařízení Android nebo nám zařízení někdo ukradl. Pokud také čelíte této situaci, pak je tento článek opravdu pro vás.

Smartphone Android poskytuje chytrou funkci nazvanou Správce zařízení Android pro nalezení ztracených zařízení Android. V tomto článku vysvětlíme, jak najít ztracené zařízení Android pomocí správce zařízení Android.

Kroky k nalezení telefonu Android pomocí Správce zařízení Android.

Krok 1. Když si koupíte nový telefon Android, musíte nejprve povolit správce zařízení Android, což je vestavěný sledovač zařízení Android. Správce zařízení Android můžete povolit v Nastavení -> Soukromí -> Správce zařízení. Může se lišit zařízení od zařízení.

Krok 2. Musíte se také přihlásit do zařízení Android pomocí účtu Google a vaše zařízení je synchronizováno s telefonem.

Krok 3. Datové připojení vašeho telefonu bude vždy zapnuté, takže vaše zařízení bude lokalizováno pomocí správce zařízení Android.

Krok 4. Když je vaše zařízení ztraceno, musíte rychle otevřít svůj účet Google, který je synchronizován s vaším zařízením Android.

Krok 5. Chcete-li použít správce zařízení Android, musíte navštívit

https://www.google.com/android/devicemanager

NEBO můžete hledat na Googlu a najít moje zařízení Android.

Krok 6. Z bezpečnostních důvodů budete znovu požádáni o přihlášení ke svému účtu Google.

Krok 7. Po návštěvě stránky Správce zařízení Android vás vyzval k použití služby údajů o poloze. Musíte kliknout na tlačítko Přijmout.

Krok 8. Poté uvidíte obrazovku, jak je ukázáno níže.

Krok 9. Chcete-li najít svůj telefon, musíte kliknout na horní kulatou ikonu a po několika sekundách vám poskytne přibližnou polohu vašeho zařízení Android.

Krok 10. Tlačítko vyzvánění můžete také použít k vyzvánění telefonu na plnou hlasitost, když jste velmi blízko k telefonu.

Krok 11. Můžete také zamknout a vymazat data telefonu pomocí správce zařízení Android.

Kromě výše uvedené metody existují také některé další aplikace, které můžete použít k nalezení ztraceného zařízení Android. Doporučuji však postupovat podle výše uvedené metody pouze proto, že je bezpečnější a spolehlivější.

Toto je aplikace, kterou můžete použít ke sledování telefonů členů vaší rodiny v reálném čase. Sledování v reálném čase umožňuje členům rodiny vědět, kde jsou ostatní telefony v domě.

Pokud jste si tedy tuto aplikaci nainstalovali do svého telefonu, členové vaší rodiny budou vědět, kde váš telefon najdou v případě ztráty nebo odcizení. I když mějte na paměti, že musíte poskytnout souhlas členů rodiny, aby vás mohli sledovat.

Tato aplikace vám umožňuje sledovat více zařízení prostřednictvím jediného stažení. Umožní vám tedy nejen sledovat váš telefon Android, ale také váš notebook, iPhone, Mac a mnoho dalších gadgetů. Na telefonu můžete také zvonit budíkem, i když je v tichém režimu. Můžete uzamknout telefon a vymazat každý bit dat, abyste zabránili krádeži dat.

Výrok.

Jedná se tedy o kompletní metodu, kterou můžete použít k nalezení ztraceného zařízení Android. Tuto metodu jsme sami otestovali, abychom se ujistili, že je plně funkční a bez jakýchkoliv obav. Tuto metodu tedy můžete bez obav použít. Doufáme, že se vám článek líbil. A určitě to budete sdílet se svými blízkými. Brzy se vrátíme s novým článkem. Do té doby je z naší strany ahoj.