10+ nejlepších WiFi her pro více hráčů pro Android 2023 – [Top List]

Smartphony Android mají v dnešní době největší podíl na trhu. Více lidí je spokojeno s jejich nákupem, protože poskytují mobilní telefony s vysokými specifikacemi za nižší ceny.

Na trhu je k dispozici obrovské množství chytrých telefonů se systémem Android, od nižších po vyšší ceny. Hraní na Androidu se díky přidání Wi-Fi hry pro více hráčů do Obchodu Play neustále zlepšuje. Všichni rádi hrajeme hry na našich chytrých telefonech Android, že?

Někteří rádi hrají závodní hry, jiní rádi hrají logické hry, někteří milují arkádové hry, zatímco jiní rádi hrají válečné a bojové hry. Každý má své zájmy a záliby.

Už je to nějaký čas, co jsou WiFi hry pro více hráčů pro Android v trendu. Tyto hry dávají uživatelům možnost hrát online se svými přáteli, což je ještě více vzrušující.

Seznam nejlepších WiFi her pro více hráčů pro Android.

 • Mini milice.
 • Asfalt 8.
 • blesková brigáda.
 • Skutečné závodění 3.
 • Střet klanů.
 • Modern Combat 5: Blackout.
 • NBA Jam od EA Sports.
 • Mortal Combat X.
 • GT Racing 2.
 • 8 Ball Pool.
 • 1. Mini milice.

  Zažijte intenzivní boj pro více hráčů s až 6 hráči online nebo 12 pomocí místní WiFi. Vylepšete své dovednosti v režimech offline Training, Co-op a Survival. Střílejte pomocí různých typů zbraní, včetně odstřelovače, brokovnice a plamenometu, raketometu, granátů, laseru, pily a dalších!

  Uživatelé mohou přibližovat/oddalovat podle preferencí. Hra obsahuje Rocket boots, obrovskou škálu moderních a futuristických těžkých zbraní a útoky na blízko – mini milice nejvíce trendy ve všech WiFi hrách pro více hráčů pro Android. V této WiFi hře pro více hráčů si můžete přizpůsobit svého avatara a upravit své jméno.

    Nainstalujte si aplikaci APK do zařízení Android z plochy [Windows]

  Mini milice: Stažení.

  2. Asfalt 8.

  Ve hře Gameloft se nachází více než 140 oficiálních výrobců automobilů, např. Lamborghini, Ferrari, McLaren, Bugatti, Mercedes, Audi, Ford, Chevrolet atd. Připravte se na ohromení fenomenální grafikou.

  Závod na více než 40 tratích. Závodte v reálném čase se svými přáteli v režimu pro více hráčů. Je to dokonalá závodní hra, protože má více než 400 kariérních událostí, 1 500 výzev k zvládnutí auta a 5 jedinečných herních režimů.

  Vylepšete své jízdy v garáži, abyste z nich vytěžili maximum. Tato hra byla hodnocena velmi vysoko a je k dispozici v Obchodě Play zdarma.

  Asfalt 8: Stažení.

  3. Blesková brigáda.

  V této hře může najednou bojovat až 12 hráčů. Uživatelem může být kterákoli ze šesti tříd: Voják, Střelec, Medik, Sniper, Stealth, Demolisher. Použijte 3 různá vozidla pro taktickou výhodu v bitvě; Vrtulník, tank a džíp. Bojujte s více než 100 zbraněmi, z nichž každá je vyrobena pro určitou třídu.

  Aby bylo hraní zábavné a příjemné, jsou pro každou třídu ve hře jedinečné taunty a zabíjející fráze. Hlasový chat pro vytvoření vašeho herního plánu se členy vašeho týmu.

  Dokončete 120 jedinečných akčních misí. Nechte svůj tým hrát proti nepříteli úplně.

  blesková brigáda: Stažení.

  4. Skutečné závodění 3.

  Vyvinutý EA Real Racing 3 obsahuje oficiálně licencované tratě s 39 okruhy v 17 skutečných lokalitách, startovní rošt pro 43 vozů a více než 140 vysoce detailních vozů od nejlepších výrobců. Má režim pro více hráčů, časovku a možnost nočního závodění.

  Soutěžte ve více než 4 000 akcích, včetně pohárových závodů a eliminací. Vyberte si ze široké škály vylepšení, abyste maximalizovali výkon svého vozu. Přizpůsobte si své auto pomocí obrovské sbírky vylepšení.

  Real Racing 3 obsahuje detailní poškození vozu, plně funkční zpětná zrcátka a dynamické odrazy pro skutečně HD závodění.

    Populární aplikace pro údržbu domácnosti BrightNest přichází na Android

  Real Racing 3: Stažení.

  5. Clash Of Clans.

  Toto je strategická hra, ve které si můžete postavit svou vesnici. Připojte se k ostatním hráčům po celém světě a staňte se nepřekonatelným klanem a bojujte proti jiným klanům. Vytvořte si vlastní armádu z nesčetných kombinací jednotek, kouzel, hrdinů a klanových posil, abyste mohli bojovat proti nepřátelským klanům.

  Braňte svou vesnici pomocí mnoha děl, věží, minometů, bomb, pastí a zdí. Jakmile hráče porazíte, jejich trofeje se stanou vašimi. Je to nejvíce návyková ze všech WiFi her pro více hráčů pro Android. Připravte se na to stát se na něm závislými.

  Střet klanů: Stažení.

  Zkontrolujte také:- Nejlepší hry pro více hráčů pro Android

  6. Modern Combat 5: Blackout.

  V této bojové hře vyvinuté společností Gameloft vytvořte tým, přidejte své přátele a vyzkoušejte své dovednosti v dynamickém boji pro více hráčů proti online rivalům z celého světa!

  Můžete si vybrat ze 6 přizpůsobitelných tříd, které můžete o úroveň výš v rámci hry pro jednoho i více hráčů. Vyberte si z Assault, Heavy, Recon, Sniper, Support nebo Bounty Hunter. S ostatními hráči můžete mluvit v Global a Squad Chat.

  Buďte připraveni ohromit dokonalou grafikou, hudbou a hlasovými výkony dokonale přizpůsobenými pro Wi-Fi hru pro více hráčů.

  Modern Combat 5: Stažení.

  7. NBA JAM od EA SPORTS.

  Tato hra vyvinutá společností EA je jednou z nejlepších sportovních her pro více hráčů. K dispozici jsou 4 režimy: Hrát hned, Klasická kampaň, Místní multiplayer a Online multiplayer. V režimu Hrát hned vyberte tým a skočte přímo do míčové hry.

  V režimu klasické kampaně porazte všechny ostatní týmy, vyhrajte šampionát a odemkněte legendy. V místním režimu pro více hráčů jděte Big head 2 big head proti kamarádovi přes místní WiFi.

  V této online hře pro více hráčů vyzvěte své přátele z Google+, aby si zahráli online. Uslyšíte všechny klasické hlášky. Tato hra se nepodobá žádné jiné basketbalové hře, kterou jste kdy hráli.

    Jak odemknout Android TV Box

  NBA JAM EA Sports: Stažení.

  8. Mortal Combat X.

  Všichni jsme o této hře slyšeli. Nedávno byla vydána pro OS Android. V této hře si vytvořte svůj vlastní tým bojovníků Mortal Kombat a veďte je do bitvy, abyste získali zkušenosti, nové speciální útoky a mocné artefakty.

  Všichni si pamatujeme osudy této hry. Bylo zachováno stejné; ve skutečnosti byl vylepšen s úžasnou grafikou. Soutěžte s ostatními hráči v online hře pro více hráčů, kde hráči zapojují další hráčské týmy.

  Objevte nejnovější přírůstky do Mortal Kombat, jako je D’Vorah, Cassie Cage, Kotal Khan a Kung Jin.

  Mortal Combat X: Stažení.

  9. GT Racing 2.

  Hra Gameloft ukrývá vynikající sbírku skutečných vozů od více než 30 výrobců: Mercedes-Benz, Ferrari, Dodge, Nissan, Audi, Ford a dalších. Uživatel si může vyzkoušet své řidičské dovednosti dokončením 1400 akcí, včetně klasických závodů, soubojů, vyřazovacích jízd a předjíždění.

  Nový fyzikální model nabízí nejrealističtější dynamiku auta, jaká kdy byla v handheldové hře nabízena. Tratě mají různé denní doby a povětrnostní podmínky.

  V této Wi-Fi hře pro více hráčů můžete soutěžit se svými přáteli nebo se skutečnými hráči z celého světa. Své jízdy můžete upgradovat v garáži.

  GT Racing 2: Stažení.

  10. 8 Ball Pool.

  Další úžasný seznam WiFi her pro více hráčů pro Android. Pokud nemáte rádi násilí a závodění, pak pro vás máme něco opravdu klidného a skvělého. 8 Ball Pool je jednou z nejpopulárnějších her dostupných pro Android, Facebook a mnoho dalších platforem.

  Před vstupem do turnajů a získáváním trofejí zdokonalte své dovednosti v cvičné aréně. Tato hra umožňuje uživatelům hrát online s ostatními hráči v online režimu. Vyhrajte zápasy a získejte mince na nákup produktů v obchodě.

  Uživatelé si mohou přizpůsobit svá narážky a tabulky. Tuto hru můžete hrát se svými přáteli na Facebooku. Je to velmi návyková hra pro více hráčů. Je to perfektní zábava.

  Skupina 8 míčků: Stažení.

  Jedná se tedy o nejlepší WiFi hry pro více hráčů pro Android. Sdílejte je se svými přáteli a užijte si tyto hry tím, že je budete hrát společně. Sdělte nám své zkušenosti v komentářích níže.